3:6
po n.s.n. (1:0) (0:3, 1:3, 2:0 - N 0:0)
28.02.2019, 17:45 • ZS Šumperk • Nadstavba E • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)
HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc
3:6
po n.s.n. (1:0) (0:3, 1:3, 2:0 - N 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Fibigr (Koutecký), 50. Fibigr (Kučera), 51. Šucha (Peškar), rozh. náj. Kareš – 1. Fasner (Lambert), 2. Radová (Spurný), 7. Nesvadba (Prísažný), 28. Ruda (Prísažný, Macháč), 38. Masare (Prísažný), 40. Lambert (Ruda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Peškar, Kučera (C), Diviš, Fibigr (A), Trögner, Janech, Haas, Šucha
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc:
Hořejší (Běhal) – Nesvadba (A), Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Radová, Holcman – Schneider, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pelc – Kořistka, Zicháček
Diváci:
1. třetina | ||||
00:20 | OLO | 0:1 | Fasner (Lambert) | |
01:32 | OLO | 0:2 | Radová (Spurný) | |
06:36 | OLO | 0:3 | Nesvadba (Prísažný) | |
19:05 | OLO | 2 | Masare, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:48 | MDS | 1:3 | Fibigr (Koutecký) | |
22:35 | MDS | 2 | Seidenglanz, podrážení | |
24:06 | MDS | 2 | Diviš, hrubost | |
OLO | 2 | Ruda, hrubost | ||
27:34 | OLO | 1:4 | Ruda (Prísažný, Macháč) | |
37:34 | OLO | 1:5 | Masare (Prísažný) | |
39:47 | OLO | 1:6 | Lambert (Ruda) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:59 | OLO | 2 | Ruda, sekání | |
49:45 | MDS | 2:6 | Fibigr (Kučera) | |
50:37 | MDS | 3:6 | Šucha (Peškar) | |
51:03 | MDS | 2 | Janech, podrážení | |
59:15 | OLO | 2 | Spurný, podrážení | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
před nadst. náj. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | MDS | 3:6 | Kareš (rozh. náj.) | |
po n.s.n. |
Salzburg – Slavia • po prodl. 16:00 5:6
Přerov – Havlíčkův Brod 17:00 6:4
Vítkovice – Chomutov 17:00 2:3
HC Litvínov – Č. Budějovice 17:00 6:1
Plzeň – K. Vary • po prodl. 17:00 2:1
Sparta – Mountfield HK 17:30 3:1
Pardubice – Liberec • po s.n. (1:0) 18:00 2:1
Třinec – Zlín 18:00 2:5
Kometa Brno – Vsetín 18:00 3:6
Havířov – Olomouc 18:00 4:0
Mladá Boleslav – Kladno 18:00 4:2
Kometa Brno – Vítkovice • po nadst. prodl. 13:00 10:1
Liberec – Slavia • po nadst. prodl. 16:00 5:3
Kobra – Chomutov • po prodl. 16:00 4:5
Č. Budějovice – Jihlava • po n.s.n. (1:0) 16:00 3:5
Kladno – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:10 5:2
PZ Kladno – Sparta • po nadst. prodl. 16:10 1:5
Warriors Brno – Přerov • po n.s.n. (1:0) 16:15 0:4
Tábor – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:45 2:6
Pardubice – Havířov • po prodl. 17:15 3:2
Mountfield HK – Plzeň • po nadst. prodl. 17:30 0:2
Třinec – Zlín • po n.s.n. (0:1) 17:30 3:5
HK MD Šumperk – Olomouc • po n.s.n. (1:0) 17:45 3:6
Vsetín – Technika Brno • po nadst. prodl. 17:45 7:4
Žďár n/S – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 18:00 5:3
65:00
Autorem vítězné branky nadstavbových nájezdů je ANTONÍN KAREŠ.
65:00
60:01
60:00
59:15
51:03
50:37
49:45
48:59
40:01
40:00
39:47
Autorem branky je DAVID LAMBERT. Asistence: Stanislav Ruda.
37:34
Autorem branky je ADAM MASARE. Asistence: Andrej Prísažný.
27:34
Autorem branky je STANISLAV RUDA. Asistence: Andrej Prísažný a Jiří Macháč.
24:06
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Stanislav Ruda – 2 min., hrubost).
22:35