3:4

po prodl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)

19.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Nadstavba B • Vojtěch Jurák

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezký zbytek dne. (14:23:18)
Zlín v utkání dlouho živil naději na vítězství, nakonec však odchází z ledu jako poražený. Vítkovický nápor vyrcholil ve třetí části, kdy si hosté dvěma brankami vynutili prodloužení a v něm nakonec strhli vítězství na svoji stranu.

62:59

Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté vítězí! ALEX KOTÁSEK po vhazování v útočném pásmu dostal puk od Bystroně, překonal Synka a dokonal vítkovický obrat. Asistence: Michal Bystroň.

62:51

Krejsa se pokusil zakončit z první a také se mu to povedlo. Puk ovšem poslal vedle branky, neboť měl na sobě nalepeného zlínského obránce.

62:35

Ofsajd Zlína.

62:18

Machů prověřil Synka střelou od modré čáry, ten kryje.

61:42

Zatím se hraje bez přerušení, takže se čtyřmi bruslaři na obou stranách. Zlín v tuto chvíli bojuje o pásmo.

60:27

Zlín hraje v plném počtu.

60:15

Hosté dohrávají přesilovou hru, a tak se hned po buly vydali do pásma.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 3:3. Hostům se podařilo smazat dvoubrankovou ztrátu a vynutit si prodloužení.

60:00

59:42

Šindelek dobrým obranným zásahem posunul puk za modrou čáru.

59:32

Až teď se však hosté dostali do pásma.

59:00

Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

58:33

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Burian – 2 min., sekání).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Šindelek (Laciga, Lavička), 14. Chludil (Laciga, Hoferek), 37. Šindelek (Šimášek, Chludil) – 24. Kotásek (Krejsa, Petr), 50. Schauer (Petr, Rajčan), 54. Krejsa (Petr), 63. Kotásek (Bystroň)

Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička

HC Vítkovice Ridera: Münch (Bartošák) – Bystroň, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, Řepa – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Juříček

Rozhodčí: Goňa – Kociňák, Pospíšil

1:48 VIT 2 Cubo, hákování
8:24 VIT 2 Krejsa, pozdní dohrání
8:51 ZLN 1:0 Šindelek (Laciga, Lavička)
12:46 VIT 2 Řepa, hákování
13:12 ZLN 2:0 Chludil (Laciga, Hoferek)