2:5

konec (1:1, 0:2, 1:2 - N 0:1)

18.01.2019, 18:00 • mini WERK ARENA • O pořadí v play-off • Jakub Kotajny

Pro dnešek je to z třinecké mini WERK ARENY vše, děkuji za sledování on-linu. Na shledanou! (20:18:54)
Máme tu konec šlágru 12. kola DHL Extraligy juniorů, ve kterém dokázali lídři tabulky – HC Sparta Praha porazit domácí Oceláře 5:2 a vezou si do hlavního města i bonusový bod za výhru v nadstavbovém prodloužení.

60:13

Sparta právě vstřelila branku!

A o vlastníkovi bonusového bodu máme rozhodnuto! O tom, že si jej odvezou hosté zpět do Prahy rozhodl svým gólem DOMINIK ARNOŠT. Asistence: Ondřej Havlín.

60:10

Do první šance se dostali domácí, ale Škorpík svým zákrokem prohru nepřipustil.

60:01

Za malou chvíli nám začne prodloužení o extra bod. Kdo jej nakonec urve na svou stranu?

59:59

A máme tu opět gól v poslední vteřině! Jen co domácí odvolali gólmana, se do úniku dostal ŠTĚPÁN ČECH, který svou brankou potvrzuje vítězství Sparty. Asistence: Tomáš Tomek.

59:17

Necelou minutu před koncem se puk ocitl mimo hrací plochu.

58:31

Rašku nyní nastřelil jeden ze spoluhráčů, po přerušení hry odkulhává směrem ke střídačce.

58:12

Švehlák má nyní opět kotouč pod kontrolou.

58:01

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:29

Ofsajd Sparty přerušuje hru.

56:35

Sparťané vysílají další střely z mezikruží, Švehlák ale nemá problém kotouč lapit.

55:53

Przybyla nyní svou ránou z voleje prověřil Škorpíka, ten je však stále ve střehu.

54:40

Gajdoš dlouho držel kotouč za svou bránou a získal tak Spartě čas navíc.

54:08

Vhazování před klecí Škorpíka.

2:5

Branky a nahrávky: 20. Matěj (Homola), 48. Indrst (Krzak) – 12. Slavíček (Vitouch), 29. Tomek (Vitouch), 34. Vitouch (Gajdoš, Kropáček), 44. Klimo, 60. Čech (Tomek), 61. Arnošt (Havlín)

HC Oceláři Třinec: Švehlák (Ochman) – Radzienciak, Krzak (C), Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Indrst (A), Pastor, Geidl, Raška, Čmiel, Przybyla, Matěj, Macháček (A), Ramik

HC Sparta Praha: Škorpík (Mičán) – Truhlář, Guryevsky, Pika (A), Havlín (A), Prchal, Tomek, Gajdoš – Klimo, Kropáček, Slavíček, Obadal, Rubeš, Kuracina, Vágner, Arnošt, Gluzman, Čech (C), Vitouch

Rozhodčí: Novák – Lederer, Konvička

07:57 TRI 2 Przybyla, podrážení
07:57 SPA 2 Obadal, hrubost
08:45 SPA 2 Tomek, sekání
11:30 SPA 0:1 Slavíček (Vitouch)
19:59 TRI 1:1 Matěj (Homola)