Tipsport: 1.93 3.98 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S přáním hezkého zbytku dne se s Vámi loučím. Těším se na Vás zase někdy příště. Na počtenou! (04:51:49)

Hvězdy zápasu:

1. Connor Hellebuyck (WPG)
2. Brendan Lemieux (WPG)
3. Joe Morrow (WPG)
Utkání právě skončilo. Winnipeg zvítězil 5:1 a připisuje si dva body. První gól padl v 11. minutě zásluhou Brendana Lemieuxe. Ve 24. minutě se trefil Mason Appleton a s nadějemi Jets to vypadalo dobře. Čestný gól Predatorů vsítil Viktor Arvidsson. Možná rozhodující moment utkání se datuje do 40. minuty, kdy se prosadil Bryan Little. Ve třetí třetině pálili už jen hosté. Trefil se Brandon Tanev a také podruhé v utkání Brendan Lemieux. 1:5 pro Jets.

59:20

Hellebuyck dokázal na brankové čáře zastavit tvrdou střelu Subbana. Hosté poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

58:45

Fiala se ještě objevil v dobré pozici, ale nedokázal dobře seřídit mířidla.

57:41

Utkání se už jen na obou stranách dohrává. Winnipeg už ví, že si dneska připíše další důležité dva body do tabulky Západní konference.

56:58

Čeká nás ještě poslední komerční přestávka v tomto zápase.

55:38

55:38 Brendan LEMIEUX - 1:5

55:38

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté přidávají pátou branku. Čtvrtá lajna Jets si vytvořila tlak a dokázala vsítit branku. BRENDAN LEMIEUX dostal na levé straně čas a se štěstím dokázal dostat puk za Rinneho. Weber si totiž nešťastně touš srazil do branky. 1:5. Asistence: Andrew Copp a Joe Morrow.

55:22

Winnipeg stále drží kotouč v útočném pásmu. Nashville chvílemi neví, kde mu hlava stojí.

54:48

54:20

Winnipeg sice kombinuje, ale zatím je to bez střelby. To však kvůli skóre nemusí hostům vadit.

53:29

Opět si vytvořila první přesilovková lajna Jets tlak. Connor hledal po přihrávce Wheelera na opačné straně Scheifeleho.

52:48

Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., držení).

52:35

Laine se parádně dostal až před Rinneho. Chtěl zakončovat forehandem a to se mu také povedlo. Rinne však udržel beton u ledu a levou nohou vykopl kotouč z obrovské šance finského střelce.

52:09

51:29

Ani Forsberg, který číhal na pravém křídle se prosadit nedokázal. Trefil pouze prvního bránícího hráče.

50:46

Josi nabil Subbanovi, kterému se rána opravdu povedla. Hellebuyck ale předvedl skvělý reflex a lapačkou dokázal zasáhnout.

50:26

Lowry odvedl skvělou práci v obranném pásmu a navíc šikovně vyvezl puk až před Rinneho.

50:09

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:09

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Brendan Lemieux – 2 min., hákování).

49:10

Blake Wheeler pálil hned po vhazování a mířil jen těsně vedle zadní tyče. Rinne toho navíc moc neviděl.

48:51

Pekka Rinne si připsal další zásah. Hru na chvíli zase přerušil a obě mužstva mohou prostřídat.

48:19

Watson vůbec nedostal od obránců Jets prostor. Sice vystřelil, ale rána byla ztlumena a těžce se dokutálela k Hellebuyckovi.

47:49

Laine hledal před brankovištěm Littla, ale ten si kotouč zpracovat nedokázal. Winnipeg je i nadále aktivní v útočném pásmu.

47:07

Morrow si najel do útočného pásma a z levého křídla vystřelil. Rinne si s jeho pokusem poradil a lapil jej do lapačky.

46:47

Nashvillu se čas pomalu krátí. Nyní musí rozjíždět Weber protiakci z vlastní třetiny.

46:18

Trouba se zapojil do hry a Winnipeg je na ledě v plném počtu.

45:36

Hosté se osvobozují. Rinne musí pomoct svým spoluhráčům s rozehrávkou.

44:53

Forsberg dostal na pravém křídle prostor. Mířil na lapačku, ale brankář Jets byl opět úspěšnější.

44:43

Predátoři rozjeli svou přesilovkovou kombinaci. Hellebuyck si poradil jak s pokusem Bonina, tak s pokusem Sissonse.

44:18

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., držení).

43:28

Roslovic ujel obraně Predators, ale na Rinneho nevyzrál. Mohlo to být už o čtyři branky!

