Extraliga dorostu

BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice

1:4

po nadst. prodl. (0:0, 1:2, 0:2 - N 0:1)

09.03.2019, 10:30 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Nadstavba D • Štěpán Ondráček

Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a přeji krásné sobotní odpoledne. (12:40:31)

62:38

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor si odváží z Kotliny i čtvrtý bod! Chybnou rozehrávku přečetl MARCEL KŘÍŽ, který mohl nahrávat na své spoluhráče, ale místo toho zvolil střelu. Jeho svižná rána zapadal přesně nad levé rameno Krále!

62:20

Filip Vašák se dostal do zakončení, ale proti brance byl Rostislav Slanina, jenž stihl včas přimáčknout betony k sobě.

61:51

Vašák nahodil puk do pásma, jenže bez podpory spoluhráčů to nepůjde.

60:45

Do samostatného úniku se dostal Tomáš Cibulka, jenž si rozhýbal Krále. Hráč hostí zakončoval kličkou do bekhendu, kterou maskovaný muž vyškrábl okrajem lapačky!

60:20

Domácí hýří aktivitou a jsou v útočném pásmu.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Máme za sebou i třetí třetinu, ve které se dvakrát gólově prosadili hosté. České Budějovice kontrolovaly průběh utkání, když jejich výkon podpořil gólman Rostislav Slanina. Následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:47

Dlouhé přenesení hry v podání Motoru nekončí ohrožením Královy branky.

59:30

Jihočeši mají puk pod kontrolou.

59:10

Nahození ze středního pásma tlumí Král na svých betonech.

58:31

Daniel Král si přijel pro vyhozený kotouč, který přenechal svému obránci. Havlíčkův Brod se nemůže dostat do útočné třetiny.

58:06

Hráči hostů se zmocnili kotouče a vyhazují ho do neutrální zóny.

57:39

Rostislav Slanina působí spolehlivým dojmem, když si pohlídal prostor u levé tyče.

57:19

U střídačky Jihočechů se strhla mela o puk a rozhodčí pro jistotu přerušují hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:05

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Petrásek – 2 min., sekání).

56:19

Další pokus Jihočechů, který tentokrát míjí vytyčený prostor.

1:4

Branky a nahrávky: 29. Beneš (Vašák) – 26. Kašpar, 29. Cibulka (Kašpar), 46. Petrásek (Kumpfmüller, Sochor), 50. Budík (Fousek, Kašpar), 63. Kříž

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Doležal – Matoušů, Dymák, Rauš (A), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí Vašák, Prášek

HC Motor České Budějovice: Slanina (Lidák) – Fousek (A), Cibulka, Hail, Hromada – Hála, Kříž, Marhoun (A), Kašpar, Petrásek, Pitel, Placek (C), Kumpfmüller, Budík, Kudrnáč, Dubský, Čančura, Sochor, Bukovský

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Tomáš Kotrba, Jiří Roupec

16:44 HBR 2 Kutlvašr, držení
21:01 HBR 2 Dymák, podrážení
25:06 CEM 0:1 Kašpar
28:27 CEM 0:2 Cibulka (Kašpar)
28:52 HBR 1:2 Beneš (Vašák)