konec (1:0)

16.02.2019, 16:00 • SH Heřmanův Městec • Petr Dejnožka

40

Hlinsko právě vstřelilo branku!
Obrovská radost v hlineckém táboře! V čase 39:30 Hlinsko vyrovnává poté, co se míč dostal před branku na LUBOŠE KRBÁLKA, který z podobné pozice jako v prvním případě vyrovnává stav dnešního střetnutí – 2:2!

36

Tak pozor, čtyři minuty před koncem zde máme kontaktní branku, která přinese drama! Kombinace "až do kuchyně" přinesla míč na nohu LUBOŠE KRBÁLKA, kterému stačilo jen nastavit nohu – 2:1!

24

Amako právě vstřelilo branku!
Domácí se každou minutou přibližují k oslavám mistrovského titulu! Nástřel Petera do skrumáže hlineckých hráčů před brankou se nešťastně odrazil od JAKUBA NEVOLEHO do vlastní branky. Heřmanův Městec tak vede 2:0!

7

Aktivita Amaka je odměněna vedoucí branku! Tomáš Dvořáček ukázkově narazil MICHALU STRAKOVI, který prudkým zakončením k tyči prostřelil brankáře Jeníčka poprvé! Lídr tabulky se tak na domácí půdě ujímá vedení – 1:0!