1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

22.02.2019, 15:00 • Traktor Arena • Jan Prošek

Tipsport: 6.6 5.3 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas na půdě Čeljabinsku 3:1. V zápase vedl jako první, domácí pak ve druhé třetině dokázali vyrovnat. Na další dvě přesné trefy ale Traktor odpověď nenalezl. Dva body bere SKA.

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje 3:1, kotouč do prázdné branky posílá ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Plotnikov.

58:45

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

58:22

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Až nyní se usadil domácí celek v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Hraje bez brankáře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek hraje takticky velmi dobře.

56:10

Zakázané uvolnění vrací hru před branku SKA. Domácí tak mají možnost se usadit v útočném pásmu.

55:38

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek se nyní dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

54:20

Komerční přestávka.

53:23

Další rána od modré čáry, tentokrát znovu dobře zasáhl Vasilij Děmčenko.

53:00

SKA má závěr zápasu poměrně pod kontrolou, hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

51:50

Patrik Hersley to zkoušel od modré čáry, před domácí brankou kotouč však nikdo netečoval.

51:19

Rychlou protiakci SKA vedl Jarno Koskiranta. Jeho ránu drží Vasilij Děmčenko.

51:00

Nick Bailen pálil od modré čáry, Christian Thomas tečoval před brankou, ale neuspěl.

50:13

Vasilij Děmčenko přerušuje hru, vyloučený hráč se prakticky vrací do hry. Traktor toto oslabení přečkal.

49:32

Domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry. Hostům se tato početní výhoda nedaří.

48:40

Vladislav Gavrikov pálil jako obránce od modré čáry, minul branku.

48:26

Hosté hrají přesilovku a rozehrávají od své branky.

48:14

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).

48:11

45:43

SKA rozehrává od své branky, Ilja Kablukov se rychle dostal ke střele, ale brankáře prostřelit nedokázal.

44:54

Na výraznější šanci poslední minuty čekáme, dlouhou dobu se hrálo bez přerušení.

43:18

Vasilij Děmčenko kryje kotouč, a tak přerušuje hru. Petrohrad vybojoval buly v útočném pásmu.

42:55

Ilja Kablukov zkouší hru dostat do útočného pásma, jeho akci zastavila domácí obrana.

42:19

Jarno Koskiranta se dostal do střelecké pozice, jeho projektil ze strany kryje domácí brankář.

41:46

Hosté rozehrávají od své branky.

40:24

Zápas pokračuje třetí třetinou, Sergej Plotnikov se rychle dostal do střelecké pozice, ale kotouč si nedokázal srovnat.
Dnešní utkání sleduje 7 500 diváků.

40:01

9:21, tak vypadá statistika střel na branku, hostující celek jasně dominuje, ovšem na skóre to není příliš znát.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:10

Christian Thomas pálil od modré, jeho rána nebyla přesná.

38:43

Vhazovalo se před brankou Petrohradu, domácí vybojovali kotouč, ale vypálit na branku nedokázali.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, hosté rozehrávají od své brány. Nikam se neženou.

37:40

Ilja Kablukov byl u kotouče v útočném pásmu první, icing se tak nepíská. Směr hry rychle otočil Alexandr Šarov.

36:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Traktor se nyní snaží hrát aktivně.

35:30

Petrohrad se dostal do útočného pásma, ale před brankou přišel o kotouč, takže hrají domácí obránci.

34:56

34:11

Maxim Karpov se dostal do brejku, byl stíhán obránci, ale puk si příliš předhodil, takže jeho zakončené bylo slabé.

33:14

Marsel Šolochov vedl rychlou protiakci, ale ani tento pokus nebyl zakončený střelou.

32:51

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se sice usadili v útočném pásmu, ale nemohou zakončit.

32:11

Domácí celek měl nyní velkou šanci, ale střela trefila jen brankáře, následně SKA vyhazuje jen na icing.

31:55

Alexej Petrov zblokoval střelu soupeře od modré čáry a dostal pukem do nějakého nechráněného místa.

30:13

30:13 Nikita GUSEV - 1:2

30:13

Hostující celek si bere vedení zpět na svou stranu. Výborně to nyní udělal Nikolaj Prochorkin, který vybojoval kotouč a připravil ho pro zcela volného NIKITU GUSEVA, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Alexandr Barabanov.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:17

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Puk nyní kryje domácí Vasilij Děmčenko.

27:59

26:01

26:01 Nick BAILEN - 1:1

26:01

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
I domácí celek se prosazuje v přesilové hře. Do dobré pozice dostal kotouč NICK BAILEN a jeho rána zapadla přesně pod horní tyčku. Pro hostujícího brankáře nechytatelné. Asistence: Christian Thomas a Igor Polygalov.

