Slavia – Motor ČB 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 11. J. Novák (Kverka, Hrdinka), 40. J. Doležal (Procházka, Vrdlovec), 46. Hrdinka (Vrdlovec) – 36. Pavlin (M. Novák), 49. Z. Doležal (Vydarený, Bradley)
Benátky n/J – Kadaň 4:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Černoch (Wiencek), 44. A. Dlouhý, 54. Niko (D. Špaček), 60. Šír (Kolmann) – 26. Maršoun (Šulek, Klejna), 43. Foltýn (J. Svoboda, Rindoš)
Poruba 2011 – Havířov 2:1
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 43. Guman (T. Jáchym, Illéš), rozh. náj. Toman – 48. Kotala (Bořuta, Gřeš)
Frýdek-M. – Ústí n/L 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Flok (Adámek, Zahradníček), 41. Martynek (Novotný, Bartko), 56. Klimša (Novotný, Martynek), 57. Kofroň (L. Kovář, Christov)
Litoměřice – Třebíč 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Sklenář (Jirásek), 31. Eret (Jirásek, Sklenář), 50. M. Kadlec (Korkiakoski), 60. J. Kloz (Korkiakoski, Pavlas) – 42. Szathmáry (Nedvídek, T. Havránek), 58. T. Havránek (Střondala, R. Zohorna)
Jihlava – Prostějov 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Harkabus (Klíma), 26. Čachotský (J. Pohl) – 7. Venkrbec (Husa, Havlík), 8. Račuk (Žálčík, Starý), 51. Račuk (Neužil)
Vsetín – Kladno 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Kucharczyk (Slováček, Rác), 17. Rob (Frolo), 25. Teper (Rob, Pechanec), 32. Rob (Rudl), 33. Pitule (Kopta, Theoret), 43. Kopta (Pechanec, Frolo) – 1. Nash (Vampola)
Columbus – Montreal 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Bjorkstrand (Riley Nash, S. Jones) – 7. Tatar (S. Weber, Chaput), 29. Tatar (Danault, Gallagher), 58. Armia (Domi, S. Weber), 59. Armia (Domi, Petry)
Florida – Toronto 3:1
01:10, konec
Branky a nahrávky: 10. Hoffman (Yandle, Bjugstad), 15. Matheson (Trocheck, Huberdeau), 59. Vatrano (Pysyk) – 2. Hainsey (Rielly, Kapanen)
Washington – NY Islanders 0:2
01:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Jo. Bailey (Barzal, Pelech), 48. Clutterbuck (Cizikas, Pelech)
Carolina – Ottawa 1:4
01:38, konec
Branky a nahrávky: 32. Foegele – 16. Pääjärvi (Ceci, Z. Smith), 28. B. Ryan (Dzingel, Duchene), 28. Mark Stone (Tierney), 37. Wolanin (B. Tkachuk, Ceci)
Calgary – Detroit 6:4
03:00, konec
Branky a nahrávky: 28. S. Bennett (Neal, Brodie), 35. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm), 48. Neal (S. Bennett, R. Andersson), 55. Giordano (D. Ryan), 57. S. Bennett (D. Ryan, Brodie), 60. Brodie (Tkachuk, M. Smith) – 20. Mantha (Kronwall, Nyquist), 34. D. Larkin (Green, Bertuzzi), 45. Green (Vanek, Nielsen), 49. D. Larkin (Nyquist, Bertuzzi)
Arizona – Pittsburgh 2:3
03:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Keller (Ekman-Larsson, Garland), 55. Stepan (Hjalmarsson, Hinostroza) – 25. Riikola (M. Pettersson, Simon), 26. Guentzel (Cullen, G. Wilson), 65. Kessel (Crosby, Malkin)
Vancouver – Buffalo 4:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Edler (Horvat, Boeser), 16. Bärtschi (D. Pouliot), 28. Boeser (Horvat), 46. Eriksson (Leivo, Beagle) – 9. Rodrigues (Ristolainen, Sobotka), 23. Okposo (Jo. Larsson, Girgensons), 33. S. Reinhart (Sheary, Eichel)