43:11

Nashville se vydal dopředu, ale k zakončení se nedostal.

41:54

41:54 Brandon TANEV - 1:4

41:54

S Winnipegem to v dnešním zápase vypadá dobře. Vstřelil nyní čtvrtou branku. BRANDON TANEV těsně před brankovištěm dokázal tečovat nahození od modré čáry a raduje se tak ze své jedenácté branky v sezoně. 1:4. Asistence: Sami Niku a Mathieu Perreault.

41:15

Winnipeg si nyní zbytečně nekomplikoval situaci v obranném pásmu a vyhodil puk na zakázané uvolnění.

40:34

Arvidsson přejel do útočného pásma o chlup dřív než spoluhráč. Ofsajd a vhazovat se bude ve střední třetině.

40:16

Kotouč po nepříjemné teči opustil hrací plochu. Kotouč si tak domů odnese jeden z fanoušků.

40:01

Druhá třetina je u konce. Winnipeg vedl ve 24. minutě zásluhou Appletona 2:0. O snížení se postaral Arvidsson, ale 46 sekund před koncem druhé třetiny skóroval centr druhé řady Jets Bryan Little. Winnipeg po druhé třetině vede 3:1. Střely na bránu: 24:25.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:14

39:14 Bryan LITTLE - 1:3

39:14

Jets vedou o dva góly. Roslovic uvolnil na modré čáře Laineho, který neváhal a vypálil. Rinne měl se zákrokem plné ruce práce, ale zvládl ho. Kotouč se odrazil před bránu, kde stál BRYAN LITTLE a pohotovou dorážkou mezi betony nedal Rinnemu šanci. 1:3. Asistence: Patrik Laine a Jack Roslovic.

38:45

Puk odskočil na střídačku. Hra se nám na konci druhé třetiny pořádně kouskuje.

38:14

Connor chvíli kouzlil s pukem a za modrou čárou vypálil. Rinne ránu dobře viděl a za svá záda jí nepustil.

37:25

Subban odpálil puk z vlastního pásma a sudí signalizují teč. Takže icing se pískat nebude a hosté mohou pokračovat ve hře.

36:59

Niku má ve vlastním pásmu dostatek prostoru na založení kloudné útočné akce.

36:14

Laine nahodil puk na Rinneho, který raději hru přerušil. Oba týmy střídají.

35:26

Arvidsson znovu ujížděl obraně Winnipegu, ale Dmitrij Kulikov dokázal na poslední chvíli svou chybu napravit. Švédskému hráči vypíchl puk.

35:02

Další skvělý zákrok Rinneho. Connor poslal zadovku na Wheelera, který pálil z pravého kruhu. Rinne si tento zákrok lapačkou doslova vychutnal.

34:28

Puk opustil hrací plochu a čeká nás poslední komerční přestávka v této třetině.

33:56

Lainemu stahovačka přes Hamhuise vůbec nevyšla. Predátoři tak vyrážejí vpřed.

33:15

Smith se ve velké rychlosti prokličkoval až do útočného pásma. Vystřelit nedokázal.

31:57

31:57 Viktor ARVIDSSON - 1:2

31:57

Nashville právě vstřelil branku!
Nashville snižuje. Forsberg si najel do středu a vypálil, jeho rána se odrazila k Ellisovi, jehož pokus Hellebuyck vyrazil na hokejku VIKTORA ARVIDSSONA, který neměl problém dorazit touš do odkryté klece. 1:2. Asistence: Ryan Ellis a Filip Forsberg.

31:13

Watson si odskočil na modrou čáru a vyslal tvrdou ránu bez přípravy. Přestože mohl brankář Jets rozehrát, tak raději puk podržel v lapačce.

30:28

Další úspěšný zákrok pro Pekku Rinneho. Finský brankář si dokázal poradit proti střele Perreaulta z levého křídla.

29:55

Přihrávka Bonina zpoza brány našla pouze hůl hostujícího hráče.

29:16

Niku ihned po buly vypálil. Rinne střelu viděl a sebral jí do lapačky. Opět se bude vhazovat v obranném pásmu žlutých.

28:50

Arvidsson ujel obraně hostů a byl úplně sám před Hellebuyckem. Zkusil vystřelit, ale trefil pouze vyrážečku hostujícího brankáře. Tohle byla tutovka, která mohla dostat Nashville zpět do utkání.

28:09

27:48

Přihrávka Blakea Wheelera nebyla moc přesná. Jets už vědí, že v této přesilovce nic moc nevymyslí.

27:14

Predátoři hrají oslabení dobře. Opět dostávají puk přes všechny čáry.

