3:6
konec (2:1, 1:4, 0:1)
19.01.2019, 17:30 • A-Benet Arena • 33. kolo • Petr Pracný
Tipsport: 1.85 4.7 2.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.85 - 4.7 - 2.79
Mostečtí Lvi – NED Hockey Nymburk
3:6
konec (2:1, 1:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Kýhos (Polák, Nedrda), 15. Smolka (Nedrda, Mical), 28. Havlůj (Smolka, Mála) – 18. Josefus (Stehlík, Jirásek), 22. Kříž (Josefus, Eis), 23. Smejkal (Knesl, Kolouch), 29. Stehlík (Kříž, Josefus), 40. Stehlík (Arnošt), 48. Eis
Karty:
Neproměněná penalta:
Mostečtí Lvi:
Chabr (Hanuljak) – Polák, Žižka, Kunrt, Havlůj, Kuncl, Fučík, Novák – T. Přeučil, Hrdlička, Vašíček, Kýhos, Nedrda, Mical, Mála, Čmolík, Smolka Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner
Náhradníci:
Trenér:
NED Hockey Nymburk:
Krofta (Sup) – Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Knesl, Jirásek – Stehlík, Josefus, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis, Kačírek. Trenér: Pavel Bičiště.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Místecký – Goltsch, Janíček
Diváci: 190
1. třetina | ||||
03:04 | MOL | 2 | Nedrda, hákování | |
04:35 | NYM | 2 | Jirásek, vysoká hůl | |
05:36 | MOL | 1:0 | Kýhos (Polák, Nedrda) | |
10:01 | NYM | 2 | Kříž, hrubost | |
14:27 | MOL | 2:0 | Smolka (Nedrda, Mical) | |
15:16 | NYM | 2 | Josefus, hákování | |
17:31 | NYM | 2:1 | Josefus (Stehlík, Jirásek) | |
19:17 | NYM | 2 | Tržický, vysoká hůl | |
19:55 | MOL | 2 | Přeučil, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:38 | NYM | 2:2 | Kříž (Josefus, Eis) | |
22:01 | NYM | 2:3 | Smejkal (Knesl, Kolouch) | |
27:16 | MOL | 3:3 | Havlůj (Smolka, Mála) | |
28:15 | NYM | 3:4 | Stehlík (Kříž, Josefus) | |
38:00 | MOL | 2 | Novák, krosček | |
39:48 | NYM | 3:5 | Stehlík (Arnošt) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | MOL | 2 | Přeučil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
41:33 | MOL | 2 | Havlůj, podrážení | |
47:25 | NYM | 2 | Hroudný, sekání | |
47:59 | NYM | 3:6 | Eis | |
59:56 | MOL | 2 | Čmolík, krosček | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
59:56
47:25
41:33
40:01
38:00
19:55
19:17
15:16
10:01
04:35
03:04