2:1
po n.s.n. (0:1) (1:1, 1:0, 0:0 - N 0:0)
16.02.2019, 12:30 • MFH Ostrava • O pořadí v play-off • Monika Baloghová
HC Vítkovice Ridera – HC Slavia Praha
2:1
po n.s.n. (0:1) (1:1, 1:0, 0:0 - N 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Bernovský (Vojtovič), 26. Smička (Vojtovič) – 3. Všetečka (Němeček D.), rozh. náj. Hasil
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Piták (Dolíška) – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Vacula, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Krška, Lednický, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Potočný, Gebauer
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Málek (J. Němeček) – D. Němeček, Bureš, Srdínko, Antoš, Mareček, Čapka, Holý (A) – Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Altrichter, Hasil, Turek, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: J. Koziol – V. Kořistka, R. Tošenovjan
Diváci:
1. třetina | ||||
02:45 | SLA | 0:1 | Všetečka (Němeček D.) | |
06:43 | SLA | 2 | Mareček, podrážení | |
08:30 | VIT | 1:1 | Bernovský (Vojtovič) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:34 | VIT | 2:1 | Smička (Vojtovič) | |
30:13 | SLA | 2 | Mareček, podrážení | |
35:32 | SLA | 2 | Všetečka, podrážení | |
35:42 | SLA | 2 | Holý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
36:33 | VIT | 2 | Bernovský, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:15 | VIT | 2 | Vacula, nedovolené bránění | |
45:01 | VIT | 2 | Fridrich, sekání | |
46:12 | SLA | 2 | Kižlin, vysoká hůl | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
61:50 | SLA | TS | Bureš, podrážení | |
před nadst. náj. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | SLA | 2:1 | Hasil (rozh. náj.) | |
po n.s.n. |
Olomouc – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 12:00 2:6
Mountfield HK – K. Vary • po n.s.n. (2:0) 12:00 2:3
Vsetín – Salzburg • po n.s.n. (2:3) 12:00 4:2
Třinec – Liberec • po nadst. prodl. 12:00 4:7
Zlín – Kladno • po nadst. prodl. 12:30 5:2
Přerov – Mladá Boleslav • po prodl. 12:30 2:3
Vítkovice – Slavia • po n.s.n. (0:1) 12:30 2:1
Kometa Brno – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 5:1
Havlíčkův Brod – Chomutov • po nadst. prodl. 13:30 2:4
Havířov – Jihlava • po prodl. 14:00 4:5
Pardubice – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:00 7:3
Sparta – Plzeň • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
65:00
Alespoň prémiový bod zajišťuje svému týmu proměněným nájezdem MATĚJ HASIL.
5. série 0:1
5. série 0:0
4. série 0:0
4. série 0:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:50