Play-off Chance ligy

HC Dukla Jihlava – HC Stadion Litoměřice

4:2

konec (1:1, 2:0, 1:1) Stav série: 4:1

08.03.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Čtvrtfinále • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.33 6.4 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 2 937 diváků. (20:22:50)
Dukla nakonec uhájila vedení a postupuje do semifinále! V rozhodujícím utkání měla k tomu nakročeno od desáté sekundy, jenže Litoměřice v 7. minutě během oslabení srovnaly a od té doby to byla tahaná do poslední sekundy. Dukla ve druhé polovině třetiny odskočila na dvě branky náskoku a vypadalo to na relativně klidný konec utkání. Závěr třetí třetiny ale byl ještě dramatický. Litoměřice totiž rychle snížily na 3:2 v přesilovce a od té doby se jednalo spíše o nehokej než hokej. Domácí diváci dostali vztek na hostujícího kapitána Pavlase a chrlili na hostující střídačku jednu urážku za druhou. Když Adam Zeman sekundu před koncem potvrdil finální skóre 4:2, skoro se zápas ani nemusel dohrát. Nakonec se ale tak stalo a Jihlava po výhře 4:2 postupuje do semifinále.

Dámy a pánové, z mé strany to bylo dnes vše. Velice vyhrocené utkání nakonec našlo svůj konec, stejně tak jako celá série. Užijte si víkend a ze semifinále play-off se budu z Jihlavy opět těšit!

59:59

Oba týmy ani nechtějí dohrávat. Smutný konec celé série...

59:59

59:59 Adam ZEMAN - 4:2

59:59

Dukla právě vstřelila branku!
Je definitivně hotovo. ADAM ZEMAN si našel kotouč po přistrčení Holého a dovezl ho do prázdné branky. Asistence: Jan Holý.

Bohužel, dneska to nezvládli fanoušci Dukly, kteří na střídačku Litoměřic posílají sprostá slova a pozdravy...

59:37

Holý po buly trefil pouze brusle obránce, Dukla dohrává závěr v útočném pásmu.

59:30

Holý po vyhraném buly nahodil puk ven a navíc si došel pro přesilovou hru, neboť jej zasáhl holí do obličeje Marcel a dostává dvě minuty.

59:19

Smetana opět střílel, jeho pokus byl tečován do protipohybu Honzíka a domácí to pořádně vystrašilo. Nakonec si ale domácí gólman po dalších střelách připsal zákrok.

59:04

Honzík měl nepříjemný výhled proti střele Kadlece, nakonec si ale domácí gólman poradil a sklízí ovace publika.

58:47

Smetanovu střelu od modré vyrazil Honzík betony, Litoměřice jdou do šesti v poli!

58:30

Přesně 90 sekund před koncem si bere hostující střídačka oddechový čas!

58:30

Je to tady znovu. Odpadky na ledě a emoce na 200 %. Čachotský se dostal u Královy branky do křížku s Pavlasem, který následně dostal zřejmě holí do obličeje a domácí forvard je vyloučen na dvě minuty. Litoměřice mají poslední možnost, jak srovnat zápas!

57:30

Kajínek vytlačil Voženílka z možné šance až k mantinelu. Hosté se přesto drží v útoku a bude to rozhodně zajímavý závěr.

57:11

Ofsajdové postavení Hlinky s Dostálkem přerušuje hru a 169 sekund před koncem se vhazuje u hostující střídačky.

56:30

Pavlas se vrátil na led a ihned se zapojil do bránění Zemana, vytlačil ho ven ze střeleckého úhlu, což pomohlo a domácí #19 neměla jak střílet.

55:30

Král musel nyní hasit rozehrávku hostí, která nebyla zrovna dvakrát povedená. Přesto se nějak Litoměřice dostaly do útočného pásma, stále to ale bude boj až do poslední sekundy.

54:54

Harkabus z otočky našel před brankou Dostálka, kterému k umístění puku mezi tři tyče chybělo půl kroku!

54:22

Domácí vyhazují opět ze svého pásma, Matějíček totiž stále sedí na čtyři minuty za vysokou hůl.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Skořepa (Kajínek), 33. J. Holý (Suchánek, Čachotský), 37. Pekr (Anděl, Matějíček), 60. A. Zeman (J. Holý) – 7. Korkiakoski (M. Kadlec), 49. M. Kadlec (Voženílek, Korkiakoski)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Brož) – J. Pohl, Kajínek (A), Matějíček, Půža, J. Holý, Suchánek, D. Váňa – Pekr, Skořepa (C), Anděl – Dostálek, Čachotský, Harkabus – Bezúch, A. Zeman, Jiránek (A) – Hrníčko, M. Hlinka, Osmík.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), Klejna, Smetana (A), Dluhoš, Jebavý (A), Havlík – M. Kadlec, Korkiakoski, Ščegolkov – Jánský, Průžek, Voženílek – Svoboda, Štohanzl, Šik – Jirásek, Kropáček.

Rozhodčí: Kopeček, Barek – Coubal, Kokrment

Diváci: 2 937

00:10 JIH 1:0 Skořepa (Kajínek)
05:21 LTM 2 Marcel, hákování
06:06 LTM 1:1 Korkiakoski (M. Kadlec)
09:08 JIH 2 Honzík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Harkabus
10:42 LTM 2 Marcel, držení hole
15:54 JIH 2+10 Suchánek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Osmík
18:39 LTM 2 M. Kadlec, nedovolené bránění
29:06 JIH 2 J. Pohl, podrážení
31:40 LTM 2 Marcel, vysoká hůl
32:06 JIH 2:1 J. Holý (Suchánek, Čachotský)
35:56 LTM 2 Marcel, napadení
36:36 JIH 3:1 Pekr (Anděl, Matějíček)
45:27 LTM 2 Korkiakoski, hrubost