San Jose – St. Louis 3:2
22:10, po prodl.
*Branky a nahrávky: 17. Meier (J. Thornton, Heed), 20. Meier (Couture, Hertl), 64. Labanc (Couture, Hertl) – 11. Maroon (Parayko, Dunn), 40. B. Schenn
Boston – Ottawa 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Marchand (Krug, Bergeron), 49. Wagner (Krug, McAvoy), 60. Krejčí (Heinen, Grzelcyk) – 32. Pageau (B. Tkachuk), 43. B. Tkachuk (Tierney)
Tampa – Detroit 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. McDonagh (Černák, Cirelli), 12. Kučerov (B. Point, Hedman), 54. Kučerov (Sergačjov, T. Johnson) – 40. Vanek (Kronwall, Zadina), 60. Mantha (Kronwall, Hronek)
NY Islanders – Philadelphia 2:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Mayfield (Leddy, Barzal), 57. Leddy (Barzal, Pulock) – 16. Hartman (Provorov, Gostisbehere), 20. J. van Riemsdyk (Voráček, Sanheim), 22. Couturier (Voráček, Sanheim), 26. Patrick (Giroux, J. van Riemsdyk), 38. Konecny (Gostisbehere, Laughton)
NY Rangers – New Jersey 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 39. R. Strome (Shattenkirk, Naměstnikov), 42. Hájek (Kreider, R. Strome), 54. Naměstnikov (Zibanejad, Skjei), 60. R. Strome (Naměstnikov, Zibanejad) – 17. Severson (Agostino, M. McLeod), 20. Coleman (Butcher, Zajac)
Columbus – Pittsburgh 4:1
01:11, konec
Branky a nahrávky: 3. Jenner (J. Anderson, N. Foligno), 23. Atkinson, 57. Bjorkstrand (Dzingel, Duchene), 59. Atkinson (Werenski) – 27. Aston-Reese (Malkin, Kessel)
Edmonton – Toronto 2:3
01:15, konec
Branky a nahrávky: 59. Nugent-Hopkins (Draisaitl, McDavid), 60. Klefbom (McDavid, Draisaitl) – 20. Rielly (Tavares, Kadri), 33. Tavares (Hyman, N. Zajcev), 43. Muzzin (W. Nylander, Tavares)
Arizona – Los Angeles 4:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Dvorak (Chychrun, Keller), 10. Grabner (Ekman-Larsson), 51. Dvorak (Goligoski, Keller), 56. Grabner – 15. Kempe (Doughty), 44. Grundström (Forbort, Doughty)
Nashville – Carolina 3:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 23. C. Smith (Josi, Ellis), 43. B. Boyle (Turris), 58. Mikael Granlund (Johansen, Arvidsson) – 15. Niederreiter, 20. Niederreiter (T. Teräväinen, Aho), 41. Williams (T. Teräväinen, Faulk), 47. Martinook (Pesce, Wallmark), 60. Aho (Pesce)
Dallas – Chicago 1:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Radulov (Seguin) – 6. Kämpf (Kunitz), 20. DeBrincat (P. Kane, C. Murphy)
Vancouver – Vegas 2:6
04:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Boeser (Biega, Pettersson), 24. Horvat (Roussel, Biega) – 2. Mark Stone (Stastny, Pacioretty), 6. Tuch (Merrill), 9. Eakin (Nosek, Tuch), 12. Nosek (C. Miller, Tuch), 15. Stastny (C. Miller, Mark Stone), 25. Schmidt (Marchessault, R. Smith)
Florida – Detroit 6:1
22:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Brown (Brouwer, Pysyk), 10. J. McGinn (Ekblad, Borgström), 29. Vatrano (Ekblad, Hoffman), 42. Huberdeau (Dadonov, Barkov), 43. Hunt (Sheahan, Weegar), 48. Barkov (Huberdeau, Weegar) – 33. Vanek (Nielsen)
Znojmo – Innsbruck 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Hlava (Stretch, Sedlák), 24. Hlava (Špaček, Tejnor), 60. Hlava (Špaček, Matuš) – 6. Šedivý (Spurgeon, Wachter), 12. Lavoie (Spurgeon, Ross), 20. Clark (Guimond, Boivin), 21. Yogan, 36. Lavoie
Barys – N.Novgorod 3:2
12:00, konec (OF, série 4:3)
Branky a nahrávky: 1. Dietz (Cormier, Orechov), 33. Frattin, 52. Dietz (Ševčenko) – 17. Volčenkov (Galuzin, Aljajev), 37. D. Sjomin (Varnakov)
Banská Bystrica – Detva 2:4
18:00, konec (ČF, série 1:1)
Branky a nahrávky: 16. Lamper (Surový, Kubka), 52. Bartánus (Sloboda, Surový) – 9. Ščurko (Murček), 34. Ščurko (Murček, Chovan), 47. Puliš (Murček), 60. Král (Tibenský)
Zvolen – MAC Budapešť 3:2
18:10, po s.n. (3:2) (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Mitchell (Hraško, Vandane), 33. Zuzin (Vandas, Mitchell), rozh. náj. Kytnár – 13. Bodó (Langkow, Brown), 30. Bodó (Macaulay)
Znojmo – Mladi Jesenice 1:2
13:15, konec (ČF, série 0:2)
Branky a nahrávky: 19. Klus (Šána) – 19. Zor, 30. Sturm (Hadzic)
Světlá nS – Hlinsko 5:6
17:00, po prodl. (Fin)
Branky a nahrávky: 2. Štros (Svoboda), 25. Piskač (Kohout, Bradáč), 37. Doležal (Dolinský, Bradáč), 38. Doležal (Doležal, Dolinský), 57. Kohout (Bradáč) – 1. Gregar (Dítě), 4. Homola (Brázda, Beneš), 14. Plachý (Dítě, Beneš), 35. Králíček (Chvojka, Plachý), 60. Beneš (Dítě, Plachý), 63. Gregar (Beneš, Dítě)
HC Čápi – AHC Dynamo 2:4
15:30, konec (19)
Branky a nahrávky: 6. A. Peksa, 24. A. Peksa – 27. Rajšl (Sedláček), 35. Šustr (Kadlec), 36. Václavovic (Němeček), 37. Rajšl (Kadlec)
Marsy Klatovy – Tomahawk 4:0
17:10, konec (19)
Branky a nahrávky: 5. Kučera (Vlach), 29. Pytel (Vlach), 39. Vlach (Pytel), 43. Johánek (Lerach)
Tango Klatovy – HC Vizi 2:6
19:00, konec (19)
Branky a nahrávky: 35. Mazanec (Kaufner), 41. Šlehuber (Burcal) – 8. Křepel (Jiřinec), 15. Janoušek (Bastl), 19. Bastl (Janoušek), 21. Bastl (Janoušek), 26. Vizinger, 29. Bastl (Janoušek)
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko 4:4
20:40, konec (19)
Branky a nahrávky: 16. Jonáš (Semeník), 30. Kopejtko (Semeník), 38. Ji. Papoušek (Rendl), 43. Rendl (Ji. Papoušek) – 14. P. Bouzek (Zdichynec), 19. P. Bouzek (Hovnosnědl), 20. Kopačka (Cvachovec), 28. V. Bouzek st. (P. Bouzek)
Kobra Praha B – Žižkov Praha 4:5
12:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Gron (Urban, Šubrt), 8. Zmeškal (Svoboda), 14. Svoboda (Michalů, Malovický), 43. Malovický – 5. Krupka (Čvančara), 11. Hybner (Fencl, Starý), 29. Klečka (Bíza, Sedliský P.), 32. Hybner, 55. Bíza
Náchod – Nový Bydžov 11:5
