Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav

2:1

po nadst. prodl. (0:0, 1:0, 1:1 - N 1:0)

09.03.2019, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Nadstavba D • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

58:14

Matěj Gardoň si nevybral na faul vhodnou dobu. Tak moc se chtěl dostat k puku, až při své snaze hákoval a Jihlava bude mít výhodu přesilové hry. To je za stavu 2:1 přesně 106 sekund před koncem vítaný jev.

52:56

Dvě minuty přesilovky pět na tři. To je obrovská šance pro Mladou Boleslav, jak ještě se zápasem něco udělat. Martin Pigl i David Moravec nyní budou trnout na trestné lavici.

22:46

Jindřich Plíšek sekl Marka Chvátala a dostává dvě minuty

18:20

V dnešním utkání vidíme první vyloučení, a to na jihlavské straně. Matouš Menšík jde na dvě minuty ven za podrážení a určitě by byl rád, aby vydržel na trestné až do konce třetiny.

2:1

Branky a nahrávky: 26. Sapík (Báťa), 53. Vranka (Hrbek), 64. Menšík (Adam) – 54. Rajgl (Ďurač)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Horák) – Adam, D. Moravec, Vranka, Chvátal, Hrbek, Sapík – Pigl, Pavelec, Broža – Zdarsa, Menšík, Báťa – Juřička, Melenovský, Jungwirth – Bulík, Štorek, Mlejnek. Trenér: Štěpán Moravec

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Houserek) – T. Moravec, Rajgl, Šercl, Žabka, Hrouda, Křepelka – Kredl, Plíšek, Haas – Gardoň, Sluka, Ďurač – Urban, Strnádek, Peca – Pavlík. Trenér: Jiří Zörkler

Rozhodčí: Skopal – Rampír, Horký

18:20 JIH 2 Menšík, podrážení
22:46 MBL 2 Plíšek, sekání
25:54 JIH 1:0 Sapík (Báťa)
52:29 JIH 2:0 Vranka (Hrbek)
52:56 JIH 2 Pigl, vražení na hrazení