DHL Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC Kometa Brno

4:3

po prodl. (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)

09.03.2019, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • O účast v play-off, skupina H • Helena Hegeďová

Prodloužení nakonec netrvalo ani celou minutu a o vítězi bylo rozhodnuto. Bod navíc z toho utkání berou zásluhou Šimona Jenáčka domácí.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (18:50:03)

60:55

Vsetín právě vstřelil branku!
ŠIMON JENÁČEK skóre otevřel a také ho uzavírá. Protáhl se do útočného pásma, kde se stáhl do mezikruží a poslal kotouč mezi Rachůnkovy betony. Asistence: Jakub Jenáček, Marco Lukačka.

60:20

Střondalovu střelu k levé tyčce zastavil Sachr a svým zákrokem posílá kotouč do ochranné sítě.

60:08

Po krátkém zdržení s časomírou se odehrálo první buly prodloužení. Vhazování skončilo na hokejkách hostujícího celku. Plášek zakládá útok zpoza vlastní branky.

60:01

Ve třetí třetině se domácímu celku podařilo vyrovnat a toto skóre zůstalo na tabuli až do jejího konce. Za malou chvíli začne prodloužení.

60:00

59:59

Valaši vyhodili na zakázané uvolnění. Vhazování před Sachrem vyhráli a vyhodili. Už nyní šla vidět radost domácích ze zisku alespoň jednoho bodu.

59:43

Mlčák nyní také nikam nespěchal a zpoza branky v poklidu rozehrál. Brněnským se následně nepodařilo projít přes Ondračku na modré čáře.

59:14

Domácí už očividně hrají na remízu. Lukačka nahazuje do pásma.

58:27

Domácí v plném počtu. V právě uplynulých sekundách se do přečíslení mohla dostat vsetínský dvojice, ale čas využila raději k prostřídání a Adámek kotouč do pásma pouze zavezl.

58:08

Hra je přerušena po zákroku na Jakuba Jenáčka. Ten se po chvíli sám zvedá a s rukou v obličeji odjíždí na střídačku.

58:04

Ke střele se hosté nedostávají. Nemohou najít v obraně Vsetína takové místo, kterým by puk poslali.

57:49

Brno je u kotouče a stahuje svou formaci blíže k bráně.

57:14

Hra je přerušena poté, co Sachr ukryl puk u své levé tyčky. Po odpískání se však domácí gólman nazlobeně vydal k rozhodčímu s reklamací zákroku, kdy jej hráč soupeře sekl do lapačky. Vylučovat se však nebude a vhazování proběhne po gólmanově levici.

56:41

Domácí jsou ve čtyřech. Dvěma hráčům se podařilo zablokovat Pláškův pokus z vrcholu levého kruhu.

56:29

Hostující celek vyhrál vhazování a v přesile pěti proti třem kombinuje.

56:27

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petriska – 2 min., držení).

4:3

Branky a nahrávky: 19. Jenáček Š. (Jindra, Ondračka), 36. Kožený (Lukačka, Jenáček J.), 54. Jindra (Jenáček Š., Ondračka), 61. Jenáček Š. (Jenáček J., Lukačka) – 29. Střondala (Malý, Mlčák), 30. Kunc (Střondala, Malý), 37. Novák (Škvrně, Kunc)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Kunst, Ondračka, Zeman, Jenáček Š., Pernický, Kožený, Jenáček J. – Jindra, Klímek, Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Zemánek.

HC Kometa Brno: Rachůnek (Micka) – Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil – Novák, Popelka, Střondala, Snášel, Minárik, Meluzin, Škvrně, Malý, Kadlic, Kunc, Plášek, Bartes.

Rozhodčí: Blaha – Wesley, Blažek

08:09 VSE 2 Lukačka, nedovolené bránění
18:10 KOM 2 Kadlic, nedovolené bránění
18:21 VSE 1:0 Jenáček Š. (Jindra, Ondračka)
19:47 VSE 2 Jindra, hrubost
21:09 VSE 2 Vašenka, hákování