New Jersey – Anaheim 2:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Ma. Johansson (Bratt, Butcher), 60. Bratt (Butcher) – 10. Sprong (N. Ritchie, Henrique), 11. Terry (H. Lindholm, Sprong), 46. D. Grant (Terry)
Colorado – Los Angeles 7:1
21:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Söderberg (Barrie), 21. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 23. Barrie (Kerfoot, Calvert), 28. Rantanen (MacKinnon, Landeskog), 29. Dries (Calvert), 35. Rantanen, 36. C. Wilson (Söderberg, Compher) – 48. Kovalčuk (Kopitar, Doughty)
Salzburg – Slavia 5:3
11:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 12. Harnisch (Maier, Polegoshko), 23. Harnisch (Polegoshko, Reisnecker), 28. Harnisch (Hede, Schwaiger), 32. Harnisch (Peterka, Hede), 59. Eliaš (Hadamczik, Eham), 63. Maier (Peterka, Nyman) – 3. Fiala (Janča, Čapka), 5. Kižlin, 15. Kižlin (Havrda, Čapka)
Jihlava – K. Vary 0:5
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 14. Křemen (Jiskra), 41. Novák (Křemen, Záruba), 44. Křemen (Záruba), 52. Tureček (Křemen), 55. Křemen (Záruba, Křehlík)
Olomouc – Kladno 4:5
12:00, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 26. Mácha (Hlaváč, Kořenek), 33. Handl (Kořenek, Hlaváč), 37. Mader (Štefka), 38. Mader (Hlaváč, Pírek) – 14. Kvapil (Husarik, Čermák), 32. Hašek (Zich, Bernat), 47. Bláha Ondřej (Zich, Martin), 53. Filip (Bláha Ondřej, Bláha Martin), 61. Bláha Ondřej
Mountfield HK – Přerov 2:3
12:00, po s.n. (0:1) (13-24)
Branky a nahrávky: 59. Marha (Kynčl, Naar), 60. Pěnčík (Poppel) – 10. Hradil (Ryšavý), 14. Indrák (Kleiner), rozh. náj. Ryšavý
Č. Budějovice – Liberec 5:1
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 29. Schwartz (Vaculík, Káník), 51. Novák (Tlačil, Škola), 52. Silný (Čížek, Vávra), 54. Novák (Hrubec), 60. Čížek (Krcho) – 15. Charvát (Žemba), 65. Žemba (Šafařovský)
Vsetín – Plzeň 2:3
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 20. Jenáček (Ondračka, Lukačka), 22. Petriska (Vašenka, Kožený), rozh. náj. Petriska – 39. Procházka (Princl, Houdek), 49. Slanina (Malát, Kvasnička), 59. Procházka (Lokajíček, Princl)
Vítkovice – Sparta 4:3
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 13. Mrva (Fridrich, Smolka), 23. Věntus (Mrva), 24. Lednický (Beránek), 51. Fridrich (Bernovský, Ivan) – 7. Rubeš (Arnošt, Gluzman), 21. Prchal (Tomek), 54. Rubeš (Kropáček, Gajdoš), 65. Arnošt (Vitouch, Havlín)
Třinec – Pardubice 3:0
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 31. Krzak (Homola, Macháček), 50. Pastor (Ramik, Homola), 56. Geidl (Matěj, Macháček), 61. Adámek (Havránek)
Žďár n/S – Chomutov 2:4
13:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 43. Vašíček (Poizl, Radosta), 47. Kadleček (Vašíček, Poizl) – 37. Ouřada (Koblížek, Zeman), 41. Svoboda (Chlán, Pech), 54. Gut (Ouřada, Zeman), 60. Koblížek (Ouřada, Gut), 64. Koblížek (Pech, Zeman)
Kometa Brno – HC Litvínov 4:1
13:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 13. Svozil (Minárik), 15. Krejčí (Meluzín), 19. Kunc (Meluzín), 53. Kadlic (Kowalczyk, Kunc), 61. Plášek (Kowalczyk) – 12. Berka (Svoboda, Jindra)
Havlíčkův Brod – Zlín 1:4
13:30, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 42. Kulhánek (Švec, Cachnín), 63. Holenda (D. Vacík) – 23. Weintritt (Bednařík, Kozubík), 24. Sebera (Talafa, Dobiáš), 25. Lekeš (Sedláček, Janošek), 60. Kozubík (Talafa, Weintritt)
Havířov – Mladá Boleslav 5:2
14:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 23. Pindel (Bochnak E., Kylnar), 30. Ševěček (Dufek, Tomeček), 45. Pindel (Kylnar, Bochnak E.), 56. Pawliczek (Mastič, Juhász), 57. Béreš – 8. Grim (Moravčík), 9. Šíma (Dlask, Zajíček), 63. Moravčík (Houška, Sýkora)
Havířov – Třinec 5:1
10:30, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 7. Moškoř (Pavlačka, Dobeš), 14. Becher (Kremnický, Horváth), 18. Vojkůvka (Pavlačka), 27. Horváth (Zmarzlák), 36. Szturc (Horváth), rozh. náj. Szturc – 22. Wawrzkiewicz (Przybyla, Andrle)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 2:1
10:30, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 29. Krejčí (Dvořák, Zych), 33. Janko (Prášek), 64. Dvořák (Dymák) – 31. Březina (Kudrnáč)
Pardubice – Kometa Brno 7:2
12:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 13. Formánek (Kloz, Herčík), 16. Matuška (Herčík, Kloz), 20. Herčík (P. Kubíček), 32. Půlpán (Štětka, Paleček), 39. Formánek (Vojtěch, Kloz), 49. Herčík (Hebek, Špinka), 49. Herčík (Formánek, Kloz), 61. P. Kubíček (Herčík, Kloz) – 8. Kos (Fajmon), 55. Harmim (Vyroubal)
Zlín – Vítkovice 3:4
12:00, po prodl. (Nad. B)
Branky a nahrávky: 9. Šindelek (Laciga, Lavička), 14. Chludil (Laciga, Hoferek), 37. Šindelek (Šimášek, Chludil) – 24. Kotásek (Krejsa, Petr), 50. Schauer (Petr, Rajčan), 54. Krejsa (Petr), 63. Kotásek (Bystroň)
Kobra – PZ Kladno 2:3
12:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 30. Kvasnička (Lederer), 57. Král (Frydrich) – 2. Hanousek (Šugár), 13. Šugár (Hanousek), 48. Sýkora, rozh. náj. Hurta
Přerov – Vsetín 2:5
12:00, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 18. Koblížek (Juřička), 50. Kuncek (Holík), rozh. náj. Zembol – 5. Jurek (Babeliak, Půček), 21. Půček (Kuchařík, Velikovský), 25. Adámek (Turek, Dědek), 45. Turek (Dědek, Juráň), 53. Babeliak (Půček)
HC Litvínov – Slavia 3:1
12:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 4. Slavík (Brouček, Krocker), 58. Slavík (Skuhrovec), 60. Brouček – 7. Slavíček, 63. Hofmann (Malínek, Čech)
Plzeň – Kladno 3:5
12:30, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 21. Dáňa (Dvořák, M. Soukup), 23. Kupčo (Jánský, Soukup), 24. Hauser (Špaček) – 20. Bareš, 38. Hrabík (Koštoval, Šilhavý), 40. Šapovaliv (Bareš, Chrenka), 56. Bareš (Havel, Alscher), 60. Sojka (Koštoval, Hrabík), rozh. náj. Sojka
Jihlava – Mladá Boleslav 2:1
12:45, po s.n. (3:1) (Nad. D)
Branky a nahrávky: 60. Melenovský (Jungwirth, Chvátal), rozh. náj. Adam – 56. Plíšek (Haas, Strnádek)
Liberec – Mountfield HK 3:4
