03.03.2019, 23:00 • BB&T Center, Sunrise • Jan Prošek

Tipsport: 1.59 4.47 4.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl. (01:45:29)
1. Rudolfs Balcers (OTT) 1+0
2. Riley Sheahan (FLA) 0+1
3. Aleksander Barkov (FLA) 1+0
Zack Smith poslal hostující celek jako první do vedení, následně za domácí ještě před polovinou třetiny dokázal Aleksander Barkov srovnat. Floridu poslal do vedení v čase 15:36 Troy Brouwer. 2:1 vedla Florida po první třetině.

Dva přesné zásahy přidal ve druhé třetině hostující celek, který tak otočil vývoj zápasu. Brian Gibbons srovnal, a pak v závěru poslal hosty do vedení přesnou těčí mezi betony domácího brankáře Rudolfs Balcers.

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, Ottawa uhájila těsnou výhru.

59:57

Mike Hoffman trefil tyčku!

59:47

Magnus Pääjärvi zkoušel trefit odkrytou branku, což se mu nepodařilo, a tak kotouč končí mimo branku. Icing.

59:08

Anders Nilsson kryje ránu, kterou vyslal Mike Hoffman.

59:00

Poslední minuta hry, šest na čtyři.

58:46

Florida hraje bez brankáře.

58:07

Florida hraje přesilovku, ale zatím se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.

57:12

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., podrážení).

56:57

Domácí hrají v plném počtu. Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23

Michael Matheson to zkoušel při vlastním oslabení, ale do šance se nepropracoval.

55:07

Hostující celek má nyní možnost své vedení navýšit, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Florida se musí bránit.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Barkov (Pysyk, Yandle), 16. Brouwer (Sheahan) – 6. Z. Smith (Pageau, Pääjärvi), 26. Gibbons (Ceci, White), 38. Balcers (DeMelo, Wolanin)

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Matheson, Ekblad, Yandle, Pysyk, McCoshen, Brown – Huberdeau, Barkov, Hoffman – Hawryluk, Trocheck, Dadonov – Vatrano, Sheahan, Brouwer – J. McGinn, Borgström, Hunt.

Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – Chabot, DeMelo, Harpur, Ceci, Borowiecki, Wolanin – B. Tkachuk, Tierney, White – Duclair, Pageau, B. Ryan – Z. Smith, O. Lindberg, Pääjärvi – Balcers, Gibbons, Bødker.

Rozhodčí: Watson, Rehman – Nagy, Alphonso

Diváci: 11.752

05:10 OTT 0:1 Z. Smith (Pageau, Pääjärvi)
09:02 FLA 1:1 Barkov (Pysyk, Yandle)
15:36 FLA 2:1 Brouwer (Sheahan)
25:06 OTT 2:2 Gibbons (Ceci, White)