2:4
po nadst. prodl. (0:1, 1:1, 1:2 - N 0:1)
16.02.2019, 13:30 • ZS Havlíčkův Brod • Skupina o 13. - 24. místo • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)
BK Havlíčkův Brod – Piráti Chomutov
2:4
po nadst. prodl. (0:1, 1:1, 1:2 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 28. Pokorný (Škareda), 51. Kudrna (Najman, Cachnín) – 9. Svoboda (Dospěl, Vrhel), 38. Dospěl (Vaněk, Svoboda), 58. Vrhel (Dospěl), 60. Chlán (Ouřada, Koblížek), 64. Seemann (Ouřada, Chlán)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Holata (Nedvěd) – Dvořák, Škareda, Horák, Najman, Kerber, Dudycha – Vaňous, Petržilka, Vacík, Kudrna, Tecl (A), Hromádka, Fiala, Holenda, Pokorný, Kulhánek, Cachnín (C), Švec
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Pavlát (Běhula) – Váchal, Šuráň, Seemann, Mikulec, Beneš, Vaněk, Štochl – Vrhel, Dospěl, Chlán (A), Svoboda, Holka, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada (C)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šperl – Flegl, Zíka
Diváci:
1. třetina | ||||
06:36 | CHM | 2 | Štochl, držení | |
08:59 | CHM | 0:1 | Svoboda (Dospěl, Vrhel) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:47 | HBR | 1:1 | Pokorný (Škareda) | |
37:54 | CHM | 1:2 | Dospěl (Vaněk, Svoboda) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:37 | CHM | 2 | Váchal, nedovolené bránění | |
50:24 | HBR | 2:2 | Kudrna (Najman, Cachnín) | |
54:41 | CHM | 2 | Koláček, sekání | |
54:41 | HBR | 2 | Kudrna, krosček | |
57:42 | CHM | 2:3 | Vrhel (Dospěl) | |
59:34 | CHM | 2:4 | Chlán (Ouřada, Koblížek) | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
62:55 | HBR | 2 | Horák, podrážení | |
63:39 | CHM | 2:4 | Seemann (Ouřada, Chlán) | |
po nadst. prodl. |
Olomouc – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 12:00 2:6
Mountfield HK – K. Vary • po n.s.n. (2:0) 12:00 2:3
Vsetín – Salzburg • po n.s.n. (2:3) 12:00 4:2
Třinec – Liberec • po nadst. prodl. 12:00 4:7
Zlín – Kladno • po nadst. prodl. 12:30 5:2
Přerov – Mladá Boleslav • po prodl. 12:30 2:3
Vítkovice – Slavia • po n.s.n. (0:1) 12:30 2:1
Kometa Brno – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 5:1
Havlíčkův Brod – Chomutov • po nadst. prodl. 13:30 2:4
Havířov – Jihlava • po prodl. 14:00 4:5
Pardubice – HC Litvínov • po nadst. prodl. 16:00 7:3
Sparta – Plzeň • po s.n. (2:1) 16:00 3:2
62:55
54:41
54:41
49:37
06:36