13:00, po prodl. (Nad. A)
Branky a nahrávky: 36. Trunda (Böhm, Hujer), 43. Plos, 45. Gajda (Polák, Dvořák) – 31. Pelda (Pajer), 36. Jirků (Pelda, Novotný), 44. Beneš (Budina, Havlíček), 62. Pinkas
Tábor – Žďár n/S 3:4
14:45, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 9. Cháb (Šťastný), 21. Kofroň (Kundrát, Nevšímal), 23. Nevšímal (Šťastný) – 11. Macek (Pelikán), 28. Pecka (Brúha), 35. Bačo (Macek), 45. Brúha (Bačo), 62. Procházka
HK MD Šumperk – Warriors Brno 5:2
15:15, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 14. Šucha (Panáček, Kareš), 16. Šucha (Trögner), 26. Janech (Kučera, Koutecký), 47. Kučera (Fibigr, Janech), 55. Fibigr (Kučera, Minařík), 61. Kareš (Kučera) – 31. Heinrich, 31. Havelka (Hykl)
Sparta – K. Vary 4:1
16:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 5. Mácha (David, Höll), 8. Adamec (Krupička, Tomov), 10. Adamec (Krupička), 20. Mácha (Krupička), 61. Mácha (Krupička, Ducháč) – 28. Matas (Prošek)
Olomouc – Technika Brno 2:3
16:30, po prodl. (Nad. E)
Branky a nahrávky: 51. Ruda (Havel), 59. Ruda (Fasner) – 14. Fornál (Maštalíř, Plevka), 42. Plevka (Přidal), 62. Groch (Plevka)
Dornbirn – Znojmo 4:3
19:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Timmins (O´Donnell, Trotter), 22. Häußle (Parks), 34. O´Donnell (Trotter), 50. O´Donnell – 10. Luciani (Vainonen, Matuš), 27. Mrázek (Bartoš, Němec), 30. Hlava (McPherson, Bartoš)
Řisuty – Letňany 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Fortelka (Potěchin, Řepka), 20. Fortelka (Dostál, Náprstek), 24. Kos (Krpata, Kučera M.), 57. Vyskočil (Patyk) – 45. Barbora (Fabiánek)
Sokolov – Dvůr Králové n. L. 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Kovařík (Vracovský, Rohan), 16. Čejka (Bečvář, Trapl), 22. Stříbrný (TS), 24. Rohan (Stříbrný, Vracovský), 28. Kovařík (Kuběna, Zadražil), 59. Stříbrný (Vracovský, Rohan) – 34. Fořt (Panna, Petira)
Bílina – Kolín 3:11
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Komínek (Šimeček), 31. Šimeček (Procházka, Urban), 59. Komínek (Urban) – 3. Šafránek (Pýcha), 27. Netušil (Šafránek, Jankovský), 27. Kozák (Bezděk, Martínek), 29. Malý (Jankovský), 31. Kozák (Němec, Bezděk), 36. Šafránek (Pýcha), 39. Jankovský (Šafránek, PÝCHA), 52. Němec, 53. Netušil (Pýcha), 54. Pilný, 55. Malý (Šafránek)
Mostečtí Lvi – Nymburk 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kýhos (Polák, Nedrda), 15. Smolka (Nedrda, Mical), 28. Havlůj (Smolka, Mála) – 18. Josefus (Stehlík, Jirásek), 22. Kříž (Josefus, Eis), 23. Smejkal (Knesl, Kolouch), 29. Stehlík (Kříž, Josefus), 40. Stehlík (Arnošt), 48. Eis
Klatovy – Vrchlabí 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Tulačka (Houfek, Michel), 33. Kristl (Uhlík, Michel) – 24. Pilař, 35. Půlpán A. (Jirků, Urban), 47. Urban (Půlpán A.), 47. Půlpán T. (Mrňa), 52. Půlpán A. (Matějček, Bendík)
Děčín – Jablonec n/N 5:4
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 16. Kordule (Oliverius, Málek), 27. Kuchynka (Petráš, Kopta), 28. Drašar (Volráb, Bárdoš), 30. Petráš (Kopta, Kuchynka), rozh. náj. Drašar – 7. Bříška (Homolka), 9. Nezbeda (Pavlů, Maďar), 11. Brokeš (Abraham, Mrkvička), 41. Bříška (Abraham)
