2:6

konec (1:5, 1:1, 0:0)

10.03.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.03 4.05 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:45:38)

Trestné minuty: 4:2
Utkání je u konce a hosté v poklidu dokráčeli k bodovému zisku. Ve třetí třetině se sice domácí snažili o korekci skóre, jenže Fleury byl dnes v opravdu dobré formě a navíc měl i štěstí, když za ním po střelách Schenna a Beaglea zazvonila tyč. A jelikož i Demko na druhé straně podal výtečný výkon a žádný puk za svá záda nepustil, skončil zápas výsledkem 2:6.

59:24

Vysoký oblouček zamířil k Demkovi, hosté už chtějí dohrát zápas v poklidu.

58:40

A další Demkův povedené zákroky, nejpeve vyrazil Karlssonův pokus z mezikruží, poté si poradil i s dorážkou v podání Smithe.

58:19

Teď už si ale domácí brankář zachytal, prudkou Smithovu střelu skryl mezi svými chrániči.

57:52

Nahození do pásma před Demka, domácí se však bleskově osvobodili a sami vyrazili do útoku.

57:17

Rousselova střela z levého kruhu byla tečována Engellandem a puk skončil mimo ledovou plochu.

56:39

Hned dva pokusy od modré čáry mířily na Fleuryho, ten oba zvládl srazit ze svého brankoviště.

55:25

Už zase máme plný stav hráčů, Boeser naskočil z trestné lavice do hry.

55:03

Rychlá kombinace v útočném pásmu byla zakončena přihrávkou mezi kruhy, Stone ale úspěšný nebyl, Demko jeho střelu srazil.

54:27

Merrill se vrátil do hry, je tu zkrácená přesilovka hostujícího týmu.
Eakinova tvrdá střela od modré čáry byla zablokovaná Pouliotem, k brance se tak vůbec nedostala.

53:25

A je po přesilovce, neboť Brock Boeser se v útočném pásmu dopustil podrážení a i on zamířil na trestnou lavici.

52:51

Hosté vyhodili přes všechny čáry, úvod oslabení jim tak vyšel.

52:27

Přesilovka pro Vancouver, unikajícího Leiva fauloval Jon Merrill a dostal dvě minuty za podrážení.

51:32

Reaves se neúspěšně probíjel přes clonícího obránce, volný puk poté doklouzal k Demkovi a ten po dlouhé době zařídil přerušení hry.

50:35

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:35

Schennovu bombu od modré čáry srazil Tuch, Fleury do práce nemusel.

50:03

Hraje se dlouho bez přerušení, hra se přelévá mezi oběma útočnými pásmy.

49:31

Boeser se středem takřka prokličkoval až před Fleuryho, puk se mu však při tom trochu zamotal a zakončení z toho nebylo.

48:59

Hosté pouze nahodili puk po mantinelu, Vancouver se v poklidu ubránil a už jde dopředu.

47:54

Za Fleurym to zase zvonilo, jeho tyčku teď trefil Beagle.

47:09

Po levé straně našlápl k útočné akci domácí Horvat, předvedl i prudký švih, jeho rána však šla mimo.

46:40

Tuch vystřelil do chumlu před Demkem, ten si puk zvládl najít a vyrazit.

45:42

Hráči hostů předvádí kombinaci v útočném pásmu, skoro to připomíná přesilovkový závar. Chybí tomu ale střelecké vyjádření.

44:47

Teď ale pouze u modré čáry odevzdali puk a hráči Vegas se pozvolna posouvají dopředu.

43:59

Domácí to ještě nevzdávají, celkem aktivně se cpou do útočného pásma.

42:41

42:41 Schenn zazvonil na Fleuryho brankovou konstrukci

42:41

Fleury teď měl docela štěstí, po buly na něj vystřelil Schenn, gólman Vegas toho moc neviděl, ale poté slyšel, jak za ním puk zacinkal o tyčku!

41:56

41:56 Fleuryho máchnutí lapačkou

41:56

Tečovaná střela trochu vystrašila Fleuryho, ten po plachtícím puku sáhl svou lapačkou a připsal si trochu neortodoxní zákrok.

41:40

Na druhé straně se k bekhendovému zakončení dostal Pacioretty, z mezikruží prověřil Demkovu připravenost. Ten skryl puk mezi svými chrániči a přerušil hru.

