DHL Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC Litvínov

7:4

konec (2:0, 3:2, 2:2 - N 0:1)

18.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • O pořadí v play-off • Helena Hegeďová

Bonusový bod z doplňkového prodloužení putuje na sever Čech, nicméně tři body zůstávají Vsetínským tady na Lapači a po předvedené hře nutno podotknout, že zaslouženě.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera. (20:21:34)

61:21

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté odejdou ze zápasu s jedním bodem, který pro svůj tým získal DAVID JINDRA. Hostující útočník se z vrcholu levého kruhu trefil nad brankářovo levé rameno. Asistence: Ondřej Baláž, Přemysl Svoboda.

60:42

Po šanci na straně Vsetína ujel do brejku Berka. Sám na Sachra nevyzrál, jeho střela mířila mimo.

60:01

59:39

Vsetín právě vstřelil branku!
Gólem do prázdné brány pojistil vsetínské tříbodové vítězství kapitán DANIEL KLÍMEK. Asistence: Bez asistence.

59:08

58:39

Jakub Jenáček skvěle odstavil od puku Svobodu a vybídl tak do přečíslení Šimona Jenáčka a Jána Petrisku. Tato dvojice ale puk u Zajíčka hodně předržela a Petriskova střela na betony se neuchytila.

58:27

Hosté se minutu a půl před koncem třetí třetiny, při hře 4 na 4 prosazují. Za zády domácího gólmana Sachra skončila střela PŘEMYSLA SVOBODY z pravého kruhu, který si tak připisuje druhý přesný zásah v utkání. Asistence: Marek Berka, Jiří Háva.

58:10

Baláž to vzal po buly velmi rychle na sebe a vystřelil na vzdálenější, tedy levou, tyčku. Sachr proti střele vytahuje svou lapačku.

57:57

Baláž rozehrál o mantinel. Jeho nabídku si na pravém křídle převzal Berka, přemístil se na levé křídlo a odtud nahodil na Sachrovou branku. Domácí gólman zastavuje hru.

57:43

Litvínov se dostal do pásma, Sachra však neohrozil a Vsetínští povzbuzeni vyloučením soupeře ze své třetiny vyhodili. Píská se zakázané uvolnění.

57:16

Petriska vyhrál buly na modrou čáru na Kunsta, který okamžitě vypálil. Jeho střela byla v předbrankovém prostoru zblokována Bártkem a ke kotouči se dostává hostující celek.

57:08

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Viedemann – 2 min., sekání).

56:34

Svoboda byl na vhazování napomenut, ale nakonec ho pro svůj tým vyhrál. Litvínovu se však nedaří dostat ze středního pásma do útočného.

56:30

Oddechový čas pro hosty.

56:30

Litvínov je v pásmu aktivní, zatím však bez střely na bránu.

55:31

U mantinelu za vsetínskou brankou zůstal ležet Svoboda, který si z tohoto zápasu odnese i krvavé zranění. Fauloval jej Lukačka, který za druhý zásah do oblasti hlavy a krku odchází s trestem 5+OK.

7:4

Branky a nahrávky: 8. Petriska (Vašenka), 12. Klímek (Lukačka, Jenáček Š.), 28. Vašenka (Jenáček J., Adámek), 36. Jenáček Š. (Klímek, Jenáček J.), 37. Vašenka, 54. Vašenka (Adámek, Jenáček J.), 60. Klímek – 26. Bartoš (Berka), 40. Berka (Svoboda), 45. Svoboda, 59. Svoboda (Berka, Háva), 62. Jindra (Baláž, Svoboda)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (45. – 46. Málek) – Kunst, Ondračka, Jenáček Š., Pernický, Kožený, Houser, Jenáček J. – Klímek, Zetocha, Vrána, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych.

HC Litvínov: Zajíček (Zelenka) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda.

Rozhodčí: Škach – Maloušek, Hübl