09.03.2019, 22:10 • SAP Center, San Jose • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.17 3.85 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:38:42)

2. Martin Jones (SJS) 17 zák., 2 góly, 89,5%
3. Jake Allen (STL) 30 zák., 3 góly, 90,9%
Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) 0+2, 0 střel, čas na ledě 20:43
Radim Šimek (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:40
Střely na branku: 33 – 19
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v prodloužení, když se trefil po pěkném pasu od Coutureho Kevin Labanc. Sharks tak získávají dva body, hosté si ze SAP centra odvezou bod jeden.

63:21

63:21 Kevin LABANC - 3:2

63:21

San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí rozhodují toto utkání v prodloužení. Couture našel přesným pasem najíždějícího KEVINA LABANCE, jenž se z prostoru mezi kruhy trefil kolem levé ruky Jakea Allena – 3:2. Sharks tak berou bonusový bod navíc. Asistence: Logan Couture a Tomáš Hertl.

62:33

Schwartz sebral ve středním pásmu puk a namířil si to do útočného pásma, kde poté hosté opět ohrozili branku soupeře.

61:44

Allen dokázal zakročit proti dalšímu domácímu pokusu a hosté tak znovu s pukem směřují před branku domácích.

61:20

Hosté se ale také nedostali ke střele a znovu tak Sharks otáčejí hru na opačnou stranu.

60:53

Couture vyjel z pásma, aby se záhy vrátil zpět. Svou přihrávkou však nenašel spoluhráče a do akce míří hosté.

60:30

Burns se vystavil ofsajdové pasti a hra je vykázána zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.

60:01

Dnešní utkání sleduje 17 562 diváků.
Střely na branku: 31 – 18
Zápas se v základní hrací době nerozhodl, na řadu tak přijde po krátké pauze pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 17. Meier (J. Thornton, Heed), 20. Meier (Couture, Hertl), 64. Labanc (Couture, Hertl) – 11. Maroon (Parayko, Dunn), 40. B. Schenn

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Heed, Vlasic, Braun, Dillon – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Nyquist, Hertl, Donskoi – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Haley.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – R. O'Reilly, B. Schenn, Thomas – Bozak, Maroon, Steen (A) – Sundqvist, Schwartz (A), Blais – Barbašev, MacEachern, Sanford.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Ian Walsh – Darren Gibbs, Steve Miller

Diváci: 17 562

03:01 STL 2 Edmundson, hákování
08:48 SJS 2 Sörensen, krosček
10:35 STL 0:1 Maroon (Parayko, Dunn)
11:04 SJS 2 Labanc, vysoká hůl