3:0

konec (1:0)

23.06.2019, 21:00 • Estadi de Son Moix, Palma • Finále • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.13 3.2 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbal dnes napsal na Baleárských ostrovech další pohádkový příběh. Ještě před rokem se Mallorca potácela ve třetí nejvyšší soutěži a dnes se po šesti letech vrací do Primera División. (23:02:52)
Třiadvacátý červen roku 2019 se nesmazatelně zapisuje do historie klubu RCD Mallorca! Domácí celek po prohře 0:2 z hřiště soupeře nesložil zbraně a výkonem na hranici možností celý dvojzápas otočil do vítězného konce. Deportivo drželo postupový výsledek do 62. minuty, kdy po úvodním gólu Budimira z přímého kopu udeřil Sevilla. Na prodloužení ale nedošlo, protože deset minut před koncem z nenápadné akce rozhodl Prats a jako střídající hráč se stal hlavním hrdinou tohoto večera.

Okamžitě po závěrečném hvizdu se hřiště zaplnilo tisíckovkami nadšených fanoušků

Spektakulární duel je u konce. Mallorca vítězí 3:0 a postupuje do La Ligy!

90+4

90+4

90+4. Nepřesná Marího hlavička, která mohla přesunout oslavy na stranu Deportiva

90+4

Tak to mohl být obrovský šok pro domácí tým, kterému se po rohu nepovedlo dostat míč do úplného bezpečí. Do vápna přiletěl ještě jeden nákop a Pablo Marí jen těsně minul Reinovu pravou tyč!

90+4

Bezesporu to byl jeden z nejdůležitějších centrů v kariéře pro Cartabiu. Klíčový hlavičkový souboj však dopadl lépe pro Mallorcu.

90+3

Dalekonosný centr z hloubi pole znamená roh pro hosty. Před Reinu má namířeno také hostující gólman Dani Giménez!

90+2

Znovu Mallorca vyrazila k praporku, ale ani Dani Rodríguez nesplnil to, s čím do osobních soubojů šel. Jistá naděje pro hosty ještě žije.

90+1

Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. V první z nich chtěl šetřit čas Lago Junior, jenomže na pravé straně kýžený roh nezískal.

90

Až na jednu velkou šanci Quiqueho je Deportivo směrem dopředu hodně bezzubé. Jsou toho vědomi i fanoušci, kteří cítí, že postup je velmi blízko.

89

Koncovka zápasu je hodně nervózní. Salva Sevilla napravoval chybou rozehrávku Estupiñána okamžitým skluzem a faulem za žlutou kartu.

88

Od Pratsovy trefy se prakticky vůbec nehrálo. Hosté musí doufat, že si je toho vědom i hlavní sudí Gómez a nastaví nějaký větší počet minut.

87

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Eneko Bóveda, přichází Diego Caballo.

87

Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Joan Sastre, přichází Xisco Campos.

85

Pedro Sánchez zápasnickým chvatem složil k zemi Estupiñána a odstartoval menší hádky, do kterých se zapojil i žlutě potrestaný Reina.

84

Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Álex López.