25:44

Alexej Petrov pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Magnus Hellberg.

25:15

Arťom Borodkin rozehrává od své branky, Traktor se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

24:58

Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu domácího celku, který hraje nyní přesilovou hru.

24:43

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., hrubost).

23:19

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme aktivní hru z obou stran. Hraje se zejména o střední pásmo.

21:35

Další rána Traktoru byla hostující obranou zblokovaná.

21:18

Alexandr Šarov se dostal do útočného pásma, ale jeho projektil nebyl povedený.

20:11

Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Nail Jakupov jediným střelcem první třetiny tohoto zápasu. Hosté jsou střelecky aktivnější, vedou 10:3 a jednu z deseti střel dokázali přetavit v gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53

Nail Jakupov se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:00

David Rundblad od modré čáry minul branku, Vasilij Děmčenko zasahovat nemusel.

18:43

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před domácí brankou.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, hraje se spíše ve středním pásmu.

17:24

Andrej Kuzmenko se sice dostal do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

16:45

Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší vyrovnat, ale zatím na výraznější šanci čeká.

15:15

Jegor Dugin zakončoval domácí akci, Magnus Hellberg kryje kotouč. Komerční přestávka.

14:22

Petrohrad rozehrává od své branky, puk má Arťom Zub.

14:05

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

13:25

Nail Jakupov měl před sebou odkrytou část branky, ale kotouč netrefil podle představ.

12:58

Vasilij Děmčenko má kotouč za svou brankou, sledujeme klidnější pasáž hry.

11:02

11:02 Nail JAKUPOV - 0:1

11:02

V závěru přesilovky sehráli hosté rychlou akci, puk před branku dostal NAIL JAKUPOV. Jeho zakončení pod horní tyčku bylo přesné. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Nikita Gusev.

10:40

Petrohrad se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Patrik Hersley pálil od modré čáry, jeho ránu tak tak vyrazil Vasilij Děmčenko.

09:46

Alexandr Barabanov velmi dobře zakončoval, jeho projektil kryje brankář Vasilij Děmčenko. Buly před jeho brankou.

09:09

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., podrážení).

08:13

07:27

Michail Malcev zakončoval hostující akci, domácí Vasilij Děmčenko byl připravený.

06:18

Domácí Nikita Chlystov pálil od modré čáry, Magnus Hellberg kryje kotouč.

04:40

Domácí fanoušky ženou své hráče před. Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme.

04:11

Vitalij Kravcov to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.

03:10

Vladislav Gavrikov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

02:48

Píská se zakázané uvolnění, buly před brankou hostujícího celku,

01:49

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

00:52

Vitalij Kravcov pálil z dobré pozice, ale brankáře prostřelit nedokázal.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly jednou a dnes to bude naposledy. V listopadu loňského roku vyhrál doma Petrohrad těsně 1:0.
SKA Petrohrad

Hosté z Petrohradu jsou v tabulce Západní konference na druhém místě se 101 body a stále tak patří ke špičce KHL. Před dvěma roky získali Gagarinův pohár a po roční pauze, kdy uspěla Kazaň, se budou chtít o opět pokusit získat tuto prestižní trofej a vrátit ji zpět do Petrohradu. Petrohradští osmačtyřicetkrát vyhráli a jen třináctkrát odešli z ledu jako poražený tým. A dnes na ledě Traktoru budou chtít zapsat poslední výhru základní části.
Traktor Čeljabinsk

Domácí hokejisté jsou v tabulce Východní konference na osmém místě s osmapadesáti body a v předposledním zápase si vybojovali play-off. Na své konto si zapsali sedmadvacet výher a čtyřiatřicet proher. Poslední duel tak pro ně bude už jen prestižní, pokusí se potrápit favorita z Petrohradu a poté se už jen soustředit na vyřazovací boje.
Hezké páteční odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět ruská KHL, její základní část jde do finále a dnes se hrají poslední zápasy. A my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Traktor Čeljabinsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:3

Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – N. Chlystov, Bailen, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Gubarev – Šolochov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Rundblad, Zub, A. Bělov, Sjomin – S. Plotnikov, M. Malcev, Kuzmenko – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Karpov – Děrgačov, Kablukov, Ivan Morozov – O. Li.

Rozhodčí: Gusev, Beljajev – Kučava, Streltsov

Diváci: 7 500

09:09 CLJ 2 Borodkin, podrážení
11:02 PET 0:1 Jakupov (Prochorkin, N. Gusev)
24:43 PET 2 Kuzmenko, hrubost
26:01 CLJ 1:1 Bailen (Thomas, Polygalov)
30:13 PET 1:2 N. Gusev (Prochorkin, Barabanov)