7:2

po nadst. prodl. (2:1, 3:1, 2:0 - N 1:0)

07.03.2019, 13:00 • DRFG arena • Nadstavba B • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Tolik tedy z Brna, díky za pozornost a někdy zase u hokeje napočtenou. (15:07:53)
Je dobojováno, Kometa vítězí vysoko 7:2 a v prodloužení 1:0. Největší šancí nadstavby měl nejprve Ramik, ale ten svou možnost zahodil a následně se radovali modrobílí. Čtvrtý bod tak berou po vítězném gólu Ulbrichta.

61:40

Kometa právě vstřelila branku!
To na druhé straně ukázali Brňané velkou šikovnost a souhru. Horký poslal kotouč před bránu, kde byl najetý PATRIK ULBRICHT a jeho střela končí v síti. Je tak jasné, že Kometa bere z tohoto zápasu všechny čtyři body. Asistence: Adam Horký.

61:09

Třinec mohl získat bonusový bod. Ramik jel od červené sám na bránu, ale nechal vyniknout výborným semaforem gólmana Bizoně. Velká šance, která nekončí gólem.

60:47

Prodloužení je zatím opatrné, vyjímku tvoří střela Ivo Sedláčka před dva beky, Halouzka vše pozorně sledoval.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Je za námi úvodních šedesát minut hry, tři body si v tuto chvíli připisuje Kometa, která od druhé třetině prakticky jasně dominovala. O čtvrtý bonusový bodík se hráči poperou v následujícím prodloužení nebo v nájezdech.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:18

Už se hraje poslední minuta třetí části hry a Kometa je nastěhovaná v útočném pásmu.

58:08

Už se hrají poslední dvě minuty třetí části, bekhendem to teď zkoušel u přední tyče Kašpárek, domácí brankář se stihl natáhnout.

56:31

Střela Kašpárka z velké dálky nemohla domácí bránu ohrozit. Oceláři ale dál útočí.

55:06

Kometa se baví dobrým hokejem, ještě se však musí soustředit na poslední minuty a především prodloužení, které bývá nevyzpytatelné.

53:46

Třinec se na chvíli usadil v pásmu, několikrát sice zaměstnal Bizoně, ale ten si nadvakrát dokázal poradit.

52:58

Střela Brabence přes obránce prošla až ke gólmanovi, ten má puk ve své moci.

51:51

Místo toho přichází další branka Komety, která je v útoku naprosto přesná. Její vysokou produktivitu ilustruje svou druhou trefou v zápase ALEX SEVER, jehož střela prošla mezi betony třineckého brankáře. Asistence: Tomáš Vyroubal.

51:39

Ve velké šanci hostující Pánek, který si najel před bránu, ale přestřeluje.

51:26

Zakázané uvolnění Brňanů, Třinec bude mít možnost hrát v útočném pásmu.

7:2

Branky a nahrávky: 5. Sever (Harmim, Běhůnek), 11. Kos (Šalé), 21. Kos (Brabenec), 25. I. Sedláček (Kos, Fajmon), 37. Šalé (Ulbricht), 49. Šalé (Mišiak, Prčík), 52. Sever (Vyroubal), 62. Ulbricht (Horký) – 13. Przbyla, 33. Andrle

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Nesvadba, Brabenec, Kos, Šalé, Sever, I. Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal. Trenéři: Marek Moskal, Kamil Brabenec.

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Cienciala, Mošnička, D. Bujak, Andrle, P. Bujak, Kyselý, Hrůzek – Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Gazur, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl. Trenéři: René Mucha, Aleš Mach.

Rozhodčí: Čuňočka – Czubaj, Procházka