2:3
po n.s.n. (2:0) (1:1, 1:1, 0:1 - N 0:0)
16.02.2019, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina o 13. - 24. místo • Jan Karel
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
2:3
po n.s.n. (2:0) (1:1, 1:1, 0:1 - N 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Pěnčík (Kukla), 39. Šedivý (Pinkas, Hrabčák) – 16. Prošek, 25. Křehlík (Novotný), 54. Prošek (Novotný, Křehlík)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Dvořák (Vacek) – Kukla (C), Mat. Pinkas, Pelda, Muška, Pěnčík, Kynčl – Dom. Šedivý, Štohanzl, Ďuriš, Tade. Pinkas, Hrabčák, Jar. Kašpar, Síla, Lang, Janda, Poppel
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Jak. Kašpar (Hykel) – Bernáth, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Maydl, Novotný, Prošel, Rozhon, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Skopal – Kis, Roischel
Diváci:
1. třetina | ||||
05:11 | KVA | 2 | Křehlík, podrážení | |
14:57 | HKM | 1:0 | Pěnčík (Kukla) | |
15:30 | KVA | 1:1 | Prošek | |
16:03 | KVA | 2 | Holub, napadení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:31 | HKM | 2 | Pelda, podrážení | |
24:13 | KVA | 1:2 | Křehlík (Novotný) | |
30:04 | KVA | 2 | Prošek, držení | |
33:04 | KVA | 2 | Holub, podrážení | |
38:22 | HKM | 2:2 | Šedivý (Pinkas, Hrabčák) | |
38:47 | HKM | 2 | Pěnčík, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:14 | KVA | 2 | Holub, hákování | |
45:13 | HKM | 2 | Pinkas, podrážení | |
53:02 | KVA | 2:3 | Prošek (Novotný, Křehlík) | |
55:27 | HKM | 2 | Muška, hákování | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
před nadst. náj. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
po n.s.n. |
Olomouc – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 12:00 2:6
Mountfield HK – K. Vary • po n.s.n. (2:0) 12:00 2:3
Vsetín – Salzburg • po n.s.n. (2:3) 12:00 4:2
Třinec – Liberec • po nadst. prodl. 12:00 4:7
Zlín – Kladno • po nadst. prodl. 12:30 5:2
Přerov – Mladá Boleslav • po prodl. 12:30 2:3
Vítkovice – Slavia • po n.s.n. (0:1) 12:30 2:1
Kometa Brno – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 5:1
Havlíčkův Brod – Chomutov • po nadst. prodl. 13:30 2:4
Havířov – Jihlava • po prodl. 14:00 4:5
Pardubice – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:00 7:3
Sparta – Plzeň • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
5. série 2:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 1:0
3. série 1:0
2. série 1:0
2. série 1:0
1. série 1:0
1. série 1:0
65:00
64:06
63:33
62:48
61:44
60:48