3:2

po s.n. (2:0) (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

03.03.2019, 16:00 • Ostravar aréna • 50. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.51 4.3 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mějte příjemný zbytek večera, do konce základní části budou hrát Vítkovice doma už jen jednou, tak si tento zápas nenechte ujít, já se na Vás u něj budu těšit znovu na počtenou. (19:17:05)
I dnešní zápas už zná svého vítěze, hosté začali lépe a dostali se zkraje druhé části do vedení, domácí ale dokázali ještě v té samé části srovnat stav. Ve třetí třetině to byli domácí, která strhli vítězství na svou stranu, ale hosté byli proti a necelé tři minuty před třetí sirénou zařídili znovu nerozhodný stav. V prodloužení byly k vidění šance na obou stranách, ale ale rozhodnutí tato část hry nepřinesla. V samostatných nájezdech vychytal domácí Bartošák všechny čtyři královehradecké borce, vítkovičtí hráči naopak ze čtyř pokusů skórovali dvakrát, a tak si mohou svěřenci trenéra Petra připsat do tabulky dva body.
Nejlepší hráči utkání:
HC Vítkovice Ridera – JAN VÝTISK
Mountfield HK – FILIP PAVLÍK

Šimon STRÁNSKÝ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
ŠIMON STRÁNSKÝ se rozjel na Maxwellovu klec, před brankou zamíchal pukem a poslal puk do odkryté klece – 3:2.

4. série 2:0

Hosté poslali na led Pauloviče, jeho klička ale do branky neprošla – 2:0.

Další na řadu přichází z vítkovického týmu Schleiss, jeho zakončení po ledě sebral Maxwell do lapačky – 2:0.

3. série 2:0

Hosté zkoušejí zvrátit vývoj Cingelem, ten ale nastřelil Bartošákovu vyrážečku, od které puk padl kousek od vítkovické tyče – 2:0.

Domácí posílají k dalšímu nájezdu Kucseru, ten si počkal na pohyb gólmana, zmátl jej zakroužením rameny a posílá puk za jeho záda – 2:0.

2. série 1:0

Mountfield dává důvěru Vopelkovi, Bartošák po jeho střele moc nevěděl, kde má puk, ale ten se zastavil o jeho betony, vítkovický gólman okamžitě přestal couvat do branky – 1:0.

Za vítkovické se k puku postavil Lev, čekal na pohyb gólmana, jeho prudká střela pak mezi betony neprošla – 1:0.

1. série 1:0

Hosté vysílají do boje Radovana Pavlíka, ten se rozjel na domácí klec zeširoka, kotouč mu u branky ujel a už se mu nepodařilo jej umístit – 1:0.

Domácí vysílají jako prvního do boje Stránského, ten před Maxwellem zamíchal pukem a posílá puk do odkryté branky – 1:0.

64:59

Za držení je dvěma trestnými minutami ohodnocen domácí Roman, který se tak nebude moci zapojit do samostatných nájezdů.

3:2

Branky a nahrávky: 36. Výtisk (Olesz), 49. Š. Stránský (Schleiss, Kucsera), rozh. náj. Š. Stránský – 22. F. Pavlík (Cingel, Paulovič), 58. Vincour (R. Pavlík, Cibulskis)