26:43

V oslabení vypálil po přihrávce Johansena Arvidsson. Střela švédského hráče byla brankářem Hellebuyckem sražena na zadní mantinel.

26:09

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dan Hamhuis – 2 min., držení).

25:49

Další zajímavý náznak šance u Nashvillu nedopadl dobře. Kotouč vzali hosté a směřují kupředu.

25:30

Filip Forsberg se v akci s Ryanem Johansenem připomněl. Zamířil do horních pater brány, ale Connor Hellebuyck předvedl skvělý zákrok lapačkou.

24:58

Winnipeg pokračuje v aktivní hře a nyní je jednoznačně na koni.

23:36

23:36 Mason APPLETON - 0:2

23:36

Krásná akce končí druhou brankou. MASON APPLETON si před bránou počkal na ideální přihrávku Morrowa. Kotouč pak už bez problémů postrčil do odkryté brány. 0:2. Asistence: Joe Morrow a Sami Niku.

23:06

Obrovská šance Jets! Obránce Niku se řítil úplně sám na Rinneho, ale překonat ho nedokázal. Další skvělý zákrok finského brankáře.

22:34

Ekholm čeká na vystřídání svých spoluhráčů, aby mohl založit útočnou akci.

21:49

21:34

Winnipeg se osvobodil a odpočítává poslední vteřiny svého oslabení.

20:58

Znovu pálil Josi. Ani tentokrát nebyl přesný. Nashville však ve své přesilovce tlačí.

20:25

Josi dostal prostor u modré čáry a nápřahem vypálil. Bránu minul.

20:01

Skončila nám první perioda, která se v závěru dost natáhla. Winnipeg v ní dal první branku v 11. minutě zásluhou Brendana Lemieuxe. Winnipeg pak využil i přesilovku, ale branka Wheelera kvůli údajnému ofsajdu uznána nebyla. Do kabin se jde za stavu 0:1. Střely na bránu: 11:11.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:49

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., vysoká hůl).

19:44

19:40

Obrovská šance Marka Scheifeleho! Dostal ideální přihrávku od Wheelera a dokázal vypálit bez přípravy. Rinne se však parádně přesunul a vyrážečkou puk vyrazil.

18:31

17:44

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., hákování).

17:38

Dlouho to vypadalo, že Winnipeg povede o dva góly. Wheeler využil přesilovku, ale trenér Nashvillu Laviolette si vzal coach challange. Nakonec sudí branku neuznali, jelikož jí předcházel ofsajd. Situace se dlouho zkoumala.

17:05

První přesilovková lajna Jets rozjela pohlednou kombinaci, která ale skončila nepřesnou přihrávkou Connora dozadu. Winnipeg bude pokračovat na puku ve středním pásmu.

16:31

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., vysoká hůl).

15:39

Roslovic se zjevil v dobré pozici, ale střela se mu nepovedla. Puk mu sklouzl z čepele a odkutálel se do rohu hřiště.

14:59

Laine si obhodil beka a zakončil. Rinne si při zákroku posunul branku a musí se přerušit hra. Po komerční přestávce se bude vhazovat po levici finského brankáře.

14:07

Connor pálil z ostrého úhlu, ale trefit bránu nedokázal. Hosté se i nadále drží v útočné třetině.

13:05

Morrissey si pomohl drobným háčkem a vyvedl Arvidssona z míry. Sudí vylučovat nebudou, přestože by to domácí fanoušci chtěli.

12:25

Aktivní hokej pokračuje. Hraje se zatím ve velkém tempu a viděli jsme již několik šancí.

11:48

Hamhuis dostal nabito ke střele, ale nakonec si jí rozmyslel. Posunul touš do rohu.

10:09

10:09 Brendan LEMIEUX - 0:1

10:09

Hosté jdou do vedení! BRENDAN LEMIEUX zachytil ve středním pásmu puk a ohromně zrychlil. Střelu si rozmyslel a raději obkroužil bránu a následně zastrčit puk za tyč. Pekka Rinne se přesunout nestačil a beton měl u tyče pozdě. 0:1. Asistence: Joe Morrow.

09:44

Patrik Laine se zjevil volný v mezikruží a obdržel přihrávku. Vypálil pohotově. Rinne však dokázal cvaknout betony k sobě a udržel puk ve své moci.

09:06

Roslovic nachystal Morrisseymu kvalitní střeleckou pozici. Následná dělovka obránce Jets skončila na chráničích domácího hráče.

