06.03.2019, 04:38 • Staples Center, Los Angeles • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.97 3.8 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (07:06:32)
Tomáš Tatar (MTL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:31
Tři hvězdy utkání
1. Shea Weber (MTL) 1+1
2. Carey Price (MTL) 26 zák., 96,3 %
3. Victor Mete (MTL) 0+2
Montreal sice po výhře Columbusu nad New Jersey vypadl z první osmičky Východní konference, ale po vlastní výhře nad Los Angeles se zase do této společnosti navrací. Canadiens vedli v Kalifornii už od čtvrté minuty a v každé třetině vsítili jednu branku. Za stavu 3:0 mířili jasně za vítězstvím a rozhodit je nedokázalo ani snížení osm minut před koncem zápasu.

59:44

Price vytěsnil další střelu na zadní mantinel.

59:29

Kovalčuk z levého kruhu minul branku křižnou střelou.

59:13

Oddechový čas pro domácí.

59:13

Kovalčuk a Kopitar se snažili zasypat hostující branku střelami, ale Price odolal a přerušuje hru.

59:02

Kings hrají bez brankáře!

58:49

Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.

58:15

Benn střílel okamžitě po vhazování od modré, Quick vyráží.

58:11

Zakázané uvolnění Kings.

57:25

Hosté se snaží držet puk daleko od své branky. Domácí naopak zkouší nahazovat, ale usadit se před Pricem se jim nedaří.

56:38

Toffoliho střelu drží Price pevně ve své moci a přerušuje hru. Ještě jedna komerční přestávka.

56:29

56:21

Ještě jedno vyhození hostů, kteří oslabení zvládli ubránit a míří za vítězstvím.

56:12

První zákrok Price v tomto oslabení. Iafallo na něho od modré nevyzrál.

1:3

Branky a nahrávky: 52. Luff (Doughty, D. Brown) – 4. Gallagher (Mete, S. Weber), 31. Weal, 41. S. Weber (Danault, Mete)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty, Forbort, Roy, Martinez, Walker, Phaneuf – Toffoli, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Leipsic – Brodzinski, Kempe, Iafallo – Luff, Lewis, Clifford.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Jo. Benn, Folin, Kulak – Gallagher, Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Byron – Armia, Weal, Drouin – Weise, N. Thompson, Lehkonen.

Rozhodčí: Dwyer, Morton – Miller, Galloway

Diváci: 17764

03:11 MTL 0:1 Gallagher (Mete, S. Weber)
30:07 MTL 0:2 Weal
35:55 LAK 2 Walker, vysoká hůl
40:41 MTL 0:3 S. Weber (Danault, Mete)