HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín

2:5

po nadst. prodl. (0:3, 0:1, 2:1 - N 1:0)

04.03.2019, 17:15 • Nadstavba E • Info o změnách stavu (Helena Hegeďová)

Vsetínští si po dnešním utkání připisují další výhru, domácí celek ale také nezůstává bez bodu a bere odměnu za výhru v prodloužení.
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (19:13:15)

60:25

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Nadstavbové prodloužení netrvalo ani třicet sekund a už známe majitele bonusového bodu. MATĚJ TRÖGNER zůstal i po skončení základní hrací doby na gólové vlně a podruhé v utkání se prosazuje proti vsetínskému brankáři. Asistence: Jiří Fibigr.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Domácí v posledních minutách ještě korigovali skóre zápasu, tři body však berou hosté. Následovat bude prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

57:12

MATĚJ TRÖGNER ještě dramatizuje dnešní utkání. V 58. minutě snižuje stav zápasu na 2:5. Asistence: Bez asistence.

56:35

Tři a půl minuty před koncem třetí třetiny se domácí poprvé prosazují. Za Růžičkova záda se trefil JAN KUČERA. Asistence: Tomáš Minařík, Jiří Koutecký.

52:32

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši opět navyšují své vedení a kráčí za vítězstvím. Pod pátou brankou Vsetína je podepsán ADAM TUREK. Asistence: David Bednařík.

46:30

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Rybár – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Matějíček.

40:01

Valaši zkraje druhého dějství navázali na tři branky z první třetiny. V 25. minutě se prosadil Adámek, od té doby se na další gól čeká. V zápase se v poledních minutách spíše vylučovalo. Draci si v průběhu druhé třetiny odnesli pět menších trestů a jeden osobní, Valaši se provinili až v samotném závěru, když se tři sekundy před sirénou odebral na trestnou lavici Kočí.

40:00

39:57

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., sekání).

38:36

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Netolický – 2 min. + 10 min. osobní trest, pozdní dohrání). Trest odpyká Peškar.

37:58

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Diviš – 2 min., krosček).

30:52

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kareš – 2 min., nedovolené bránění).

27:51

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kučera – 2 min., hákování).

2:5

Branky a nahrávky: 57. Kučera (Minařík, Koutecký), 58. Trögner, 61. Trögner (Fibigr) – 5. Dědek (Turek), 10. Půček (Turek, Mikula), 19. Jurek (Babeliak, Kočí), 25. Adámek (Babeliak, Rybár), 53. Turek (Bednařík)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Peškar, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.

VHK ROBE Vsetín: Růžička (Krňa) – Velikovský, Kočí, Mikula, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Matějíček, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.

Rozhodčí: Markovský – Kubíček, Zouhar