0:2 5:7, 4:6

17.06.2019, 14:38 • Kurt č. 8, Bratislava (SVK) • 1. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.02 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Kopřiva zahrál dlouhý bekhend a nakonec zahlášen aut za základní čarou. Následně vztekle odpaluje míček a prohrává tohle utkání.

4:5

Klein zvládá tentokrát svůj další servis a ujímá se vedení 4:5 a Kopřiva nyní musí udržet svůj servis.

4:4

Čistou hrou prohrává Kopřiva tento důležitý gem, kdy mohl odskočit soupeři ve skóre, ale nepotvrzuje brejk a máme srovnáno 4:4!

4:3

Ten již český hráč proměnil a dostává se do vedení ve druhém setu. Uvidíme, kolik mu zbylo síly na potvrzení brejku!

3:3

Kopřiva přesto dalším míčkem ukončuje šestá gem na svou stranu a je srovnáno 3:3.

2:3

A to se slovenskému hráči náramně daří a ten nemá zatím problémy na svém servisu, co se týká začátku druhého setu.

2:2

Klein měl v tomto gemu celkem tři brejkboly, ale přesto Kopřiva dokázal uhájit svůj servis.

1:2

Tentokrát však nepřipouští komplikace a ihned ukončuje gem při své další výměně.

1:1

Kopřiva po krátkém přerušení nakonec zvládá svůj první servis ve druhém setu čistou hrou.

0:1

Kopřiva zahrál svůj křižný forhend za boční lajnu a Klein udržel své první podání ve druhém setu.

5:7

Kopřiva zahrává do sítě a nakonec je to Lukáš Klein, který získává první set!

5:6

Aut Kopřivy a ten půjde po krátké přestávce podávat na udržení se v prvním setu. Uvidíme tie-break?

5:5

Klein to zvládá a po boji nakonec dokázal vzít soupeři servis a ten vzteky mlátí raketou o antuku. Kopřiva prováhal velkou možnost se dostat do vedení a pokračujeme v koncovce prvního setu.

5:4

Klein trefuje aut a český hráč je blízko k zisku prvního setu. Zbývá mu už jen odservírovat následný gem!

4:4

Kopřiva nedovoluje další komplikace v tomto gemu a je opět srovnáno. Blíží se nám koncovka první sady, kdy již může jakákoliv chyba rozhodovat.

3:4

Šest výhod potřeboval Klein k tomu, aby nakonec uhrál svůj další servis a ujal se opětovného vedení.

3:3

Dlouhý forhendový return od Kleina a je srovnáno 3:3!

2:3

Těsný aut od českého hráče a Klein nakonec drží servis a ujímá se vedení 2:3!

2:2

Čistá hra na straně Kopřivy a zatím se oba hráči na returnu příliš neohřejí.

1:2

A ten nyní bez problémů zvládá i svůj další servis, když Kopřiva returnuje do rohu kurtu, ale již mimo vymezené pásmo.

1:1

Nyní Klein returnuje druhé podání Kopřivy za základní čáru a je srovnáno na 1:1!