DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov

1:3

konec (1:0, 0:1, 0:2 - N 0:1)

18.01.2019, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina o 13. - 24. místo • Milan Horák

Konec zápasu. (20:11:29)

60:32

Piráti právě vstřelili branku!
Po samostaném úniku proměnuje svou šanci PETR CHLÁN a hosté se tak radují z konečného výsledku. Asistence: Kryštof Ouřada, Michal Gut

60:01

Třetí třetina nám nabídla rovnou 4 přesilové hry a to byl také jeden z faktorů, proč jsou více spokojeni Piráti. Dukla měla taktéž 2 přesilovky, ale štěstí přálo více hostům a tak je stav po třetí třetině 1:3.

59:14

Máme tu gól do prázdné branky a tedy skóre 1:3. MICHAL GUT si vyjel do středu pole a prázdnou branku mu nedělalo problém trefit. Asistence: Petr Chlán.

58:35

I přes velký tlak Dukly je štěstí více na straně Chomutova. Zakázané uvolnění ale posílá hru k Běhulovi a Dukla bude mít jednu z posledních příležitostí, a proto stahuje Chaloupka z brány a zkusí to v šesti.

57:53

Tým Chomutova je v plném počtu a domácím výsledek značně uniká. Do konce třetí třetiny zbývá něco kolem dvou minut.

57:15

Vypadalo to na šanci Dukly, průchod do pásma ale ruší ofsajd.

56:01

Od modré napřáhl Lukáš Mareš a Běhula měl velké problémy s touto pumelicí. Zasáhl ramenem a přerušil tak hru, neboť kotouč putoval mimo hřiště.

55:52

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., hrubost).

55:20

Asi minutu vidíme teď hru pouze ve středním pásmu. Ani jednomu z celků se nedaří vytvořit nic, z čeho by mohl padnout gól.

53:59

Na obou stranách teď panují značné nepřesnosti, může za to nejspíš skóre zápasu, které si Piráti určitě nechtějí nechat vzít.

52:28

Přes snažení Dukly si vytvořit nějakou šanci, kotouč putuje k brance Chaloupka a domácí mohou začít od začátku.

51:16

Domácí teď vyvíjí neskutečný tlak, nebýt nepřesných střel, mohli jsme tu mít srovnaný stav.

50:35

Zakázané uvolnění ruší snažení hostů a přesouvá tak hru před jejich branku.

49:52

Nedaleko od gólu byl Barák, který tečoval nahození a minul branku o centimetry.

49:25

Dukla teď zásobuje Běhulu řadou střel, většina jich taky však branku míjí a přesilovka Dukly je pomalu u konce.

48:08

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., držení).

1:3

Branky a nahrávky: 8. Chlubna (Čermák, Mareš) – 34. Koblížek (Ouřada, Gut), 47. Gut (Ouřada, Štochl), 60. Gut (Chlán), 61. Chlán (Ouřada, Gut)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Maláč) – Moravec, Vála, Rašín, Mareš, Piskač, Trávník, – Vala, Juda, Brož – Barák, Čermák, Chlubna – Kardoš, Krajíček, Zadražil – Zvěřina, Doležal, Smolko. Trenér: Karel Nekvasil

Piráti Chomutov: Běhula (Šatný) – Šuráň, Zeman, Váchal, Vaněk, Beneš, Štochl, Mikulec – Svoboda, Vrhel, Chlán – Koblížek, Gut, Ouřada – Prokop, Pech, Dospěl – Lobodowski, Mežnar. Trenér: Jan Brychta

Rozhodčí: Pokorný – Rampír, Horký

07:30 CHM 2 Zeman, podrážení
07:50 JIH 1:0 Chlubna (Čermák, Mareš)
08:38 CHM 2 Dospěl, podrážení
16:06 JIH 2 Zvěřina, podrážení
19:07 JIH 2 Barák, faul loktem
32:22 JIH 2 Kardoš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
34:00 CHM 1:1 Koblížek (Ouřada, Gut)