3:6

konec (2:1, 1:4, 0:1)

19.01.2019, 17:30 • A-Benet Arena • 33. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.85 4.7 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání dopadlo lépe pro hostující tým a Lvi stále čekají na první výhru v novém roce. První třetina přinesla hezký hokej. Lvi se ujali vedení po krásné teči Vladimíra Kýhose, druhou branku přidal Pavel Smolka. Hosté zkorigovali Petrem Josefusem. Lvi byli v první třetině lepší, měli větší chuť do hry, měli také více vyložených šancí. Hostům se podařilo v úvodu první třetiny orazítkovat tyčku Janem Stehlíkem. Druhá třetina byla opakem té první. Hosté do ní vlétli jak uragán a podařilo se jim otočit stav utkání. Nejdříve snížil Ondřej Kříž a za dvacet tři vteřin poslal hosty do vedení Jan Smejkal. Lvům se ještě podařilo vyrovnat zásluhou Aleše Havlůje. Poté však již úřadoval agilní Jan Stehlík, který dvěmi brankami otočil skóre utkání ve prospěch hostů. Třetí třetina přinesla branku do sítě Lvů. O krásný gól se postaral Stanislav Eis, když vymetl šibenici v síti Dominika Chabra a zpečetil tím skóre dnešního zápasu. (19:43:48)

59:56

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., krosček).

52:15

Lvi se drali do útoku, závar před hostující brankou odnesl golman hostů Michal Krofta, který zůstává otřesen v brankovišti

50:01

Zvonkohra se rozezněla za ušima Michala Krofty. Jakub Čmolík trefil tyč

47:59

Nymburk právě vstřelil branku!
Hosté střílejí krásnou branku. V brance Dominika Chabra opustil svůj kout zabydlený pavouk. Dva hostující hráči ujeli v oslabení. STANISLAV EIS dojel kotouč jako první, napřáhnul až ke světlům a trefil krásně šibenici Chabrovi svatyně

47:25

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Hroudný – 2 min., sekání).

47:11

Vladimír Kýhos se snažil přistrčit na Vítězslava Nedrdu. Obrana byla pozorná

46:44

Postavení mimo hru domácích

46:05

Lukáš Hrdlička vzal kotouč v obranném pásmu, projel celým středním a dokázal i vystřelil. Střela však neměla razanci

45:33

Postavení mimo hru hostů

44:46

Vítězslav Nedrda vystřelil na Michala Kroftu. Ten předvedl zákrok lapačkou lahodící oku diváka

43:53

Po nahození drží kotouč Dominik Chabr

43:14

Roman Fučík vyhodil kotouč až ke Kroftovi

42:35

Velký závar před Dominikem Chabrem. David Jirásek ve vyložené šanci nedokázal přehodit Dominika Chabra. Ten nyní dokázal svůj tým podržet

42:03

Lvi jsou ve čtyřech

41:33

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., podrážení).

41:21

Pavel Smolka krásně vypíchl kotouč hostujícímu obránci, ten se ale stačil vrátit

41:06

Lvi vyhodili kotouč do středního pásma

40:01

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., zdržování hry / pozdní nástup).

40:01

40:00

Druhá třetina byla opakem té první. Hosté do ní vlétli jak uragán a podařilo se jim otočit stav utkání. Nejdříve snížil Ondřej Kříž a za dvacet tři vteřin poslal hosty do vedení Jan Smejkal. Lvům se ještě podařilo vyrovnat zásluhou Aleše Havlůje. Poté však již úřadoval agilní Jan Stehlík, který dvěmi brankami otočil skóre utkání ve prospěch hostů

39:48

JAN STEHLÍK udělal krásnou kličku mezi obranou, mostečtí obránci mu skočili na lep. Asistence: Daniel Arnošt

39:15

Jan Stejskal napřáhnul a Dominik Chabr stačil jen vyrazit do rohu

38:39

Lvi vyhodili přes všechny čáry

38:00

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Novák – 2 min., krosček).

37:45

Útok střídá útok na obou stranách. Je to ovšem bez šancí

35:45

Jan Smejkal prověřil Dominika Chabra. Ten si pohrává s kotoučem ve své lapačce

35:13

Stanislav Eis vystřelil a Dominik Chabr vůbec nevěděl, kde má kotouč.

34:35

Hra je teď rozháraná a ve středním pásmu

33:15

Z mezikruží prověřil Kroftu Jakub Čmolík

32:36

Po sérii zakázaných uvolnění je tu pro změnu další. Tentokrát se provinili hosté

32:05

A opět zakázané uvolnění, tentokrát domácích

30:39

Zakázané uvolnění hostů

28:15

Lvům to vedení moc dlouho nevydrželo. První šance a je tu hned branka, kterou vstřelil JAN STEHLÍK, asistence: Ondřej Kříž a Petr Josefus

27:57

27:16

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
ALEŠ HAVLŮJ dostal krásně nabito na modrou a trefuje branku!!! Asistence: Pavel Smolka a František Mála

26:55

František Mála byl v obrovské šanci před Kroftou. Ten mu ukázal svoji lapačku a František Mála ji neminul

23:38

Domácí se snažili v osobě Tomáše Přeučila probít do útočného pásma. Hosté jim to nedovolili

23:04

Zakázané uvolnění domácích

22:01

A je tu rána z čistého nebe! Hosté otáčejí skóre. Autorem rychlé branky je JAN SMEJKAL. Asistence: Aleš Knesl a Daniel Kolouch

21:38

Hosté vyrovnávají v krátké přesilové hře. Nahozenou střelu ONDŘEJE KŘÍŽE pouští za svá záda Domink Chabr. Asistence: Petr Josefus a Stanislav Eis

20:24

První střelu na branku vyslal domácí Lev Roman Fučík

20:01

První třetina přinesla hezký hokej. Lvi se ujali vedení po krásné teči Vladimíra Kýhose, druhou branku přidal Pavel Smolka. Hosté zkorigovali Petrem Josefusem. Lvi byli v první třetině lepší, měli větší chuť do hry, měli také více vyložených šancí. Hostům se podařilo v úvodu první třetiny orazítkovat tyčku Janem Stehlíkem.

20:00

19:55

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., nedovolené bránění).

19:38

Aleš Havlůj si vybruslil před branku, krásně přihrál Pavlovi Smolkovi, který neskoruje

19:17

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Tržický – 2 min., vysoká hůl).

18:25

Za modrou napřáhl Roman Fučík, Michal Krofta vyráží

17:31

Hosté snižují po hezké kombinaci. Branku vstřelil PETR JOSEFUS, asistence: Jan Stehlík a David Jirásek

16:42

Lvi se usadili v útočném pásmu, Miroslav Polák krásně tečoval před brankou, ovšem teč šla mimo

16:00

David Jirásek prověřil v oslabení Dominika Chabra

15:41

Hosté vytlačili Lvi do středního pásma

15:16

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Josefus – 2 min., hákování).

14:27

A Lvi se dostávají do dvoubrankového vedení po krásné akci celé útočné trojice. Branku vstřelil PAVEL SMOLKA, asistence: Vítězslav Nedrda a Martin Mical

13:49

Miroslav Polák se snažil rozehrát před brankou hostů na Vítězslava Nedrdu, obrana hostů byla pozorná