DHL Extraliga juniorů

HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice Ridera

4:3

po s.n. (2:0) (1:0, 2:1, 0:2 - 0:0)

22.02.2019, 17:00 • Home Monitoring Aréna • O pořadí v play-off • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:20:46)
Domácí tak ze zápasu berou dva body, hosté si na cestu do Ostravy přibalí bod jeden.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
Vítěznou branku zaznamenal PETR ERET, který se trefil přesně mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.
Jelikož v prodloužení jsme se branky nedočkali, po úpravě ledu přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

Vítkovice mají puk na hokejkách v útočném pásmu, ale zakončení už se příliš neženou.

63:55

Prodloužení se hraje nahoru dolů, avšak chybí na obou stranách kvalitnější zakončení.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Adamec (Kolář), 31. Roubal (Matiášek, Princl), 33. Eret (Matiášek, Kolda), rozh. náj. Eret – 28. Lewandowski, 42. Potočný (Bernovský, Fridrich), 47. Fridrich (Bernovský, Kunc)

2:0   Adamec (PLZ)

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Kremláček, Šiller, Malák – Roubal, Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Matiášek, Adamec, Rohla, Malát, Procházka, Eret, Princl (A)

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Piták) – Kunc, Bílý, Zapletal, Ficek, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Krška, Lednický, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Potočný, Gebauer, Ivan

Rozhodčí: Grech – Juránek, Baxa

05:15 VIT 2 Konečný, hákování
15:51 PLZ 1:0 Adamec (Kolář)
26:08 VIT 2 Beránek, nedovolené bránění
27:05 VIT 1:1 Lewandowski
30:26 PLZ 2:1 Roubal (Matiášek, Princl)
32:55 PLZ 3:1 Eret (Matiášek, Kolda)