3. Darcy Kuemper (ARI) – 94,4% (04:49:09)

Richard Pánik (ARI) – 0b. (0+0) – 2 střely, +1, 16:33

Využití: 1:0.
V oslabení: 1:0.
Vhazování: 48% – 52%.
Hity: 30:34.
Arizona se může radovat ze zisku dvou bodů, ale byl to pro ní možná těžší zápas, než její hráči čekali. Domácí se sice dostali do vedení 2:0 po brankách Christiana Dvoraka v přesilové hře a trefě v oslabení z hole Michaela Grabnera. Jenž ještě v první třetině přišlo snížení zásluhou Adriana Kempeho. Ve druhé části se nic závratného nestalo a tak přišla na řadu třetí třetina. V ní vyrovnal svým prvním gólem v NHL Carl Grundström. Kings v tu chvíli byli lepší, ale Christian Dvorak a po něm Michael Grabner dokázali vstřelit své druhé branky a rozhodli tak o vítězství Arizony 4:2.

Po statistickém ohlédnutí to bude ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

59:32

Christian Dvorak už útočil na hattrick, ale Dustin Brown mu na poslední chvíli zabránil ve skórování.

59:00

Kings to zkoušejí i v oslabení bez gólmana.

58:14

Nakonec se u levé tyče hostující branky zjevil Richard Pánik. Ten ale nedokázal přehodit kotouč přes Campbellův beton.

57:38

A Coyotes se také nikam neženou. Jsou usazeni v útočném pásmu, ale hrají hlavně na jistotu.

56:30

Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:30

Pro Arizonu se závěr zápasu začíná vyvíjet velice dobře. Pokud v přesilové hře nebudou skórovat, zahrají si ji až do konce zápasu. Domácí tak mohou hrát v naprostém klidu, jelikož mají v zádech dvoubrankový náskok.

56:14

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hákování + 2 min., nesportovní chování).

55:34

55:34 Michael GRABNER - 4:2

55:34

Arizona právě vstřelila branku!
Další tvrdý hit pro Kings. Hosté ztratili kotouč na útočné modré, kde se ho chopil MICHAEL GRABNER. Ten poté pláchl všem a jel sám na branku. Svůj nájezd proměnil jistým bekhendovým blafákem a také on zapisuje svou druhou branku v dnešním duelu.
Bez asistence.

54:39

A Los Angeles se čas rychle krátí. Zbývá něco málo přes pět minut. Teď získali útočnou třetinu po střele od modré čáry. Vhazovat se bude po pravici domácího gólmana.

53:34

Z největších problémů se Coyotes dostali. Na chvilku se mohou uklidnit a hrát si s pukem na svých holích.

52:23

Ale hosté se se současným skóre nechtějí spokojit a po krátkém výpadku už jsou opět u puku a v útočném pásmu. Jejich obléhání je ale zatím bez střelby.

51:20

Arizonu jako by polili živou vodou. Najednou je jich plný led a těsně po vstřelené brance jsou všude dřív.

50:28

50:28 Christian DVORAK - 3:2

4:2

Branky a nahrávky: 8. Dvorak (Chychrun, Keller), 10. Grabner (Ekman-Larsson), 51. Dvorak (Goligoski, Keller), 56. Grabner – 15. Kempe (Doughty), 44. Grundström (Forbort, Doughty)

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Goligoski, Demers, Oesterle – Galchenyuk, Cousins, Fischer – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson (A), Hinostroza – Crouse, Kempe, J. Archibald.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Walker, Phaneuf, Roy, LaDue – Iafallo (C), Kopitar, D. Brown – Leipsic (A), J. Carter, Kovalčuk – Grundström, Kempe, Toffoli – Clifford, Lewis, Brodzinski.

Rozhodčí: Chmielewski, Nicholson – Murphy, Shewchyk

Diváci: 14 976

06:08 LAK 2 Brodzinski, podrážení
07:23 ARI 1:0 Dvorak (Chychrun, Keller)
08:24 ARI 2 Hjalmarsson, hákování
09:30 ARI 2:0 Grabner (Ekman-Larsson)