Kobra – Trutnov 5:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Nestrašil (Schejbal, Šergl), 19. Hlinka (Nestrašil), 24. Hlinka (Šergl, R.Verbík), 33. Šťastný, 40. Ryzák (Semrád, Nestrašil) – 6. Janoušek (Chytráček, Tatar), 22. Svoboda (Fedulov, Kalla), 27. Martinec (Kubinčák), 44. Svoboda (Fedulov, Kynčl), 54. Kalla (Svoboda, Fedulov), 62. Leder (Svoboda, Fedulov)
Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 0:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Martiník (Holiš, Pořický), 10. Vaněk (Seidler, Báchor), 49. Dvořák, 53. Paťava (Dvořák, Ostrčil), 55. Pořický (Holiš, Martiník)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Čejka (Ferda, Havlát), 39. Čejka (Kadela), 56. Kadela (Čejka) – 1. Červenka (Marek), 7. Mach (Kofroň)
Písek – Nový Jičín 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Marcilis (Bílek, Hučko), 12. Hanus (Suda, Sýbek), 18. Bílek (Sýbek, Matějka), 20. Koupal (Sýbek, Matějka), 32. Šuhaj (Matějka, Hanus), 34. Hučko (Matějka) – 21. Chvostek (Pallička, Zedník)
Žďár n/S – Šumperk 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Stehlík (Kunstmüller), 21. Krupka (Kuřítko, Prokš), 52. Váňa (Kurířtko) – 12. Vachutka (Kuťák, Pokorný), 42. Gewiese (Kuťák, Vachutka)
Tábor – SHK Hodonín 2:3
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 15. Škrdleta (Pípal), 33. Březina (Kanov, Prášek) – 17. Finsterle (Matějka, Šaršok), 47. Mikéska (Franěk, Matula), rozh. náj. Matula
David Servis – Orlová 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Ji. Bárta (Trummer, Škopek), 10. Vak (Šulčík, Dudáček), 28. Ja. Bárta (Kříž, Dudáček), 60. Kronus (Trummer) – 38. Hovsepjan (Štěpánek), 58. Tomis (Klíma, Hovsepjan)
Pelhřimov – Opava 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Kaminski (Kohút, D. Adam) – 22. Wolf (Šindelář, Herman), 24. Krejčí (Zelenkov, Spratek), 37. Herman (Krejčí, Šindelář), 41. Zelenkov (Krejčí, Jaroš), 49. Peterka (Hendrych), 60. Wolf (Krejčí, Herman)
Zbraslav – Hvězda Praha 1:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Sůva (Dongres, Kasík) – 11. Veselý (Fuks, Láska), 12. Klečka (Novák), 24. Fuks (Veselý), 28. Hyršl (Novák), 31. Klečka (Novák), 39. Veverka (Nacházel, Nedvěd), 47. Láska
Frýdlant – Lomnice n/P 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Matějka (Janda, Čejka), 48. Čejka (Beníšek), 57. Matějka (Mečíř, Rubeš), 61. Matějka (Kolmann) – 12. Maťátko (Knap, Knap), 28. Knap (Maťátko, Kuch), 33. Knap (Syrovátka)
SK Karviná – H. Benešov 11:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Holý (Opravil), 15. Pavlas (Grepl, Fejko), 19. Holý (Deutsch, Opravil), 24. Kasperlík, 26. Holý (Kasperlík), 31. Hegegy (Vaštík, Deutsch), 36. Grepl (Pavlas, Malík), 38. Chomič (Grepl), 43. Zakuťanský, 48. Chomič (Pavlas, Grepl), 54. Chomič (Fejko, Pavlas)