40:53

V první šanci třetí části se objevil domácí Horvat, mezi kruhy napřáhl k prudkému švihu, jeho dělovka však skončila nad Fleuryho brankou.

Trestné minuty: 2:0
Máme za sebou čtyřicet minut hry a hosté stále vedou o čtyři branky. Skóre se nám ale posunulo, byť ne tak divoce, jako v první dvacetiminutovce. Po úvodních minutách, kdy se spíše bojovalo, přišla pasáž mezi koncem 24. a 25. minuty, kdy se nejprve trefil domácí Bo Horvat a po něm i hostující Nate Schmidt. Tyto dvě branky ustanovily současný stav 2:6, další šance a výpady skončily u pozorných Demka s Fleurym.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:49

Poslední akci druhé třetiny zakončil Horvat, nebylo to ale přesné, Fleury zasahovat nemusel.

38:57

Demko zastavil za svou brankou nahozený puk, pomohl tak svému týmu s rozehrávkou.

38:05

Domácí se ubránili, Eriksson se z trestné lavice opět zapojil do hry.

37:30

Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry, oba týmy střídají.

36:52

36:52 Stone trefil břevno, puk se poté odrazil mimo ledovou plochu

36:52

Hodně volného prostoru měl Stone a využil toho pro zakončení. Ke gólu mu scházelo několik centimetrů, neboť prudkým švihem trefil břevno Demkovy branky!

36:24

Rychlou akci zakončoval z mezikruží Marchessault, vůbec mu to ale nesedlo a puk mu sjel z hole.

36:05

Je tu vůbec první vyloučení utkání, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Loui Eriksson.

35:26

Horvat rychle vyvezl puk z vlastního pásma, založil akci, aby pak přihrál doprava na Erikssona. Jeho střelu pak Fleury zvládl vytěsnit.

34:11

Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Demka.

33:45

Tuch ukončil snahu Vancouveru se usadit v útočném pásmu, sám se chopil po několika soubojích puku a vyvezl jej za modrou čáru.

32:49

Už se ale zase hrálo na druhé straně, Marchessault se zjevil sám před Demkem, byl ale příliš blízko na zvednutí puku a překonání gólmana Vancouveru.

32:23

Povedený zákrok předvedl i Fleury, ten zasahoval proti Boeserově střele z dálky. Pravý beton hostujícího gólmana ale vše vyřešil.

32:01

Demko si připsal těžký zákrok proti střele Jona Merrilla, kterou ještě tečoval William Karlsson. Vhazuje se po Demkově pravé ruce.

31:34

Ke střele se nedostal ani Karlsson, ten se snažil o akci středem. V mezikruží však o puk přišel.

30:49

Paciorettymu utekl na modré čáře puk, už měl jinak našlápnuto k rychlému průniku levou stranou.

29:59

Za brankou Vancouveru se odehrál těsný a tvrdý souboj s pádem hostujícího hráče. Ani teď se nevylučovalo, zatím sledujeme naprosto čistý zápas.

28:55

Už to vypadalo, že hosté rychlý přechod do útoku spojený s rychlou výměnou puku zakončí střelou, Marchessault, ani Smith však odvahu nenašli.

27:50

Od modré pálil Biega, Fleury zvládl betony sklapnout tak akorát. Puk vyrazil a hosté vyráží do protiakce.

26:55

Potrochu rozpačitých úvodních minutách druhé třetiny opět sledujeme hokej nahoru a dolů s mnoha střelami.

25:55

Obrany dnes snad neexistují, už se zase hrálo u Fleuryho a i hráči domácích měli dost prostoru na zakončení. Ti toho však nevyužili.

24:56

24:56 Nate SCHMIDT - 2:6

24:56

Golden Knights právě vstřelili branku!
Přesně po minutě ale přichází úder na druhé straně. Domácí nechali u kruhů volný prostor, toho využil NATE SCHMIDT a ten svým švihem zamířil přesně mezi Demkovy betony – 2:6. Asistence: Jonathan Marchessault, Reilly Smith.

23:56

23:56 Bo HORVAT - 2:5

23:56

Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí snižují. Po vybojování puku u vlastní modré čáry se do útoku pravou stranou dostal BO HORVAT a svou individuální akci zakončil přesným a prudkým švihem. Asistence: Antoine Roussel, Alex Biega

22:59

Několik odrazů v pásmu Vegas, Fleury ale zasahovat nemusel. Puk skončil v rohu kluziště.

