2:0

konec (2:0)

11.04.2019, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Čtvrtfinále • Petr Sumbal

Tipsport: 2.3 3.55 3.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tohle utkání všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (23:02:37)

Fauly: 16:6
Utkání je u konce, Arsenal se raduje z domácího vítězství 2:0 nad Neapolí a má výbornou pozici pro odvetu. Domácí uspěli už díky prvnímu poločasu, kde Neapol jasně přehráli. Nejprve se už ve čtrnácté minutě prosadil Aaron Ramsey a další branka padla po teči Kalidou Koulibalyho Torreirovy rány. Dvě největší šanci Neapoli měl Lorenzo Insigne, ale vždy nedokázal trefit branku. Za Arsenal se mohl prosadit ještě jednou Ramsey, ale ve druhém poločase ho nejprve vychytal Alex Meret a z další šance mířil nad.

90+5

90+4

Henrich Mchitarjan sice z pravé strany neodcentroval, ale vybojoval alespoň autové vhazování, a to zatím Arsenalu stačí.

90+3

Piotr Zieliński byl ve vápně Arsenalu pokrytý Koscielnym a navíc francouzského stopera poté fauloval.

90+2

Callejón nedostal na pravou stranu vůbec dobrou přihrávku, míč nemohl zastihnout na hrací ploše.

90+1

A Laurent Koscielny už je zpátky na hřišti.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Laurent Koscielny inkasoval od Čecha úder loktem do hlavy a má tržnou ránu, kterou si musí nechat ošetřit za postranní čárou.

89

Adam Ounas je po svém příchodu na hřiště hodně aktivní. Tentokrát si míč zasekl na pravou nohu a následně střílel nepřesně.

89

Petr Čech vyboxoval míč za vápno. Opět ale hraje Neapol.

89

Sokratis Papastathopoulos nezasáhl míč dobře a Neapol má k dispozici další rohový kop. Tentokrát z levé strany.

88

Arsenal šel do rychlého brejku. Henrich Mchitarjan skvěle našel na pravé straně Aubameyanga, ale jeho pokus na bližší tyč nebyl přesný.

87

Pierre-Emerick Aubameyang dlouho držel míč, ale nakonec o něj přišel. Na druhé straně pak z pravé stany centroval Adam Ounas, ale Čech si poradil.

86

Kombinace mezi Ruiem a Milikem nakonec Neapoli nevyšla, domácí mohou vyvézt míč.

85

José María Callejón rozehrál rohový kop z pravé strany, ale jeho centr na bližší tyč nebyl dobrý. Pak ještě zpoza vápna střílel Adam Ounas s Čech bez problému zasáhl.