6:2
konec (0:1, 4:0, 2:1) Stav série: 2:0
28.02.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Osmifinále • David Suchý
Tipsport: 1.22 6.5 11.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.22 - 6.5 - 11.0
CSKA Moskva – HC Viťaz Moskevská oblast
6:2
konec (0:1, 4:0, 2:1) Stav série: 2:0
Branky a nahrávky: 25. Grigorenko (Nestěrov, Kaprizov), 30. Okulov (Hansen, Šalunov), 33. Nestěrov, 37. Naumenkov (Grigorenko), 44. Grigorenko (Nestěrov), 51. Marčenko (Okulov, Nestěrov) – 19. P. Černov (Kokarev, Stoljarov), 46. Rendulić (Švec-Rogovoj, Makejev)
Karty:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), M. Robinson, Dahlbeck, Marčenko, Naumenkov, A. Romanov – Grigorenko, Al. Popov, Kaprizov – Scott (A), Andronov (C), Okulov – Šalunov, Hansen, Tělegin – Světlakov, Slepyšev.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Ortio (41. Samonov) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Jepišin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Řepík – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – Stoljarov, P. Černov, Kokarev (C) – Mojsejev, A. Nikulin, Vyglazov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Morozov – Kučava, Novikov
Diváci:
1. třetina | ||||
00:55 | VTZ | 2 | A. Sjomin, podrážení | |
14:21 | VTZ | 2 | Jepišin, hákování | |
18:33 | VTZ | 0:1 | P. Černov (Kokarev, Stoljarov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:45 | VTZ | 2 | Golovkov, nedovolené bránění | |
24:51 | MOS | 1:1 | Grigorenko (Nestěrov, Kaprizov) | |
27:08 | MOS | 2 | Blažijevskij, podrážení | |
29:38 | MOS | 2:1 | Okulov (Hansen, Šalunov) | |
32:26 | MOS | 3:1 | Nestěrov | |
36:04 | MOS | 4:1 | Naumenkov (Grigorenko) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | VTZ | -Samonov +Ortio (Střídání) | ||
42:45 | VTZ | 2 | Švec-Rogovoj, podrážení | |
43:37 | MOS | 5:1 | Grigorenko (Nestěrov) | |
46:00 | VTZ | 5:2 | Rendulić (Švec-Rogovoj, Makejev) | |
49:44 | VTZ | 2 | M. Aaltonen, pozdní dohrání | |
50:17 | MOS | 6:2 | Marčenko (Okulov, Nestěrov) | |
Konec |
Salzburg – Slavia • po prodl. 16:00 5:6
Přerov – Havlíčkův Brod 17:00 6:4
Vítkovice – Chomutov 17:00 2:3
HC Litvínov – Č. Budějovice 17:00 6:1
Plzeň – K. Vary • po prodl. 17:00 2:1
Sparta – Mountfield HK 17:30 3:1
Pardubice – Liberec • po s.n. (1:0) 18:00 2:1
Třinec – Zlín 18:00 2:5
Kometa Brno – Vsetín 18:00 3:6
Havířov – Olomouc 18:00 4:0
Mladá Boleslav – Kladno 18:00 4:2
Kometa Brno – Vítkovice • po nadst. prodl. 13:00 10:1
Liberec – Slavia • po nadst. prodl. 16:00 5:3
Kobra – Chomutov • po prodl. 16:00 4:5
Č. Budějovice – Jihlava • po n.s.n. (1:0) 16:00 3:5
Kladno – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:10 5:2
PZ Kladno – Sparta • po nadst. prodl. 16:10 1:5
Warriors Brno – Přerov • po n.s.n. (1:0) 16:15 0:4
Tábor – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:45 2:6
Pardubice – Havířov • po prodl. 17:15 3:2
Mountfield HK – Plzeň • po nadst. prodl. 17:30 0:2
Třinec – Zlín • po n.s.n. (0:1) 17:30 3:5
HK MD Šumperk – Olomouc • po n.s.n. (1:0) 17:45 3:6
Vsetín – Technika Brno • po nadst. prodl. 17:45 7:4
Žďár n/S – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 18:00 5:3
Michal Řepík (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:40
Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:44 (20:00:05)
Střely na branku – 37:14.
Zblokované střely – 8:13.
Vyloučení – 1:5.
Využití přesilovek 3/5 – 0/1.
Vhazování – 35:24.
59:22
58:10
56:42
55:06
54:05
53:01
52:14
51:20
50:17
50:17 Alexej MARČENKO - 6:2
50:17
Domácí se dostávají už k šesté brance! Moskevský celek rozjel klasickou přesilovkou kombinaci, přičemž z levé strany napřáhl ALEXEJ MARČENKO, jehož dělovka skončila až v síti. Samonov zřejmě opět nic neviděl, jeho spoluhráči mu tentokráte moc nepomohli.
Asistence: Konstantin Okulov, Nikita Nestěrov.
49:44
48:05
47:21
46:00
46:00 Borna RENDULIĆ - 5:2
46:00
Hosté přeci jenom korigují výsledek! Před brankářem se hned ke dvěma střeleckým pokusům dostal Švec-Rogovoj, přičemž ten druhý pokus vyrážel domácí brankář přímo na volného BORNU RENDULIĆE, který bez větších problémů zasunul kotouč za bezmocného brankáře Sorokina.
Asistence: Arťom Švec-Rogovoj, Alexej Makejev.