1:3
konec (0:1, 1:1, 0:1)
22.02.2019, 15:00 • Traktor Arena • Jan Prošek
Tipsport: 6.6 5.3 1.38 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.6 - 5.3 - 1.38
Traktor Čeljabinsk – SKA Petrohrad
1:3
konec (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Sudnicin) – N. Chlystov, Bailen, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Gubarev – Šolochov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad:
Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Rundblad, Zub, A. Bělov, Sjomin – S. Plotnikov, M. Malcev, Kuzmenko – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Karpov – Děrgačov, Kablukov, Ivan Morozov – O. Li.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Beljajev – Kučava, Streltsov
Diváci: 7 500
1. třetina | ||||
09:09 | CLJ | 2 | Borodkin, podrážení | |
11:02 | PET | 0:1 | Jakupov (Prochorkin, N. Gusev) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:43 | PET | 2 | Kuzmenko, hrubost | |
26:01 | CLJ | 1:1 | Bailen (Thomas, Polygalov) | |
30:13 | PET | 1:2 | N. Gusev (Prochorkin, Barabanov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:14 | CLJ | 2 | Bailen, podrážení | |
59:47 | PET | 1:3 | Barabanov (Hersley, S. Plotnikov) | |
Konec |
Toronto – Washington 01:00 2:3
NY Rangers – Minnesota 01:00 1:4
Florida – Carolina 01:08 3:4
New Jersey – Ottawa 01:10 4:0
Pittsburgh – San Jose 01:11 0:4
Montreal – Philadelphia 01:30 5:1
Tampa – Buffalo • po s.n. (2:0) 01:30 2:1
Nashville – Los Angeles 02:00 2:1
Dallas – St. Louis 02:30 5:2
Edmonton – NY Islanders • po prodl. 03:10 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 2:3
Vladivostok – Chabarovsk 10:00 1:0
Kunlun – Barys • po s.n. (0:2) 12:30 2:3
Magnitogorsk – Kazaň 15:00 4:0
Čeljabinsk – Petrohrad 15:00 1:3
Čerepovec – Spartak Moskva 17:00 3:0
Omsk – Novosibirsk 17:30 7:3
CSKA Moskva – Riga 17:30 3:0
Dynamo Moskva – N.Novgorod 17:30 4:1
Jokerit – Minsk 17:30 3:5
Soči – Slovan 17:30 2:0
Viťaz – Jekatěrinburg 17:30 1:5
K. Vary – Havířov • po n.s.n. (1:0) 12:15 3:1
Jihlava – Zlín • po nadst. prodl. 16:00 2:5
Kladno – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 16:00 4:6
Chomutov – Olomouc • po nadst. prodl. 16:00 2:0
Č. Budějovice – Sparta • po n.s.n. (1:2) 16:00 5:3
HC Litvínov – Třinec • po nadst. prodl. 16:00 6:3
Plzeň – Vítkovice • po s.n. (2:0) 17:00 4:3
Liberec – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:00 6:2
Žďár n/S – Přerov • po nadst. prodl. 18:00 2:8
Salzburg – Pardubice • po prodl. 18:00 3:2
Slavia – Vsetín • po s.n. 18:00 4:3
59:47
59:47 Alexandr BARABANOV - 1:3
59:47
Hostující celek tento zápas vyhraje 3:1, kotouč do prázdné branky posílá ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Plotnikov.
48:14
30:13
30:13 Nikita GUSEV - 1:2
30:13
Hostující celek si bere vedení zpět na svou stranu. Výborně to nyní udělal Nikolaj Prochorkin, který vybojoval kotouč a připravil ho pro zcela volného NIKITU GUSEVA, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Alexandr Barabanov.
26:01
26:01 Nick BAILEN - 1:1
26:01
24:43
11:02
11:02 Nail JAKUPOV - 0:1
11:02
V závěru přesilovky sehráli hosté rychlou akci, puk před branku dostal NAIL JAKUPOV. Jeho zakončení pod horní tyčku bylo přesné. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Nikita Gusev.
09:09