0:3
konec (0:0)
11.07.2019, 21:00 • Al Salam Stadium, Káhira • Čtvrtfinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)
Tipsport: 5.22 3.21 1.91 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.22 - 3.21 - 1.91
Madagaskar – Tunisko
0:3
konec (0:0)
Branky: 51. Sasí, 60. Msakni, 90+3. Slití
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
Madagaskar:
Adrien – Métanire, Mombris, Razakanantenaina (66. Morel), Fontaine – A. Abel, Amada, Ilaimaharitra (77. Rakotoharimalala) – Nomenjanahary (66. Voavy), Andriamatsinoro, Andriatsima.
Náhradníci: Dabo, Randrianasolo – Morel, Rambeloson, Randrianarisoa, Andrianarimanana, Baggio, Caloin, Raveloson, Gros, Rakotoharimalala, Voavy.
Trenér:
Tunisko:
Hasan – Kišrída, Bronn, Maríá, Haddadí – Chazrí, Sasí (83. Awádhí), Schirí – Čaalalí (75. Dräger), Msakni (66. Slití), Chiníssí.
Náhradníci: bin Mustafá, Bin Širífía – Awádhí, Baduí, Hníd, Badrí, Bin Muhamad, Lamti, Dräger, Slití, Srarfí, Šawát.
Trenér:
Rozhodčí: Alioum – Menkouande, Nguegoue (vš. Kamerun)
Diváci:
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15. (22:55:15)
90+4
90+3
90+3. Naím SLITÍ - 0:3
90+3
Andriamatsinoro ten předchozí roh zahrál dokonce tak špatně, že Tunisko rozehrálo bleskový protiútok a Vahbí Chazrí připravil na zlatém podnose třetí branku utkání pro NAÍMA SLITÍHO!
90+3
90+1
90+1
90
89
88
87
85
83
81
81. Krajní obránce Usáma Haddádí nezvládl koncovku hezké akce.
81
79
77
75