4:2
konec (2:1, 2:0, 0:1)
16.02.2019, 15:00 • Ice Palace • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 2.68 3.9 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.68 - 3.9 - 2.3
Severstal Čerepovec – Traktor Čeljabinsk
4:2
konec (2:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Monachov (Kinrade, Lapenkov), 11. Monachov (Lekomcev, Jakimov), 25. Chochlov (Ashton, Trubačjov), 32. Petunin – 18. Bailen (Thomas, Isajev), 54. Jerofejev (Kokujov, Rybakov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Furch (Korobov) – Sizov, Kinrade, Lekomcev (A), Glazkov, Chochlov, A. Kulda, Chabarov – Monachov, Jakimov, Lapenkov – Ashton, Trubačjov (C), Geraskin – Petunin, Kodola, Markovin – I. Zacharčuk, Babenko, Michnov (A) – J. Bodrov.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (32. Sudnicin) – Bailen (A), Isajev, A. Petrov (C), Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov, Želdakov – Thomas, Bergström, Stoa – Enlund, Glinkin, Polygalov – Rybakov (A), Kokujov, Kravcov – Dugin, Jerofejev, Šarov – Šolochov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sojn, Sergejev – Sivov, Stroganov
Diváci:
1. třetina | ||||
00:24 | CER | 1:0 | Monachov (Kinrade, Lapenkov) | |
02:42 | CER | 2 | J. Bodrov, sekání | |
10:39 | CER | 2:0 | Monachov (Lekomcev, Jakimov) | |
15:59 | CER | 2 | Lekomcev, hákování | |
17:47 | CLJ | 2:1 | Bailen (Thomas, Isajev) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:45 | CER | 3:1 | Chochlov (Ashton, Trubačjov) | |
27:33 | CLJ | 2 | Kokujov, vražení na hrazení | |
30:03 | CER | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Babenko | |
31:15 | CER | 4:1 | Petunin | |
31:15 | CLJ | -Sudnicin +Děmčenko (Střídání) | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
53:50 | CLJ | 4:2 | Jerofejev (Kokujov, Rybakov) | |
54:24 | CLJ | 2 | Želdakov, napadení | |
Konec |
Olomouc – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 12:00 2:6
Mountfield HK – K. Vary • po n.s.n. (2:0) 12:00 2:3
Vsetín – Salzburg • po n.s.n. (2:3) 12:00 4:2
Třinec – Liberec • po nadst. prodl. 12:00 4:7
Zlín – Kladno • po nadst. prodl. 12:30 5:2
Přerov – Mladá Boleslav • po prodl. 12:30 2:3
Vítkovice – Slavia • po n.s.n. (0:1) 12:30 2:1
Kometa Brno – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 5:1
Havlíčkův Brod – Chomutov • po nadst. prodl. 13:30 2:4
Havířov – Jihlava • po prodl. 14:00 4:5
Pardubice – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:00 7:3
Sparta – Plzeň • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
Dominik Furch (CER) 19 zásahů, 2 inkasované branky.
59:16
58:36
57:54
56:46
55:38
54:24
53:50
53:50 Andrej JEROFEJEV - 4:2
53:50
53:36
52:40
51:58
50:48
49:39
48:47