1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

22.02.2019, 15:00 • Traktor Arena • Jan Prošek

Tipsport: 6.6 5.3 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas na půdě Čeljabinsku 3:1. V zápase vedl jako první, domácí pak ve druhé třetině dokázali vyrovnat. Na další dvě přesné trefy ale Traktor odpověď nenalezl. Dva body bere SKA.

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje 3:1, kotouč do prázdné branky posílá ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Plotnikov.

58:45

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

58:22

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Až nyní se usadil domácí celek v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Hraje bez brankáře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek hraje takticky velmi dobře.

56:10

Zakázané uvolnění vrací hru před branku SKA. Domácí tak mají možnost se usadit v útočném pásmu.

55:38

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek se nyní dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

54:20

Komerční přestávka.

53:23

Další rána od modré čáry, tentokrát znovu dobře zasáhl Vasilij Děmčenko.

53:00

SKA má závěr zápasu poměrně pod kontrolou, hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

51:50

Patrik Hersley to zkoušel od modré čáry, před domácí brankou kotouč však nikdo netečoval.

51:19

Rychlou protiakci SKA vedl Jarno Koskiranta. Jeho ránu drží Vasilij Děmčenko.

51:00

Nick Bailen pálil od modré čáry, Christian Thomas tečoval před brankou, ale neuspěl.

50:13

Vasilij Děmčenko přerušuje hru, vyloučený hráč se prakticky vrací do hry. Traktor toto oslabení přečkal.

49:32

Domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry. Hostům se tato početní výhoda nedaří.

1:3

Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – N. Chlystov, Bailen, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Gubarev – Šolochov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Rundblad, Zub, A. Bělov, Sjomin – S. Plotnikov, M. Malcev, Kuzmenko – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Karpov – Děrgačov, Kablukov, Ivan Morozov – O. Li.

Rozhodčí: Gusev, Beljajev – Kučava, Streltsov

Diváci: 7 500

09:09 CLJ 2 Borodkin, podrážení
11:02 PET 0:1 Jakupov (Prochorkin, N. Gusev)
24:43 PET 2 Kuzmenko, hrubost
26:01 CLJ 1:1 Bailen (Thomas, Polygalov)
30:13 PET 1:2 N. Gusev (Prochorkin, Barabanov)