Tipsport extraliga

HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

5:2

konec (1:1, 1:0, 3:1)

08.03.2019, 18:00 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • 52. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 4.25 2.1 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:59

59:59 Lukáš PECH - 5:2

59:59

Sparta právě vstřelila branku!
Pod poslední sparťanský gól základní části se podepisuje LUKÁŠ PECH, který od modré čáry uklidil kotouč do prázdné svatyně Liberce. Bez asistence.

42:50

42:50 Lukáš DERNER - 4:2

42:50

Liberec právě vstřelil branku!
S brankami se v Libni ve třetí třetině roztrhl pytel, tentokrát musí ze své klece lovit pryž zase Matěj Machovský. Přesnou ranou z kruhu jej prostřelil LUKÁŠ DERNER, a snížil tak manko hostujícího celku na dvě branky. Asistence: Petr Kolmann.

42:07

42:07 Jeremie BLAIN - 4:1

42:07

O2 arena je po pětašedesáti sekundách opět na nohou, JEREMIE BLAIN pojišťuje domácí náskok další trefou! Kanadský bek napřáhl z prostoru pro vhazování a chladnokrevně propálil vše, co stálo mezi ním a sítí! Asistence: Matěj Beran.

41:02

41:02 Andrej KUDRNA - 3:1

41:02

Pražané minutu po startu třetího dějství odskakují do dvoubrankového trháku, předkolo už je pekelně blízko! Do přečíslení dva na jednoho se dostali Lukáš Pech a ANDREJ KUDRNA, přičemž druhý jmenovaný doklepl odraženou střelu toho druhého do sítě – 3:1! Asistence: Lukáš Pech.

25:06

25:06 Jaroslav HLINKA - 2:1

25:06

JAROSLAV HLINKA si na svou pažbu připisuje druhý zářez, Sparta na začátku druhé periody otáčí stav utkání! Jeden z hostujících hráčů namazal legendárnímu domácímu veteránovi, který střelou z voleje podruhé prostřelil Romana Willa – 2:1! Bez asistence.

18:08

18:08 Jaroslav HLINKA - 1:1

18:08

Do třetice všeho dobrého! Sparta třetí přesilovou hru využívá a těsně před koncem první třetiny vyrovnává, JAROSLAV HLINKA si připisuje první trefu po návratu do extraligy! Domácí legenda na kruhu zachytila Bukartsovu nabídku, a bez váhání prostřelila bezmocného Willa. Asistence: Roberts Bukarts, Andrej Kudrna.

09:12

09:12 Marek KVAPIL - 0:1

09:12

Hosté přetavují první početní výhodu v gól, a v polovině úvodní dvacetiminutovky tak v O2 areně jdou do vedení! Ladislav Šmíd se uvolnil na modré a vypálil, přičemž střelu přesně mezi tři tyče tečoval MAREK KVAPIL – 0:1! Asistence: Ladislav Šmíd, Tomáš Filippi.

5:2

Branky a nahrávky: 19. J. Hlinka (Roberts Bukarts, Kudrna), 26. J. Hlinka, 42. Kudrna (Pech), 43. Blain (Beran), 60. Pech – 10. M. Kvapil (Šmíd, Filippi), 43. Derner (Kolmann)

HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Kalina, Blain, Piskáček (C), T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Košťálek, T. Voráček – Jarůšek, Pech (A), Kudrna – Klimek, J. Hlinka, Roberts Bukarts – Smejkal, Sill, Černoch – Beran, Klíma, Rousek.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Havlín – Birner, L. Hudáček, Ordoš – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Valský – Lakatoš.

Rozhodčí: Hejduk, Pražák – Frodl, Komárek.

Diváci: 11 202

05:11 LIB 2 Kolmann, hákování
07:43 SPA 2 Tomáš Dvořák, držení
09:12 LIB 0:1 M. Kvapil (Šmíd, Filippi)
10:05 LIB 2 Valský, podrážení