Play-off 2. ligy, skupina Východ

BK Havlíčkův Brod – HC ISMM Kopřivnice

5:4

konec (0:1, 3:2, 2:1) Stav série: 2:1

06.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Čtvrtfinále • Štěpán Ondráček

Tipsport: 1.2 7.5 6.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou. (20:41:52)
Máme za sebou infarktovou třetí třetinu, ve které nechybělo nic, co muže nejlepší kolektivní hra nabídnou. Z důležitého vítězství se raduje Havlíčkův Brod, který se ujal vedení v sérii 2:1. Čtvrtfinálová bitva pokračuje v pátek na ledě Kopřivnice a troufnu si říct, čeká nás zajímavý čtvrtý duel.

59:58

Jeden z domácích dostává touš do bezpečné zóny.

59:49

Tatra má tlak..

59:16

Milfait nedokázal vyhodit a několik hokejek teď doráželo puk před Novákem.

58:53

Nepříjemnou střelu vyrazil Novák, levým betonem. Tatra stupňuje svůj tlak.

58:50

Další zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

58:37

Dámy a pánové mohli jsme být svědky historie! Brankář Čeněk Novák mířil na prázdnou branku, kterou minul o pár centimetrů!

58:24

Petr Hromada na střídačce, Tatra se pokusí vyrovnat stav utkání na 5:5.

58:24

Oddechový čas pro hosty. Kopřivnice s největší pravděpodobností půjde do power play!

58:16

Hráči Tatra mají puk pod kontrolou a napálili ho na Nováka.

57:51

Vojtěch šmíd dostal puk do středního pásma.

57:26

Puk se dostal mezi diváky, rozhodčí bude vhazovat kotouč ve středním pásmu.

57:02

Tatra je teď všude o krok dřív a čeká nás zajímavá koncovka třetí třetiny.

56:35

Jakub Mach adresoval přihrávku před branku na Dominika Suchého. Hráč hostů dosáhl na kotouč, ale nedokázal ho usměrnit do branky!

56:15

Kopřivnice se může spolehnout na Petra Hromadu. Gólman Tatry hned dvakrát dokázal udržet střelce Havlíčkova Brodu na uzdě.

55:42

V posledních minutách převzali iniciativu hry hosté, kteří se ženou za vyrovnáním. Domácí mají dost napilno.

55:16

Havlíčkův Brod zahrál na zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Nováka.

5:4

Branky a nahrávky: 21. Milfait (Semrád, Kulhánek), 25. Třetina (Semrád, Milfait), 36. Kozlík (Kuchta, Chlubna), 49. Kozlík (Vacík, Chlubna), 52. Kulhánek (Kozlík, Michálek) – 17. Suchý (Stříž, Tomášek), 28. Červenka (O. Sluštík), 39. Tomášek (J. Mach, Suchý), 54. Kofroň (Červenka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Nepokoj, Kulhánek, Vala, Šmíd, Vacík, Kopic – Přidal, Třetina (C), Michálek – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kozlík, Ludvík, Beneš – Chlubna, Kuchta, Cachnín

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, O. Sluštík (A)

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Ondřej Bohuněk, Jiří Roupec