08:03

Šance také na straně Jets. Scheifele dvakrát po sobě zakončoval z těsné blízkosti, ale Rinne dokázal parádně vystrčit levý beton.

07:51

Rinne pomohl domácím s rozehrávkou.

07:06

Hartman přešel střední pásmo a do tandemu přenechal kotouč Watsonovi. Útočník domácích pálil zápěstím a trefil břevno. Následně puk opustil hrací plochu a skončil v ochranné síti.

06:25

Lowry vyhrál vhazování a hnal se kupředu. Měl rychlost a zakončil bekhendem. Rinne však utěsnil všechny prostory.

05:59

Na druhé straně zahrozil také Winnipeg. Nashville následně puk pouze posunul do střední třetiny.

05:00

Tlak Nashvillu! Skvělý útok předvedl Josi, který obkroužil pásmo a zápěstím vypálil těsně vedle levé tyče.

04:20

Forsberg zpoza brány hledal Johansena, jenž vypálil bez přípravy dobře. Hellebuyck si pokryl přední tyč a ramenem zasáhl.

03:37

Opět zasáhl brankář domácích. Jacob Trouba nahodil puk od modré čáry. K teči se nikdo nedostal a Rinne viděl touš dobře.

03:28

Útočný výpad na druhé straně dokázal zastavit pohotový Pekka Rinne, který hru následně přerušil.

03:02

Ekholm si sjel na levé křídlo a okamžitě pálil. Hellebuyck pouze vyrazil před sebe, ale o zbytek se postarali beci.

02:12

Pedators pokračovali v aktivním střídání, ale vystřelit pak už nedokázali. Nyní se hraje ve středním pásmu.

01:40

Poprvé si na puk sáhl také Hellebuyck na druhé straně. Po jeho zásahu se bude vhazovat po jeho levici.

01:09

Rinne musel dávat pozor. Domácí čekali, že se bude pískat ofsajd, ale Laine mohl pokračovat ve hře. Vypálil tvrdě, ale pouze do betonu brankáře Predators.

00:26

Scheifele přenechal puk Wheelerovi, který bez přípravy pálil. Bránu však minul a zaduněl pouze mantinel.

00:01

Nashville nastoupí v tradiční domácí žluté barvě. Winnipeg navlékl bílé dresy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Nashville Predators: Rinne (Saros) – P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Järnkrok, Fiala – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Hartman.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Morrow, Niku – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little (A), Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

Rozhodčí: O´Halloran, McCauley – Nagy, Knorr.

Oba dnešní soupeři patří mezi hlavní favority celé NHL. Winnipeg Jets je v tabulce konference třetí. Ve 46 zápasech uhrál 62 bodů a momentálně má na svém kontě sérii tří výher v řadě. Hlavními postavami kanadského celku jsou Blake Wheeler a Mark Scheifele. Skvělý výkon podal hlavně v posledním zápase rezervní brankář Laurent Brossoit.
Nashville Predators. Loňský vítěz základní části je nyní na čtvrté příčce. Predátoři mají na svém kontě po 48 zápasech 60 bodů a na svého dnešního konkurenta ztrácí body dva. Přestože Nashville prohrál dva ze tří posledních duelů, tak minulý zápas zvládl skvěle. Obhájce Stanley Cupu z Washingtonu porazil vysoko 7:2. Nejproduktivnějším hráčem týmu je útočník Ryan Johansen. Také v letošní sezoně je jasnou brankářskou jedničkou Nashvillu Pekka Rinne, který si drží úspěšnost těsně pod 92%.
Krásné páteční ráno při sledování online přenosu z NHL. Hokejisté Nashvillu Predators se střetnou s týmem Winnipegu Jets. Utkání začíná ve 2:00 a bude ho pro Vás komentovat Daniel Fekets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

1:5

Branky a nahrávky: 32. Arvidsson (Ellis, F. Forsberg) – 11. Lemieux (Morrow), 24. Appleton (Morrow, Niku), 40. Little (Laine, Roslovic), 42. B. Tanev (Niku, Perreault), 56. Lemieux (Copp, Morrow)

Rozhodčí: O´Halloran, McCauley – Nagy, Knorr

Diváci: 17 507

10:09 WPG 0:1 Lemieux (Morrow)
16:31 NSH 2 Johansen, vysoká hůl
17:44 WPG 2 Trouba, hákování
19:49 WPG 2 Wheeler, vysoká hůl
23:36 WPG 0:2 Appleton (Morrow, Niku)
26:09 NSH 2 Hamhuis, držení
31:57 NSH 1:2 Arvidsson (Ellis, F. Forsberg)