03.03.2019, 21:10 • Barclays Center, New York • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.01 3.98 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (23:44:48)

2. Brian Elliott (PHI) 0 zák., 0 gólů, 00,0%
3. Ivan Provorov (PHI) 0+0
Československá stopa v utkání

Radko Gudas (PHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:23
Střely na branku: 30 – 26
Je dobojováno. Domácí ve třetí třetině dokázali korigovat stav, obrali Elliotta o jeho čisté konto a zaznamenali alespoň čestnou branku. Hosté tak v důležitém utkání v boji o playoff plně bodovali a stále tak mají šanci.

59:25

Ještě to zkusili hosté před domácí brankou, jejich pokus však nebyl přesný.

58:37

Zápas se už jenom dohrává. Domácí už vědí, že s výsledkem nic neudělají, na druhé straně hosté mají nahráno a jen si přihrávají v obranném pásmu.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

Domácí celek je už v plném počtu.

57:20

Hosté se dostali do útočného pásma a Lindblomova střela skončila jen na pozorném Greissovi. Ten hru raději přerušuje.

56:25

Gostisbehere vyslal na Greisse nebezpečnou střelu, ta však skončila na pozorné domácí obraně. Hosté se poté osvobozují.
Dnešní utkání sleduje 13 917 diváků.

55:44

Vyloučení v týmu New York Islanders (Andrew Ladd – 2 min., sekání).

55:44

Následuje další komerční přestávka.

55:15

55:15 Adam PELECH - 1:4

55:15

Islanders právě vstřelili branku!
Domácí se dočkali a v závěru třetí třetiny dávají svou první branku v utkání. ADAM PELECH dorazil za Elliottova záda střelu Ladda a připravil ho tak o čisté konto – 1:4. Asistence: Andrew Ladd a Josh Bailey.

53:31

Brock Nelson držel puk za brankou hostů, nakonec ho dostal do své moci Lee a Islanders kombinují před Brianem Elliottem.

52:52

Domácím hráčům už moc času nezbývá, něco málo přes sedm minut do konce třetí části hry a stále prohrávají rozdílem čtyř branek. Hosté začínají svůj slibný výsledek bránit.

1:4

Branky a nahrávky: 56. Pelech (Ladd, Jo. Bailey) – 9. Konecny (Gudas, Hägg), 15. Sanheim (Giroux), 24. Laughton (M. Raffl), 36. Couturier (Lindblom, Giroux)

New York Islanders: Lehner (24. Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, Johnston.

Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Sanheim, Provorov, Gudas, Hägg, P. Myers, Gostisbehere, Morin, MacDonald (A) – Konecny, Patrick, Giroux (C) – Couturier (A), Lindblom, Hartman – Laughton, J. van Riemsdyk, Varone – Knight, M. Raffl.

Rozhodčí: Peel, Joannette – Murray, MacPherson

Diváci: 13 917

08:21 PHI 0:1 Konecny (Gudas, Hägg)
14:59 PHI 0:2 Sanheim (Giroux)
23:18 PHI 0:3 Laughton (M. Raffl)
23:18 NYI -Greiss +Lehner (Střídání)
35:14 PHI 0:4 Couturier (Lindblom, Giroux)