2:3
konec (0:2, 1:0, 1:1)
28.02.2019, 17:00 • Ostravar aréna • O účast v play-off, skupina F • Monika Baloghová
HC Vítkovice Ridera – Piráti Chomutov
2:3
konec (0:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 38. Lewandowski (Bílý, Konečný), 48. Ivan (Fridrich) – 10. Chlán (Ouřada, Koblížek), 16. Koláček (Vaněk, Váchal), 42. Štefančík
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Piták (Dolíška) – Kunc, Bílý, Smolka, Zapletal, Ficek, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Lednický, Baláž, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Gebauer, Ivan
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Běhula (Pavlát) – Váchal, Šuráň, Seemann, Zeman, Beneš, Vaněk, Štochl – Štefančík, Vrhel, Dospěl, Chlán (A), Svoboda, Holka, Koláček, Koblížek, Pech, Ouřada (C)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: V. Fiala – M. Poruba, M. Bartoň
Diváci:
1. třetina | ||||
09:30 | CHM | 0:1 | Chlán (Ouřada, Koblížek) | |
09:47 | VIT | 2 | Baláž, nesportovní chování | |
15:21 | CHM | 0:2 | Koláček (Vaněk, Váchal) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:15 | CHM | 2 | Chlán, vysoká hůl | |
37:59 | VIT | 1:2 | Lewandowski (Bílý, Konečný) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:15 | CHM | 1:3 | Štefančík | |
47:01 | CHM | 2 | Svoboda, držení | |
47:05 | VIT | 2:3 | Ivan (Fridrich) | |
53:38 | VIT | 2 | Bílý, podrážení | |
55:38 | CHM | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Koláček | |
57:30 | CHM | 2 | Zeman, podrážení | |
Konec |
Salzburg – Slavia • po prodl. 16:00 5:6
Přerov – Havlíčkův Brod 17:00 6:4
Vítkovice – Chomutov 17:00 2:3
HC Litvínov – Č. Budějovice 17:00 6:1
Plzeň – K. Vary • po prodl. 17:00 2:1
Sparta – Mountfield HK 17:30 3:1
Pardubice – Liberec • po s.n. (1:0) 18:00 2:1
Třinec – Zlín 18:00 2:5
Kometa Brno – Vsetín 18:00 3:6
Havířov – Olomouc 18:00 4:0
Mladá Boleslav – Kladno 18:00 4:2
Kometa Brno – Vítkovice • po nadst. prodl. 13:00 10:1
Liberec – Slavia • po nadst. prodl. 16:00 5:3
Kobra – Chomutov • po prodl. 16:00 4:5
Č. Budějovice – Jihlava • po n.s.n. (1:0) 16:00 3:5
Kladno – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:10 5:2
PZ Kladno – Sparta • po nadst. prodl. 16:10 1:5
Warriors Brno – Přerov • po n.s.n. (1:0) 16:15 0:4
Tábor – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:45 2:6
Pardubice – Havířov • po prodl. 17:15 3:2
Mountfield HK – Plzeň • po nadst. prodl. 17:30 0:2
Třinec – Zlín • po n.s.n. (0:1) 17:30 3:5
HK MD Šumperk – Olomouc • po n.s.n. (1:0) 17:45 3:6
Vsetín – Technika Brno • po nadst. prodl. 17:45 7:4
Žďár n/S – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 18:00 5:3
59:58
59:55
59:43
59:37
59:30
59:25
59:02
58:28
58:06
57:38
57:30
57:30
57:18
56:41
56:08