27.02.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.06 3.9 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Devan Dubnyk (MIN) 30 zák., 2 góly, 93,8%
2. Ben Chiarot (WPG) 0+1
3. Ryan Donato (MIN) 0+2 (04:53:44)
Statistiky: Střely na bránu: 32-39; Zablokované střely: 9-11; Vhazování: 51%-49%; Hity: 13-13; Přesilové hry: 1/4-2/2; Trestné minuty: 4-8.
Minnesota předvedla v závěru fantastický obrat, když nejprve vyrovnal v přesilové hře na 2:2 při hře bez brankáře Jason Zucker a o 26 sekund později se na třetí pokus prosadil Joel Eriksson Ek, který dotlačil puk do sítě a stal se hrdinou dnešního utkání. Wild zvítězili venku potřetí v řadě a celkově již počtvrté. Konečný výsledek. Winnipeg Jets 2 Minnesota Wild 3.

59:20

Zach Parise dostal dvě minuty za podražení v momentě, kdy byla brána Winnipegu prázdná.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:59

58:59 Joel Eriksson Ek - 2:3

58:59

Minnesota právě vstřelila branku!
JOEL ERIKSSON EK u pravé tyče nadvakrát nedokázal překonat ležícího brankáře Connora Hellebuycka, na třetí pokus ale puk přes jeho levou ruku dotlačil do sítě! Wild dovršili senzační obrat, když skórovali dvakrát v rozpětí 26 sekund a navíc necelé dvě minuty před koncem zápasu! Asistence: Jonas Brodin a Zach Parise.

58:33

58:33 Jason ZUCKER - 2:2

58:33

JASON ZUCKER si na vrcholu mezikruží zpracoval puk po zpětné přihrávce Ryana Donata z pravého křídla a krásnou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Je vyrovnáno na 2:2! Asistence: Ryan Donato a Eric Staal.

58:27

Devan Dubnyk opouští svou bránu a Wild zkouší vyrovnat při hře bez brankáře! Skóre – 2:1.

57:37

Pontus Åberg vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a jeho střela byla na přední tyči zablokována.

57:24

Kevin Fiala to vzal nakonec po dlouhé kombinaci na sebe a na bodu pravého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Connor Hellebuyck vkleče podržel.

56:46

Tyler Myers před vlastní bránou sestřelil jednoho z protihráčů krosčekem a Minnesota si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru. Vyrovná?

55:35

Minimálně se přerušuje a v závěru zápasu bychom ještě měli být svědky komerční přestávky. Uvidíme.

55:07

Brad Hunt nedokázal rozehrát přesně z obranného pásma a Jets ušetřili další cenné a potřebné sekundy.

54:28

Wild sice nepřesně rozehráli podél trestných lavic, zakázané uvolnění ale bylo odvoláno. Jets museli hrát.

54:02

Winnipeg pouze nahodil puk do levého rohu útočného pásma a odjel rychle střídat. Čerstvé síly jsou potřeba.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Scheifele (Laine, Connor), 33. Laine (Chiarot, Wheeler) – 32. Hunt (Donato), 59. Zucker (Donato, E. Staal), 59. J. Eriksson Ek (Brodin, Parise)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Trouba, Chiarot, Niku, D. Kulikov, T. Myers – Laine, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, K. Hayes, Ehlers – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Little (A), Roslovic. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Hunt – Parise (A), Kunin, Fiala – Greenway, E. Staal (A), Zucker – Donato, J. Eriksson Ek, Åberg – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Justin StPierre, Chris Schlenker. Čároví: Shandor Alphonso, Brian Murphy

Diváci: 15321

07:40 MNS 2 Pateryn, vysoká hůl
08:53 WPG 1:0 Scheifele (Laine, Connor)
10:07 MNS 2 Seeler, hákování
30:29 WPG 2 Laine, hákování
31:50 MNS 1:1 Hunt (Donato)
32:04 WPG 2:1 Laine (Chiarot, Wheeler)
40:22 MNS 2 Greenway, nedovolené bránění