1:1
konec (1:0)
11.07.2019, 17:30 • Laçi Stadium, Laç • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 6.31 4.25 1.55 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.31 - 4.25 - 1.55
KF Laçi – Hapoel Beer Ševa
1:1
konec (1:0)
Branky: 3. Nwabueze – 78. Levi
Karty: 63. Lušchja (LAC), 83. Šehu (LAC) – 22. Sabag (HBE), 43. Šamir (HBE), 63. Hasselbaink (HBE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 3:1.
KF Laçi:
Selmani (C) – Fangaj, Ignjatovič, Gjoni – Deliu, Teco, Šehu, Lušchja, Domgjoni – Nwabueze (81. Beriša), Šiša (86. Štubina)
Náhradníci: Sali – Beriša, Prengaj, Sefgjini, Štubina, Spahiu, Turkaj
Trenér:
Hapoel Beer Ševa:
Setkus – Bitton (C), Vitor, Taha, Goldberg – Zrihan (71. Levi), Hasselbaink, Šamir, Sabag (86. Josefi), Marin – Sahar (77. Carrillo)
Náhradníci: Levita – Biton, Carrillo, Kabha, Keltjens, Levi, Josefi
Trenér:
Rozhodčí: Lucas Soteriou – Charlambos Georgiou, Charalambos Charalambous (vš. CYP)
Diváci:
Odveta: Beer Ševa - Laçi 1:0
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 3:1.
90+4
90+4
90+2
90+1
90
89
88
86
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sabag, přichází Josefi.
84
83
83
81
80
78
77
76