po prodl. (2:2, 0:0, 2:2 - 1:0) Stav série: 1:1

04.03.2019, 18:00 • Čtvrtfinále • Petr Sumbal

Tipsport: 2.88 4.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:38:10)
Kopřivnice ve druhém čtvrtfinále 2. ligy poráží na domácím ledě Havlíčkův Brod 5:4 a vyrovnává sérii na 1:1 na zápasy. Hrdinou utkání se stal domácí Adam Kofroň, který vstřelil hattrick včetně rozhodujícího gólu v prodloužení.

62:50

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Kopřivnice bleskově využívá přesilovku a je to ADAM KOFROŇ, který si připisuje hattrick! Série je tak vyrovnaná 1:1 na zápasy. Asistence: David Stříž.

62:40

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (David Vala – 2 min., hrubost).

62:10

Z pravé strany vystřelil David Stříž, jeho ránu si ale Novák pohlídal a ukryl do své výstroje.

61:37

Krutilovi nevyšlo zpracování Červenkovy nahrávky a jeho střela od modré tak neměla patřičnou razanci.

61:08

První zákrok nakonec musel předvést Novák a neměl to příliš náročné.

60:57

První minutka prodloužení je za námi bez střely na branku.

60:01

Třetí třetina je minulostí a na výsledkové tabuli svítí mezi domácí Kopřivnicí a Havlíčkovým Brodem skóre 4:4. Kopřivnice si sice ve třetí části vypracovala dvoubrankové vedení, jenže domácí dvakrát využili přesilovku a vyrovnali. I druhý zápas série tak dospěl do prodloužení. To se bude hrát čtyři na čtyři v délce maximálně deseti minut.

60:00

59:08

Jakub Mach z pravé strany nahazoval puk na teč, ale jeho nabídka se neujala.

58:06

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Havlíčkův Brod využívá další přesilovku a je vyrovnáno na 4:4! I druhé utkání série tak směřuje do prodloužení. KRYŠTOF KULHÁNEK vypálil od modré čáry a jeho rána nikým netečovaná skončila až v síti. Hromada toho moc vidět nemohl. Bez asistence.

57:40

Havlíčkův Brod odvolal brankáře a zkouší to v šesti proti čtyřem!

57:25

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Daniel Hrubý – 2 min., podrážení).

56:30

Další projektil Havlíčkova Brodu skončil jen bezpečně v Hromadově lapačce.

56:06

Hromada musel hned řešit střelu z dálky, kterou zvládl chytit, puk mu nevypadl.

55:56

5:4

Branky a nahrávky: 2. Kofroň (Červenka), 20. Kofroň, 45. Gola (Kofroň), 49. Suchý (J. Mach, Ficek), 63. Kofroň (Stříž) – 5. Kozlík (Kopic), 17. Semrád (Matušík, Milfait), 52. Semrád (Milfait, Třetina), 59. Kulhánek

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Femdrich) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala – Ludvík, Holenda, Michálek, Voříšek (A), Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Tecl, Matušík

01:21 KOP 1:0 Kofroň (Červenka)
04:18 HBR 1:1 Kozlík (Kopic)
07:07 KOP 2 Stříž, sekání
10:28 KOP 2 Krutil, napadení
16:29 HBR 1:2 Semrád (Matušík, Milfait)
17:11 HBR 2 Přidal, držení
19:07 KOP 2 Sluštík, napadení
19:56 KOP 2:2 Kofroň