21:59

Stone neměl rychlost pro rychlý přechod do útoku, tak pouze nahodil puk do pásma a odjel na střídačku.

21:06

Přechod domácích přes modrou čáru skončil postavením mimo hru.

20:37

Na levé straně se k příklepu dostal Theodore a puk Demkovi vypadl z chráničů. Karlsson se už ale k dorážce nedostal, domácí brankář lapačkou přerušil hru.

Trestné minuty: 0:0
Je za námi první třetina, která byla pro domácí Vancouver doslova noční můrou. Vše začalo už ve druhé minutě, kdy se trefil Mark Stone a odstartoval gólovou střelnici. V šesté minutě po závaru navýšil náskok Vegas Alex Tuch a po něm se trefil i Cody Eakin. Až za stavu 0:3 se prosadili i domácí, po teči Biegovy střely skóroval Brock Boeser. Jenže zvednutí se bylo pouze chvilkové, neboť o necelou minutu později se tečí trefil i hostující Tomáš Nosek a třetinu hrůzy pro kanadský tým uzavřel Paul Stastny. To už byl pro Markströma poslední okamžik v brance a přepustil své místo Demkovi. Ten už za svá záda puk nepustil a do kabin se tak šlo za stavu 1:5.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:42

Demko si konečně osahal puk, vyrážel nepříjemný pokus od modré čáry, který putoval přes chumel hráčů.

18:16

Oba týmy střídají během hry, domácí se chystají vyrazit do útoku. Přejít modrou čáru je pro ně ale hodně těžké, Vegas brání na výbornou.

17:37

Nyní si Theodore z modré čáry sjel mezi kruhy a zkusil rychlý švih. Domácí branku minul.

16:58

Theodorovo nahození od modré čáry bylo sraženo, Demko v tuto chvíli zasahovat nemusel.

16:22

Tvrdý hit na Beagleho, domácí útočník schytal čistý úder u mantinelu.

15:31

Domácí Boeser se sice dostal za modrou čáru, při pokusu o kličku však o puk přišel a dopředu už jde Vegas.

14:17

V brankovišti domácích dochází ke změně, Jacom Markström končí, mezi tyče se staví Thatcher Demko.

14:17

14:17 Paul STASTNY - 1:5

14:17

Tohle je pro domácí hodně krutý večer... Obrana Vancouveru zaspala, od pravého mantinelu nechala vyjet PAULA STASTNYHO, ten svou příležitost využil a Markströma překonal z mezikruží střelou mezi betony. Asistence: Colin Miller, Mark Stone.

13:50

Stone tečoval Paciorettyho nahození od levého mantinelu, puk šel mimo domácí branku.

13:31

Takřka přesilovkovou kombinaci v útočném pásmu zakončoval střelou od modré hostující McNabb, Markström pro jistotu puk skryl a přerušil hru.

12:46

Aktivní hokej stále pokračuje, Nyní se ke slovu dostali domácí, od modré to zkusil Pouliot, Fleury však jeho dělovku zvládl pokrýt.

11:52

11:52 Tomáš NOSEK - 1:4

11:52

A je tu další gól! Od modré čáry nahodil Miller, jeho pokus by šel mimo, ale TOMÁŠ NOSEK skvěle vystrčil hůl a jeho teč šla do horní části Markströmovy branky! Asistence: Colin Miller, Alex Tuch.

11:46

Už se zase hraje u Markströma, hosté v útočném pásmu krouží a puk putuje z hole na hůl.

10:58

10:58 Brock BOESER - 1:3

10:58

Je sníženo. Střelecky aktivní zápas pokračuje a domácí se dočkali gólu. Od modré pálil Biega a před brankovištěm stojící BROCK BOESER lehce tečoval tak šikovně, že puk kolem Fleuryho lapačky zaplul do sítě. Asistence: Alex Biega, Elias Pettersson.

10:18

Domácím nepřeje ani štěstí. Nyní musel gólman Fleury čelit úniku, po Petterssonově forhenovém blafáku byl již překonán, pomohla mu ale tyčka.

08:33

08:33 Cody EAKIN - 0:3

08:33

Teď už to ale hostům klaplo a je to o tři branky. Zleva se do zakončení i přes těsnou obranu dostal Nosek, puk se mu ale svezl k holi CODYHO EAKINA a ten i s trochou štěstí poslal přes zasahujícího gólmana měkký oblouček do jeho sítě. Asistence: Tomáš Nosek, Alex Tuch.

