3:0
konec (1:0)
11.07.2019, 16:45 • Ventspils Olimpiskais Centrs, Ventspils • 1. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.75 3.6 5.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.75 - 3.6 - 5.25
FK Ventspils – KF Teuta Durrës
3:0
konec (1:0)
Branky: 5. Sergijčuk, 78. Ulimbaševs, 88. Aiyegun
Karty: 33. Progni (DRR), 74. Kouros (DRR)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
FK Ventspils:
Machnovskyj – Alcénat (84. Stuglis), Batista, Mamah, Mtčedlišvili – João Ananias (40. Osipov), Kazačoks (C), Villela – Ulimbaševs, Sergijčuk (67. Svarups), Aiyegun.
Náhradníci: Kudrjavcevs – Osipov, Stuglis, Tīdenbergs, Fabricio, Svarups, Litvinskis.
Trenér:
KF Teuta Durrës:
Hidi – Todorovski (85. Nikač), Hoxha, Arapi (C), Kouros – Progni, Alexi, Sidibe, Beqja (61. Kalaja) – Kallaku – Bušić.
Náhradníci: Celeski – Vila, Škalla, Nikač, Kalaja, Osmani, Gaši.
Trenér:
Rozhodčí: Sachi – Kalačjov, Tichoňuk (KAZ)
Diváci:
Odveta: KF Teuta - Ventspils 1:0
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
85
84
67
62
40