BK Mladá Boleslav B – HC Lev Benešov

4:3

konec (0:2, 0:0, 4:1)

16.02.2019, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Info o změnách stavu (Zdena Bobková)

Benešov to nedokázal a Mladá Boleslav ve svém posledním utkání v této sezóně vítězí. S Benešovem dvě třetiny prohrávala 0:2, ale skvěle se jí vydařil vstup do třetí třetiny. Tu nakonec domácí tým vyhrál poměrem 4:1, přičemž vítěznou branku přidal 23 vteřin před koncem Michal Mareš. (20:18:44)

59:37

Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!

Senzace! Michal MAREŠ přidává 23 vteřin před koncem třetí třetiny čtvrtou branku domácích a Boleslav těsně vede. Dokáže to Benešov zdramatizovat?
Bez asistence.

56:00

Benešov právě vstřelil branku!

Ondřej SLÁDEK vyrovnává a vrací Benešov do hry.
Asistence: Filip Zderadička, Tadeáš Kočí.

54:08

Domácí otáčí vývoj zápasu ve svůj prospěch. Třetí branku domácích přidává David HART.

47:13

A máme vyrovnáno! Michal MAREŠ prostřelil Štěpánka v brance Benešova.
Asistence: Milan Ficek.

41:14

Domácí přeci jen snižují! Jan PROTIVNÝ střílí první branku domácích.
Asistence: Lukáš Rovný, Milan Ficek.

40:01

Druhá třetina branku nepřinesla. Domácí tým stále ztrácí na hostující Benešov dvě branky.

40:00

20:01

První třetina přinesla dva rychlé góly, které bohužel pro domácí padly do domácí sítě. Uvidíme, zda domácí tým vymyslí nějakou strategii na zvrat.

20:00

08:35

Benešovští se ujímají dvougólového vedení. Filip ZDERADIČKA prostřelil Vícha v brance Mladé Boleslavi.
Asistence: Pavel Dušek.

07:50

Hosté jdou do vedení. Přesný zásah zaznamenal David FORMÁNEK.

00:01

Dobré slunečné odpoledne. Za několik minut začne utkání mezi Mladou Boleslaví a Benešovem. Domácím již o nic nejde. Nemohou totiž postoupit ani do play-off, ani sestoupit do nižší soutěže. Za Bruslaře tak unikátně nastoupí hlavní trenér, jinak útočník Milan Ficek starší. Hrát bude také ještě donedávna trenér extraligové Mladé Boleslavi a obránce Boris Žabka.

BK Mladá Boleslav B: Vích (Kořínek) – Žabka st., Holoubek, Bartoš, Řečínský, Hart (C), Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc (A) – Christov, Milan Ficek st., Michal Ficek, Vaníček, Vondrlík, Milan Ficek ml., Trégl, Mareš, Protivný, Vajsejtl, Rovný

HC Lev Benešov: D. Štěpánek (J. Štěpánek) – Kotýnek, Bursík, Fedoročko (A), Stejskal, Rittig, Korvas – Dušek (A), Holeš, Sládek, Kohout, Mrva, Polesný, Kočí, Formánek, Starec (C), Zderadička

Rozhodčí: Kotek – Pazourek, Labuta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:3

Branky a nahrávky: 42. Protivný (Rovný, Milan), 48. Mareš (Milan), 55. Hart, 60. Mareš – 8. Formánek (Dušek), 9. Zderadička (Dušek), 56. Sládek (Zderadička, Kočí)

Rozhodčí: Kotek – Pazourek, Labuta

07:50 BNS 0:1 Formánek (Dušek)
08:35 BNS 0:2 Zderadička (Dušek)
41:14 MBB 1:2 Protivný (Rovný, Milan)
47:13 MBB 2:2 Mareš (Milan)
54:08 MBB 3:2 Hart
56:00 BNS 3:3 Sládek (Zderadička, Kočí)
59:37 MBB 4:3 Mareš