konec (2:0, 3:0, 1:0) Stav série: 2:1

06.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Čtvrtfinále • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.12 9.0 9.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek středečního večera. (20:15:34)
Šumperk dokázal ve třetí třetině přidat ještě jednu branku zásluhou Filipa Kuťáka, celkově pak domácí vítězí poměrem 6:0 a získávají tak v sérii druhý bod. Již v pátek mohou Draci celou sérii ukončit v Písku, kde se odehraje čtvrté vzájemné střetnutí v rámci čtvrtfinále play-off.

59:48

Draci drží kotouč na svých holích, zápas se nám blíží ke konci.

58:58

Obě mužstva hrají v plném počtu.

58:42

Puk se po odrazu ocitl mezi střídačkami, rozhodčí nařizuje vhazování ve středním pásmu.

57:48

Antonov se snažil prokličkovat mezi třemi bránícími hráči, to se mu ale nepovedlo a Draci se tak rychle musí vracet zpět.

56:58

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Králík – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu IHC Písek (Parýzek – 2 min., hrubost).

56:45

Suda nahodil kotouč na Ondřeje Halodu, ten kotouč rychle vyklepal z výstroje a přihrál ho na hůl Petra Geweiseho.

56:00

Draci drží kotouč na svých holích a v poklidu si míří pro vítězství. Do konce zápasu zbývají čtyři minuty.

54:23

Gewieseho střela z modré vyprášila Richardu Křížovi jeho lapačku.

54:15

Kuťák dostal kotouč do prostoru mezi kruhy, jeho následná střela pak byla sražena mimo tři tyče.

54:07

53:30

Draci vyhazují kotouč do středního pásma a odjíždí rychle střídat.

53:19

Parýzek znovu střílel z modré, tentokrát puk proletěl kolem levé tyče.

52:48

Šumperk se vysvobozuje vyhozením kotouče přes všechny čáry.

52:21

Parýzkova střela z modré končí ve výstroji Ondřeje Halody.

52:08

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., podrážení).

51:24

Draci právě vstřelili branku!
Šumperk využívá přesilovou hru. Střela Marka Halody se odrazila k FILIPOVI KUŤÁKOVI, který se nacházel v prostoru mezi kruhy, odkud pak následně dokázal vsítit šestou branku domácího mužstva. Asistence:Marek Haloda, Daniel Vachutka.

6:0

Branky a nahrávky: 6. Haloda M. (Krejčiřík), 17. Pokorný (Mojžíš, Gewiese), 26. Plášek (Romančík), 26. Králík (Pokorný, Gewiese), 30. Plášek (Vorobjev, Gewiese), 52. Kuťák (Haloda M., Vachutka)

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (Polívka) – Tolokonnikov, Mojžíš, Urban, Gewiese, Haloda M., Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Krejčiřík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

IHC Králové Písek: Hauser (41. Kříž) – Turek, Suda, Hora, Parýzek, Červinský, Houdek, Hanus, Pelant – Hučko, Šuhaj, Sýbek, Rod, Polata, Tintěra, Koupal, Volf, Marcilis, Strnad, Novák

Rozhodčí: Škach – Bubela, Zedník

05:27 SUM 1:0 Haloda M. (Krejčiřík)
06:15 PIS 2 Turek, hákování
11:46 SUM 2 Králík, nedovolené bránění
12:34 SUM 2 Mojžíš, krosček
13:53 PIS 2 Marcilis, podrážení