17:00, konec (SF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 4. Macháň (Pánek, Kodym), 16. Macháň (Havrda, Pánek), 20. Škoda (Vondřejc), 22. Pánek (Macháň), 27. Šimoníček (Škoda, Verner), 36. Kodym (Pánek), 37. Šimoníček (Matouš), 44. Vondřejc (Matouš), 48. Matouš (Šimoníček), 49. Pánek (Plíhal, Kodym), 52. Kodym (Komárek) – 14. Černý (Hladík, Postolka), 27. Jebavý (Chára), 49. Postolka (Kubišta), 57. Štěpán (Postolka, Kubišta), 60. Nedbal (Zmítko)
Jaroměř – Nová Paka 6:2
17:00, konec (SF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 7. Mišinec (Koblížek, Kačerovský), 11. Koblížek (Hlavnička), 38. Kotrč (Krause, Čtvrtečka), 40. Souček (Bujňák), 42. Teubner (Koblížek, Háze), 51. Hamáček (Vejman, Souček) – 27. Mlčoch (Moník), 41. Mlčoch (Hric)
Lomnice n/P – Frýdlant 8:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Rudiš (Lemfeld), 21. Junek (Martinec, Syrovátka), 33. Knap, 36. Drahoňovský (Rudiš), 38. Knap (Rudiš), 40. Kuch (Syrovátka, Knap), 48. Rudiš (Kotula), 52. Junek (Mizera, Syrovátka) – 23. Chlum (Doubek, Mečíř), 39. Klinger, 54. Benda, 56. Doubek (Klinger, Blažek)
SK Karviná – Krnov 6:1
*15:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 6. Fejko, 10. Zakuťanský (Petrák), 14. Juházs (Grepl, Kasperlík), 38. Zakuťanský (Petrák), 39. Juházs (Kasperlík, Deutsch), 60. Holý (Fejko) – 35. Michálek (Weiss, Tošenovjan)
Wolves Č. Těšín – Studénka 4:1
18:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 8. Voznica (Foltýn), 29. Foltýn, 38. Foltýn, 58. Voznica (Ščurek, Piecha) – 15. Sluštík
Chrudim – Česká Třebová 3:0
17:00, konec (Fin, série 1:0)
Branky a nahrávky: 37. Plch (Dobiáš, Novák), 48. Polák (Pilař, Plch), 50. Novotný (Polák, Koreček)
Chotěboř – Moravská Třebová 1:5
17:00, konec (3.)
Branky a nahrávky: 39. Pecen (Dvořák) – 3. Pavlovský (Dudycha), 12. Řehulka (Marek), 53. Faltus (Řehulka, Marek), 57. Faltus (Čikl), 60. Marek (Faltus, Řehulka)
Hluboká n.V. – Veselí nLuž. 0:5
17:00, kontumace (SF)
HC Vajgar – Strakonice 3:2
17:00, konec (SF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 30. Lazorišák (Mazanec, Košťál), 39. Tržil_V (Kalvas), 49. Procházka (Lazorišák, Popelka) – 40. Hrubý (Pašek), 41. Škoda (Křenek)
SHKM Hodonín – Uh.Ostroh 6:7
13:00, po s.n. (1:2) (SF)
Branky a nahrávky: 10. Kuba (Polák, Lidák), 17. Sajdl (Směřička, Venclík), 33. Lidák (Crlík), 35. Peš (Kuba), 43. Kuba (Peš, Polák), 58. Kučera (Sajdl) – 5. Stránský (Rauš D.), 10. Flora Pavel, 22. Stránský (Galuška L., Flora Pavel), 24. Machálek (Zalubil J., Stuchlík), 28. Zalubil L. (Galuška V., Mika), 36. Stránský (Flora Pavel, Galuška L.), rozh. náj. Pavel
Vel. Meziříčí – Boskovice 4:0
17:30, konec (SF)
Branky a nahrávky: 3. Křenek, 17. Bula (Sobotka), 36. Křenek (Střecha, Slabý), 42. Bula (Sobotka)
Čáslav – Černošice 3:2
17:00, po prodl. (Fin)
Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Ježek), 38. Bílek (Navrátil), 66. Borovanský (Křišťan) – 31. Formánek (Staněk), 48. Formánek (Jobek)