0:3
konec (0:2)
11.07.2019, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv, Moldávie • 1. předkolo • Martin Dvořák
Tipsport: 9.49 4.63 1.39 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.49 - 4.63 - 1.39
CSF Speranța Nisporeni – Neftçi Baku
0:3
konec (0:2)
Branky: 17. Machmudov (pen.), 36. Joseph-Monrose, 76. Hajijev
Karty: 16. Tiehi (SNI)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:13.
CSF Speranța Nisporeni:
Avdjuškin – Fula Perea, Efros (C), Tiehi – Bolun, Mosquera Mendoza (46. Dragan), Mirzojev (87. Čelari), Barbosa – Iurcu (79. Sandu), Ramirez, Eloundou
Náhradníci: Macogonenco – Sandu, Dragan, Rios Misas, Jusuf, Arabadži, Čelari
Trenér:
Neftçi Baku:
S. Agajev – Buludov, Mbodži, Petrov, Krivocjuk – Machmudov (C), Platellas (70. Hajijev), Mamadou – Dário Frederico (80. Alaskarov), R. Alijev, Joseph-Monrose (86. Zulfugarli)
Náhradníci: A. Mammadov – Stankovič, Alaskarov, Hajijev, T. Achundov, Valizada, Zulfugarli
Trenér:
Rozhodčí: Marshall – Robinson, Nethery (vš. NIR)
Diváci:
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+3
90+1
89
87
86
86
85
84
83
82
81
80
79
78
76
76. Rahman HAJIJEV - 0:3
76
Tak to byla fotbalová paráda v podání hostů! RAHMAN HAJIJEV rozehrál roh, ale míč se k němu vrátil. Tak ho poslal z pravé strany znovu do vápna, přesněji až do branky, kde se od vzdálenější tyče odrazil za brankovou čáru, krásný gól!