27.02.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Prošek

Tipsport: 2.02 3.92 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radko Gudas (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:11
Jakub Voráček (PHI) 1+0, 7 střel, čas na ledě 18:44 (03:48:28)
1. j Oskar Lindblom (PHI) 1+0
2. Brian Elliott (PHI) 34 zák., 2 góly, 94,4%
3. Ryan Hartman (PHI) 0+0
Domácí celek vyhrává tento zápas 5:2, byl střelecky aktivnější (45:36) a navíc ve třetí třetině, kdy vedl jen o jednu branku, dokázal přidat další dvě. Nakonec vyhrávají Flyers 5:2 a gólem se na tom podílel Jakub Voráček.

59:30

Jake McCabe zakončoval, jeho projektil kryje domácí brankář.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí tetině i zápase.

58:29

Píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00

V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává.

57:05

57:05 Sean COUTURIER - 5:2

57:05

Philadelphia právě vstřelila branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč posílá ze středního pásma do prázdné branky Buffala SEAN COUTURIER. Asistence: Michael Raffl.

56:31

Ivan Provorov zakončoval z bezprostřední blízkosti a jeho projektil kryje brankář Buffala. Domácí tak vybojovali buly v útočném pásmu.

56:00

Brandon Montour rozehrává od své branky, zakázané uvolnění se nepíská.

55:21

Flyers míří za výhrou v tomto zápase, nyní vyhráli buly ve svém obranném pásmu.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Evan Rodrigues vedl akci svého celku a následnou ránu kryje Brian Elliott.

53:14

Obrázek hry je poslední minuty stejný. Buffalo se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zemgus Girgensons pálil nepřesně.

52:11

Hosté se snaží co nejrychleji snížit vedení domácích. Zatím ale marně.

51:48

Michael Raffl vedl domácí akci, ale ani on sám se k zakončení nedostal.

51:17

Buffalo se nastěhovalo do útočného pásma. Rasmus Dahlin kombinoval se spoluhráči, ale do střelecké pozice se nepropracoval.

50:40

Staňte se fanoušky NHL.cz!

5:2

Branky a nahrávky: 3. Lindblom (Konecny, Patrick), 8. Voráček (Giroux, P. Myers), 36. J. van Riemsdyk (Hägg, Gudas), 41. Sanheim (Couturier), 58. Couturier (M. Raffl) – 13. Eichel (Skinner, Dahlin), 38. Mittelstadt (Rodrigues, Sheary)

Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, MacDonald, P. Myers – Giroux, Patrick, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, Laughton, M. Raffl – Knight, Hartman.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Hunwick, Montour – Skinner, Eichel, Pominville – Sheary, Rodrigues, S. Reinhart – Mittelstadt, Sobotka, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: L'Ecuyer, McIsaac, Murchison, Gawryletz

Diváci: 18.466

00:36 BUF 2 Jo. Larsson, hákování
02:48 PHI 1:0 Lindblom (Konecny, Patrick)
04:27 PHI 2 Hartman, hrubost