08:10

Na druhé straně pálil Eakin, Markström měl ale vynikající výhled a vyrazil do rohu.

07:48

Zpoza branky si hezky vyjížděl Biega a dostal i prostor pro zakončení, Fleury však u své levé tyče zvládl zasáhnout.

07:13

Akce domácích skončila postavením mimo hru, v pásmu se zapomenul Roussel.

06:37

Zatím je to hokej prakticky na jednu branku, poměr střel je 7:1 pro hostující tým.

05:03

05:03 Alex TUCH - 0:2

05:03

Akce pokračovala a Markström měl plné ruce a betony práce. Zvládl sice vyrazit střelu ze střední vzdálenosti, ale další pokus už skončil za jeho zády, když u jeho brankoviště stojící ALEX TUCH lehce tečoval další ránu. Asistence: Jon Merrill.

02:13

Hned od úvodu sledujeme velice svižný hokej, hosté jsou v dalším útočném výpadu.

01:32

01:32 Mark STONE - 0:1

01:32

Tak tohle je rychlý vstup do utkání. Hosté se natlačili do útočného pásma a hned se jim podařilo skórovat. Střela Stastnyho se sice zastavila o tyčku, MARK STONE už byl ale z dorážky úspěšný a poslal puk za Markströmova záda. Asistence: Paul Stastny, Max Pacioretty.

00:01

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Stecher, Edler (A), Biega, D. Pouliot, L. Schenn, Sautner – Boeser, Pettersson, Leivo – Virtanen, Horvat (A), Roussel – Goldobin, Gaudette, Pearson – Motte, Beagle (A), Eriksson.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Engelland (A), Schmidt, Theodore, McNabb, C. Miller, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone, Stastny, Pacioretty – Tuch, Eakin, Nosek – Reaves, Bellemare (A), Carpenter.

Rozhodčí: Rehman, O'Halloran – Knorr, MacPherson.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Rogers Areně začne ve 4:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Vegas Golden Knights

Hosté jsou na tom lépe, snadným dopočítáním zjistíme, že na třetím místě mají 79 bodů a drží pozici, zaručující play-off. Vegas jede na vítězné vlně, připsalo už pět výher v řadě, naposledy doma proti Calgary. I zde to byl vyrovnaný zápas a o výhře 2:1 rozhodly trefy Theodoreho a Engellanda.

Vancouver Canucks

Domácí tým je v tuto chvíli na šestém místě Pacifické divize s 65 body a na třetí Vegas ztrácí 14 bodů. Vancouver se vrátil z krátkého výletu do Edmontonu, kde ale neuspěl, v těsném utkání podlehl 2:3, když se gólově prosadili Beagle a Edler.

Colorado – Vancouver 3:2 sn
Arizona – Vancouver 5:2
Vancouver – Toronto 3:2 pp
Edmonton – Vancouver 3:2
Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Vancouver Canucks a Vegas Golden Knights.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

2:6

Branky a nahrávky: 11. Boeser (Biega, Pettersson), 24. Horvat (Roussel, Biega) – 2. Mark Stone (Stastny, Pacioretty), 6. Tuch (Merrill), 9. Eakin (Nosek, Tuch), 12. Nosek (C. Miller, Tuch), 15. Stastny (C. Miller, Mark Stone), 25. Schmidt (Marchessault, R. Smith)

Vancouver Canucks: Markström (15. Demko) – Stecher, Edler (A), Biega, D. Pouliot, L. Schenn, Sautner – Boeser, Pettersson, Leivo – Virtanen, Horvat (A), Roussel – Goldobin, Gaudette, Pearson – Motte, Beagle (A), Eriksson.

Rozhodčí: Rehman, O'Halloran – Knorr, MacPherson

Diváci: 18 286

01:32 VEG 0:1 Mark Stone (Stastny, Pacioretty)
05:03 VEG 0:2 Tuch (Merrill)
08:33 VEG 0:3 Eakin (Nosek, Tuch)
10:58 VAN 1:3 Boeser (Biega, Pettersson)
11:52 VEG 1:4 Nosek (C. Miller, Tuch)
14:17 VEG 1:5 Stastny (C. Miller, Mark Stone)