DHL Extraliga juniorů

HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

28.02.2019, 17:00 • Home Monitoring Aréna • O účast v play-off, skupina H • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:04:25)
Škodovka tak ze zápasu bere dva body, hosté z nedalekých Karlových Varů jeden. O vítězi domácího mužstva se dnes postaral Matěj Kolda, který jako správný kapitán dal obě branky svého týmu. Hosté předvedli skvělý výkon a rozhodně se nemají za co stydět.

61:25

Plzeň právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Střelu Michala Houdka tečoval před brankářem MATĚJ KOLDA a ten svým dnešním druhým gólem zajistil svému týmu dva body. Asistence: Michal Houdek.

61:15

Dvakrát za sebou zkusil své štěstí Houdek, Kašpar vyráží.

60:46

Plzeň drží puk na svých hokejkách, ale střely jsme se zatím nedočkali.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli marný boj obou mužstev o vstřelení vítězné branky. Dnešní zápas totiž patří brankářům, nebýt jich tak mohlo být skóre klidně 5:5. Po dvouminutové přestávce tedy uvidíme prodloužení.

60:00

59:54

Je to jasné, tohle utkání půjde do prodloužení.
Oddechový čas pro hosty.

59:09

Neskutečné akce na obou stranách. Hosté mohli zakončit už do poloodryté klece, ale vyznamenal se brankář Kolář.

58:11

Petr Eret mohl rozhodnout, ale po jeho střele se puk zastavil těsně před brankovou čárou.

57:18

Marek Princl z levého kruhu trefil beton Kašpara.

56:12

Zakázané uvolnění domácího týmu. Před námi je závěrečná část dnešního utkání, dočkáme se vítězné branky?

55:53

Rána Koldy se až k brankáři nedostala.

54:41

Jan Matiášek trefuje z většího úhlu tyč.

53:49

Martin Lokajíček zlomil na útočné modré svou hokejku a div že hosté nešli do rychlého protiútoku.

53:24

2:1

Branky a nahrávky: 34. Kolda (Malát, Houdek), 62. Kolda (Houdek) – 9. Křemen (Zavřel)

HC Škoda Plzeň: K. Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Kremláček, Šiller, Malák – Roubal, F. Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Matiášek, Adamec, Rohla, Malát, Procházka, Eret, Princl (A)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Bernáth, Přibyl, Stejskal, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Novotný, Prošek (A), Rozhon, Hotěk, Křehlík (A), Holub (C), Černý, Křemen, Remeš

Rozhodčí: Jan Hucl – Tomáš Brejcha, Josef Zimmermann

00:38 KVA 2 Novák, hákování
05:19 PLZ 2 Kovařík, podrážení
08:21 KVA 0:1 Křemen (Zavřel)
21:53 KVA 2 Přibyl, podrážení
27:25 KVA 2 Novák, nedovolené bránění
30:35 KVA 2 Černý, příliš mnoho hráčů