Krnov – Wolves Č. Těšín 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Tošenovjan (Galvas, Vlašánek), 15. Weiss (Svoboda), 31. Hon (Kostovský, Bednárek), 32. Polok (Svoboda, Kostovský), 37. Tošenovjan (Ševčík, Hon), 50. Polok (Svoboda, Weiss) – 20. Voznica (Vydra)
Rožnov p. R. – Bohumín 6:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kroupa (Vyvíjal), 26. Kroupa (Kunčický, Vyvíjal), 33. Fojtů (Vyvíjal, Prycl), 39. Prycl (Vyvíjal), 43. Cvečka (Vašíček, Krejčí), 47. Fojtů (Cvečka) – 13. Gelnar (Sysala, Ovčaří), 14. Putniorcz (Besta), 36. Kovalski (Ivan), 45. Sysala (Kovalskí, Černín), 46. Ivan (Putniorz), 50. Ivan (Černín, Špak), 55. Kovalski (Sysala, Černín)
Radomyšl – HC Vajgar 2:3
14:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Volf (Gába), 40. Procházka (Procházka) – 1. Ondřej (Tržil), 25. Lazorišák (Pucher, Procházka), 30. Ondřej (Pucher)
Telč – Humpolec 8:7
16:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 21. Berka (Lander), 22. Smejkal (Berka, Kret), 28. Kret (Sokolík), 29. Lander (Nohava, Bína), 37. Kret, 38. Nohava, 55. Šebesta (Bína), 62. Smejkal (Sokolík) – 12. Zadina (Dolejš), 20. Daňhel (Dvořák, Šerák), 32. Brychta (Bambula), 38. Hubata (Daňhel), 44. Daňhel (Dvořák, Šerák), 52. Dolejš (Kočí, Šerák), 60. Kočí (Hubata, Dvořák)
Strakonice – Milevsko 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Ruda (Růžička, Řehoř), 9. Bednařík, 36. Švec (Křenek), 45. Ruda (Růžička), 53. Bednařík – 15. Kořánek (Šimák, Štych), 23. Müller (Sláma), 30. Radosta (Pouch), 40. Šimák (Štych, Gřegořek), 40. Radosta, 45. Suchan, 60. Suchan (Štych)
Boskovice – Březina 5:0
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Špok (Bednář), 29. Špok (Kárný, Bednář), 31. Špok, 35. Bednář (Špok, Kárný), 51. Hnilička (Krejčiřík, Šebek)
Uničov – Velká Bíteš 4:5
*18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Žajgla (Halouska), 27. Sršeň (Duba), 32. Duba (Halouska), 37. Šímo (Duba, Halouska) – 8. Michálek (Šidák), 25. Šidák (Lang), 36. Račický (Florek), 59. Novák (Šidák), 62. Račický (Rosendorf, Novák)
Březina – Uh. Hradiště 0:0
17:00, odloženo
Kroměříž – Břeclav 7:4
17:00, konec
Uh.Brod – Brumov 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Pavlůsek (Bujáček), 23. Klusák (Mojžíš), 29. Gureň (Kužílek, Klusák), 30. Bařinka (Vítek, Dvořáček), 48. Tomek (Klusák) – 25. Ondra (Holík, Krůžela), 30. Holík (Nesrsta), 60. Lysák (Ondra, Krůžela)
Blansko – SHKM Hodonín 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Drenčko, 58. Král (Miloš) – 16. Sajdl (Směřička, Rákoczy), 20. Janás (Polák, Peš), 20. Sajdl (Lidák, Kuba), 26. Kuba (Lidák)
HC Baník Sokolov B – Mar.Lázně 5:3
11:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Kurfürst (Salajka), 35. Hadáček (Šneberk), 36. Salajka (Prachař, Pastier), 36. Šetek (Bodnár, Říha), 57. Šetek (Hudák, Kellner) – 6. Himl (Švagr), 48. Mrkvan (Švagr, Kohout), 60. Ferenc
Cheb – Nejdek 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Bečvář (Maydl), 29. Šafařík (Bečvář), 33. Račanský, 58. Hlavatý (Račanský, Šafařík) – 38. Funk (Hromádka, Kopfstein)
