23.06.2019, 21:00 • Estadi de Son Moix, Palma • Finále • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.13 3.2 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

82. Abdón PRATS - 3:0

82

Mallorca právě vstřelila branku!
Obrat je dokonán a deset minut před koncem už to jsou domácí, kteří mají na dosah postup mezi španělskou elitu! Velkou roli v tom sehrál Baba, který ve středovém kruhu zastavil přechodovou fázi Deportiva a s trochou štěstí poslal míč na ABDÓNA PRATSE. Ten nic složitého nevymýšlel a doběhl před pokutové území, odkud vyslal nechytatelně tvrdou ránu.

62

62. Salva SEVILLA - 2:0

62

Estadi de Son Moix zaplavila vlna radosti, která doprovází oslavy gólu na 2:0! SALVA SEVILLA si skutečně věřil na přímou střelu a z poměrně velké dálky dokonale umístil balón ze svého pohledu k levé tyči, kam Giménez neměl šanci dosáhnout.

21

21. Ante BUDIMIR - 1:0

21

Celek z Baleárských ostrovů se v jednadvacáté minutě dostává do vedení! Všechno vzešlo ze zcela nenápadné rozehrávky uprostřed hřiště, která se díky odvážnému Danimu Rodríguezovi přesunula až k ANTEMU BUDIMIROVI. Ten si kousek před vápnem přehodil balón na levačku a přesnou ranou výrazně zdramatizoval zápletku tohoto klání o postup.