Třemošná – Kaznějov 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Šíma (Michel), 22. Davídek (Soukup), 60. Kepka (Šíma, Michel) – 7. Samek (Hajšman, Baďouček), 17. Straka (Markov, Dobrý), 25. Samek (Sýkora), 40. Straka (Dobrý)
HC Domažlice – Tachov 10:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Říha (Polata), 2. Polata (Čada), 30. Pokorný (Baxa), 37. Holomin (Faschigbauer), 37. Polata (Baxa), 42. Baxa, 45. Kulhánek (Baxa), 47. Polívka (Kulhánek), 54. Kulhánek (Polívka), 56. Setikovský (Pokorný, Kučera) – 45. Kubeš (Čadek), 47. Polívka (Kulhánek)
Trstěnice – Čerti Ostrov 4:14
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Večeřa (Loskot), 26. Pech (Šťastný, Večeřa), 32. Šťastný (Pech), 36. Večeřa (Pech, Kadlec) – 4. Sláma (Troška), 10. Troška (Černý), 12. Vondráček (Václav), 14. Krejsa (Danyo), 16. Troška, 20. Krejsa, 28. Lintemer (Habr), 29. Černý (Sláma), 34. Troška (Sláma), 35. Habr (Krejsa), 42. Trubač (Krejsa), 46. Bláha (Fencl), 52. Černý (Troška), 56. Troška
Černošice – Kralupy n. Vltavou 10:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Dmitrov (Bureš), 24. Pulkrab (Formánek), 31. Šalamoun (Vladyka, Krudenc), 42. Formánek (Hofmeister, Pulkrab), 44. Formánek (Němeček), 48. Šalamoun (Brejcha, Krudenc), 49. Jobek, 50. Hofmeister (Staněk), 58. Pulkrab, 58. Brejcha (Červený, Krudenc) – 4. Hanžl (Řehák), 21. Hanžl (Hampl)
Mladá Boleslav B – Poděbrady 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Rovný (Christov, Milan Ficek), 23. Kadeřábek, 36. Trégl (Mareš, Žabka), 53. Trégl, 58. Rovný (Protivný), 60. Trégl – 24. Příhoda (Vernek, Pojkar), 39. Vernek (Příhoda), 59. Tuma (Vernek)
Mělník – Slaný 6:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Novotný (Škarohlíd, Stinka), 15. Šípek, 37. Janele (Macek, Havel), 48. Macek (Šípek), 56. Šípek, 57. Cicvárek (Havel)
V.Popovice – Vlašim 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Krejčí (Braniš), 41. Slavík (Petrželka, Krejčí) – 38. Pessr (Matějka), 45. Matějka (Svoboda), 51. Svoboda (Slanina, Herwig)
Neratovice – Příbram 5:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Prejza (Mareček, Šimek), 45. Štukheil (Veselý, Chvojka), 53. Prejza (Važanský), 53. Chvojka (Horevaj), 59. Horevaj – 8. Kadič (Gengel, Mácha), 21. Gengel (Mácha, Pouska), 23. Pejsar (Pouska), 26. Gengel (Pejsar), 32. Beneš (Pejsar), 36. Mácha (Rampfel, Gengel), 60. Šmejkal
Louny – Roudnice 18:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Rais (Dittrich, Szakal), 6. Šedivý, 12. Szakal, 20. Kousek (Dittrich), 21. Dittrich, 31. Kousek (Panocha), 32. Růžek (Říha), 33. Jarý (Kousek, Vavrica), 37. Růžek (Říha, Gebelt), 40. Růžek (Říha), 41. Rais (Svoboda), 45. Rais (Dittrich), 48. Rais (Dittrich), 54. Šedivý (Říha, Panocha), 56. Kousek (Svoboda), 57. Panocha (Hloucha, Říha), 59. Rais (Dittrich, Szakal), 60. Říha (Růžek, Panocha) – 55. Vacek
Klášterec nO – Kadaň 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Hartman (Blažek, Kosina), 54. Videv (Birhanzl), 54. Suk (Blažek, Kosina), 60. Vlastnik (Blažek) – 29. Kulich (Polanský, Krstev), 33. Tenkač (Krstev), 50. Kulich (Tenkač)